Emakeeleolümpiaadi Harjumaa voor 04. veebruar Saku Gümnaasium

Neljapäeval, 31. jaanuaril toimus Kosel emakeeleolümpiaad. 34. korda toimuva olümpiaadi teema oli oskussõnavara. Kahe tunni jooksul tuli lahendada kaheksa eriilmelist ülesannet.

Saku Gümnaasiumist osalesid emakeeleolümpiaadil 7.-12. klassi õpilased Anett Sisas, Marleen Liivik, Gloria Rannik, Piret Pihl, Marit Nigul, Kristiina Verte, Kätlin Jeedas, Gloria Sibold ja Gerda Nigul. Parima tulemuse saavutas Gloria Rannik, kes oli Harjumaa koolide 9. klasside arvestuses 5.-6. kohal.

Kiidame kõiki osavõtjaid!

Õpilasi juhendasid Sille Kevvai, Kadri Koppel, Reelika-Merilyn Raidmäe, Merli Paasik ja Kairi Zaletajev.

Kiidame kõiki osavõtjaid!