Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

6.-7. klasside korvpallipoisid Harjumaa meistrivõistlustel hõbedal! 10. detsember Saku Gümnaasium

5. detsembril toimusid Jüris Rae spordikeskuses Harjumaa meistrivõistlused 6.-7. klassi poiste korvpallis. Saku Gümnaasiumi võistkond läks võistlustele vastu suurte ootustega.
Alagrupis võeti kindlad võidud Maardu Gümnaasiumi (30:0) ja Tabasalu Ühisgümnaasiumi (26:12) vastu ning tagati esimesena edasipääs veerandfinaali.

Veerandfinaalis alistati Vaida Põhikool tulemusega 35:4. Seejärel tuli vastaseks tugev Keila Kool, kellega peeti kindlasti päeva põnevaim lahing. Mäng läks seisult 24:24 lisaajale, kui Keila suutis sekund enne lõppu tabada kolmepunktiviske. Lisaajal suutsid Saku poisid aga sisu näidata ning võita mängu 30:25!

Finaalis tuli vastaseks Jüri Gümnaasium. Poisid kulutasid paljud energiat pikas poolfinaalmängus ning finaaliks enam energiat nii palju ei jätkunud. Seisuga 13:23 võitis Jüri Gümnaasium ning Saku poisid pidid seekord leppima hõbedaga. Siiski väga tubli tulemus ning kiitus kõikidele mängijatele, kes pingutasid mitme mehe eest ja andsid igas mängus endast maksimumi!

Õpetaja Henri Ojaperv

Foto autor: Priit Kiigemägi