Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavooru põhikooli tulemused käes!

Väikese viivitusega on meieni jõudnud ka bioloogia Harjumaa vooru olümpiaadi tulemused. Olümpiaad toimus 30.01.2021.
Sel aastal viidi olümpiaad läbi osalejakoolide arvutiklassis TÜ Moodle keskkonnas. Saku Gümnaasiumi 5.-9. klassidest osales bioloogiaolümpiaadil kokku 17 õpilast.

Varasematel aastatel on 5. klasside õpilasi arvestatud kuuendikest eraldi, aga sel aastal pandi nad ühte arvestusse. Seda enam tuleb kiita meie viiendikke, kelle seast Merit Tuuling saavutas 7. koha. Viiendate ja kuuendate klasside arvestuses saavutas meie kooli 6. klassi õpilane Helene Visnapu 3. koha. Kokku osales selles vanuseklassis 35 Harjumaa õpilast.

7. klasside parimad oli seekord Iris Vühner (6. koht), Eneli Tender (7.koht) ja Mirell Lohk (10.koht). Osalejaid kokku 51.

8. klassidest osales kokku 45 õpilast ja Janell Lohk saavutas nende seast tubli 8.koha.

Täname kõiki õpilasi, kes Saku Gümnaasiumit bioloogiaolümpiaadil esindasid. Suur tänu Gaspar Jõgisoo, Krisse Mai Vahar, Johannes Pajumägi, Sander Viks, Laura Kasterpalu, Gören Sepp, Mattias Põldoja, Joonas Rohtla, Annabell Lilleberg, Elisabeth Hinno ja Paul Kang.

Õpilasi juhendasid Riina Viira, Pille Soodla, Ele Toom, Helina Ailt ja Sille Olvi.