Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Uudised

Elustamiskoolitus gümnaasiumiastme õpilastele ja õpetajatele 13. november Saku Gümnaasium


13. novembril toimub praktiline elustamiskoolitus meie kooli gümnaasiumiastme õpilastele ja õpetajatele.16. oktoobril toimunud rahvusvahelise elustamispäeva raames läbi viib Tallinna Kiirabi läbi suuremahulise elustamiskoolituse avalikes kohtades.
https://www.erc.edu/about/restart
Eesmärk on anda elustamiskoolitust võimalikult paljudele inimestele. Projekti raames toimuvad novembrikuus koolitused ka Harjumaa koolides.

 

 

 

 

13. novembril toimub praktiline elustamiskoolitus meie kooli gümnaasiumiastme õpilastele ja õpetajatele.16. oktoobril toimunud rahvusvahelise elustamispäeva raames läbi viib Tallinna Kiirabi läbi suuremahulise elustamiskoolituse avalikes kohtades.
https://www.erc.edu/about/restart
Eesmärk on anda elustamiskoolitust võimalikult paljudele inimestele. Projekti raames toimuvad novembrikuus koolitused ka Harjumaa koolides.