9.-12. klasside spordipäev 26. september Saku Gümnaasium

Esmaspäeval, 24. septembril toimus 9. - 12. klasside õpilastele Spordinädala raames ultimate frisbee turniir. Ultimate frisbee on meeskonnamäng, mida mängitakse lendava taldrikuga ehk kettaga. Mängu eesmärgiks on saada punkte, söötes meeskonna vahel ketast nii, et selle püütaks õhust kinni oma meeskonna mängija poolt vastaste punktialas.
Turniiril osales 10 segavõistkonda, kes jaotati kahte alagruppi. Pika ja põneva turniiri võitjaks tuli 11. klassi võistkond, kes alistas finaalis 10. klassi I võistkonna. Kolmanda koha saavutas 12. klass.
Täname Ultimate Saku klubi suurepärase turniiri korralduse ja spordiala tutvustamise eest!
Finaalmängu video on leitav Ultimate Saku Facebooki lehel www.facebook.com/ultimatesaku
Neile, kes ultimate turniirist osa ei võtnud, toimus jooksupäev Saku terviseradadel. Jooksmisest kui spordiharrastusest käis rääkimas treener Toomas Tarm spordiklubist Sparta. Koos tehti läbi soojendusvõimlemine ja jooksuharjutused, pärast seda läbiti 2,7km pikkune jooksuring.