Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

8. klasside tervisepäev 05. november Saku Gümnaasium

Neljapäeval, 31. oktoobril toimus 8. klasside teemapäev. Tavaliste õppetundide asemel osalesid õpilased terviseteemalistes loengutes. Uusi teadmisi jagati eri valdkondade kohta: vaimne tervis, alkoholi mõju aju arengule, tervislik eluviis ja toitumisega eksperimenteerimine. Päev lõppes omandatud teadmiste kohta plakateid tehes.

Loenguid viisid läbi psühholoogid Kai Nurga ja Marko Jääger, Fysioparki füsioterapeut Taavi Põder ning õpetaja Kadri Koppel.

Suur tänu õpilastele osalemast ning esinejatele teadmisi jagamast!

Suur tänu õpilastele osalemast ning esinejatele teadmisi jagamast!