Ettelugemiskonkurss 09. oktoober Saku Gümnaasium

Teisipäeval 6.oktoobril osalesid meie koolist neli neljanda klassi õpilast Saku valla ettelugemiskonkursil "Minu vanaisa nägi, kuidas kerkis Munamägi".

Õpilased olid väga tublid. Konkursil lugesid õpilased ette muistendeid ning esinemise lõppedes luges ühe enda muheda jutu ette ka kirjanik Markus Saksatamm. Hea esinemise tasuks sai 2. koha Roosi Annus 4.g klassist ning esikoha vääriliselt esines Matilda Allmann 4.a klassist. Ühtlasi läheb Matilda edasi konkureerima teiste tublimate ettelugejatega Harju maakonna vooru.
Palju õnne ning suur tänu osalejatele.

Palju õnne ning suur tänu osalejatele.