8.B klassi õpilase Ketlin Tiigimägi edukas esinemine joonistusvõistlusel 19. märts Saku Gümnaasium

Tartu Kunstimuuseumi projektiruumis on alates 22. veebruarist avatud näitus kooliõpilaste kunstikonkursile „Sõbrad minu elus“ saabunud parematest töödest.
Näitus annab värvika pildi sellest, kuidas koolilapsed ja -noored mõtlevad sõprusest. Erinevates tehnikates valminud kunstitöödesse on jäädvustatud nii parimate sõprade portreed, kui tegevused, mida ühiselt tehakse. Näituselt leiab nii rõõmsaid, tõsiseid kui humoorikaid mõtisklusi sõpruse leidmise ja hoidmise kohta.
Kokku saabus konkursile 1085 kunstitööd 98 koolist üle Eesti. Nende hulgas oli väga palju nii sisuliselt kui tehniliselt huvitavaid töid, kuid valikusõela läbisid ja näitusele jõudsid neist 101 paremat.

Näitusel on väljas ka Saku Gümnaasiumi 8.B klassi õpilase KETLIN TIIGIMÄGI maal „Minu sõber koer”, mis saavutas 11.-15. aastaste vanusegrupis 2. koha.

Eda Piisang

kunstiõpetaja