Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Uudised

6.-7. klasside korvpallipoisid Harjumaa meistrivõistlustel hõbedal! 10. detsember Saku Gümnaasium

5. detsembril toimusid Jüris Rae spordikeskuses Harjumaa meistrivõistlused 6.-7. klassi poiste korvpallis. Saku Gümnaasiumi võistkond läks võistlustele vastu suurte ootustega.
Alagrupis võeti kindlad võidud Maardu Gümnaasiumi (30:0) ja Tabasalu Ühisgümnaasiumi (26:12) vastu ning tagati esimesena edasipääs veerandfinaali.

Veerandfinaalis alistati Vaida Põhikool tulemusega 35:4. Seejärel tuli vastaseks tugev Keila Kool, kellega peeti kindlasti päeva põnevaim lahing. Mäng läks seisult 24:24 lisaajale, kui Keila suutis sekund enne lõppu tabada kolmepunktiviske. Lisaajal suutsid Saku poisid aga sisu näidata ning võita mängu 30:25!

Finaalis tuli vastaseks Jüri Gümnaasium. Poisid kulutasid paljud energiat pikas poolfinaalmängus ning finaaliks enam energiat nii palju ei jätkunud. Seisuga 13:23 võitis Jüri Gümnaasium ning Saku poisid pidid seekord leppima hõbedaga. Siiski väga tubli tulemus ning kiitus kõikidele mängijatele, kes pingutasid mitme mehe eest ja andsid igas mängus endast maksimumi!