Digihommik 15. oktoober Saku Gümnaasium

14.10 toimus 3.klassidel digihommik. 3 tunni jooksul toimus lastel 6 digitundi. Õpilased said ajada taga QR-koode,tutvuda keskkonnaga Plickers, joonistada võidu, mängida, koomikseid teha ja lisaks ka oma nutiseadmele alus voltida.

Päev oli lõbus ja meeleolukas. Õpilastelt saime tagasiside,et selliseid päevi võiks olla veelgi. Neile meeldisid väga erinevad tegevused,selle käigus möödus päev kiiresti. Osa klasse sai ka 4.tunni ajal võtta päeva kokku või mängida klassis kuldvillakut.

Aitäh usinatele õpetajatele ja õpihimulistele õpilastele.

Aitäh usinatele õpetajatele ja õpihimulistele õpilastele.