8. klasside tervisepäev 05. november Saku Gümnaasium

Neljapäeval, 31. oktoobril toimus 8. klasside teemapäev. Tavaliste õppetundide asemel osalesid õpilased terviseteemalistes loengutes. Uusi teadmisi jagati eri valdkondade kohta: vaimne tervis, alkoholi mõju aju arengule, tervislik eluviis ja toitumisega eksperimenteerimine. Päev lõppes omandatud teadmiste kohta plakateid tehes.

Loenguid viisid läbi psühholoogid Kai Nurga ja Marko Jääger, Fysioparki füsioterapeut Taavi Põder ning õpetaja Kadri Koppel.

Suur tänu õpilastele osalemast ning esinejatele teadmisi jagamast!

Suur tänu õpilastele osalemast ning esinejatele teadmisi jagamast!