Uudised

Aasta Tegijad Riigikogus 30. mai Saku Gümnaasium


27.mail külastasid Saku Gümnaasiumi klasside Aasta Tegijad Riigikogu. Tutvusid sealse tööelu ja -õhustikuga. Riigikogus on mitu maja ja palju ruume nagu meie koolis. Alguses võib õiget kohta otsides lausa ära eksida. 
 
Aasta Tegija valib iga klass kooliaasta lõpus hääletuse teel. Aasta Tegija on keegi, kelle püüdlusi klassikaaslased on aasta vältel tähele pannud ja kõrgelt hindavad. Ta on eeskujuks ja inspiratsiooniks. 

 

 

 

 

27.mail külastasid Saku Gümnaasiumi klasside Aasta Tegijad Riigikogu. Tutvusid sealse tööelu ja -õhustikuga. Riigikogus on mitu maja ja palju ruume nagu meie koolis. Alguses võib õiget kohta otsides lausa ära eksida. 
 
Aasta Tegija valib iga klass kooliaasta lõpus hääletuse teel. Aasta Tegija on keegi, kelle püüdlusi klassikaaslased on aasta vältel tähele pannud ja kõrgelt hindavad. Ta on eeskujuks ja inspiratsiooniks.