3g klassi heategevusprojekt 15. oktoober Saku Gümnaasium

Reedel, 11.10 käis 3.g klass Pesaleidja juures kiisusid toetamas. Iga õpilane toetas mihklipäeva laada tuludest kiisusid 3 euroga. Selle eest ostsime 79 karpi süüa. Lisaks meisterdasime koos õpilastega kotitäie mänguasju. Iga laps tõi oma kodust vähemalt ühe froteerätiku.

Boonusena saime u 110 kiisuga toas kiisusid paitada ja nendega mängida. Väikese hulga kaupa said lapsed käia ka väiksemas kiisu toas, kus oli mõnikümmend kassi. Lõpuks harjusid kiisud meiega ära ja lusti oli lastel palju. Kassid näitasid lastele tänutäheks erinevaid tempe.

Suur aitäh noortele kauplejatele ja vanematele koostöö eest!

Suur aitäh noortele kauplejatele ja vanematele koostöö eest!