Uudised

Dream Foundationi infotund 19. oktoober Saku Gümnaasium


11. oktoobril toimus abiturientidele Dream Foundationi infotund välismaal õppimise ning rahvusvahelise Cambridge English eksami teemal.
Dream Foundationi poolt korraldatud loeng oli kasulik nendele õpilastele, kes kavatsevad või kaaluvad minna õppima välismaa ülikooli. Kolm abiturienti meie kooli humanitaarsuunast on juba Dream Foundationi konsultatsioonis käinud ning said sealt väga palju olulist infot välismaal õppimise ja elamise kohta. 
Loengu esinejad olid rõõmsameelsed ja positiivsed ning julgustasid õpilasi tegutsema oma unistuste poole. 
Õpilastele meeldis, et räägiti teemadest, mida tavatundides eriti ei puudutata, niiet mõne jaoks oli see reaalsusesse jõudmine ning mõistmine, et nüüd on vaja tegutseda.

11. oktoobril toimus abiturientidele Dream Foundationi infotund välismaal õppimise ning rahvusvahelise Cambridge English eksami teemal.
Dream Foundationi poolt korraldatud loeng oli kasulik nendele õpilastele, kes kavatsevad või kaaluvad minna õppima välismaa ülikooli. Kolm abiturienti meie kooli humanitaarsuunast on juba Dream Foundationi konsultatsioonis käinud ning said sealt väga palju olulist infot välismaal õppimise ja elamise kohta. 
Loengu esinejad olid rõõmsameelsed ja positiivsed ning julgustasid õpilasi tegutsema oma unistuste poole. 
Õpilastele meeldis, et räägiti teemadest, mida tavatundides eriti ei puudutata, niiet mõne jaoks oli see reaalsusesse jõudmine ning mõistmine, et nüüd on vaja tegutseda.