26. septembril toimus 11.-12. klassi õpilastele uurimistööde lühikonverents 30. september Saku Gümnaasium

26. septembril toimus gümnaasiumimaja saalis 11.-12. klassi õpilastele uurimistööde lühikonverents.
Konverentsi juhatasid sisse õpetaja Gerrit Kanarbik ja õpetaja Merli Paasik, kes rääkisid 11. ja 12. klassi uurimistöö nõuetest, ülesehitusest ja eesmärkidest.
Seejärel tutvustasid 12. klassi õpilased oma 11. klassi kursuse "Uurimistöö alused" lõputööna läbi viidud uurimistööd, kirjeldasid töö koostamise protsessi, jagasid oma kogemust ning andsid soovitusi.
Külla tuli vilistlasena ka Anna Suzdalev, kes tutvustas oma 12. klassi lõputööna valminud uurimistööd ning jagas mõtteid ja kogemusi ülikoolis õppimisest.

Oma uurimistöid tutvustasid
1. Anna Suzdalev „Une tähtsus Saku Gümnaasiumi 6.-7. klassi õpilaste seas“
2. Merily Adams „Muusikalise rahvakultuuriga tegelemise populaarsus Saku Gümnaasiumi 10.-12. klasside õpilaste seas“
3. Marten Männi „Jetispordist loobumise põhjused“
4. Made Järvekülg „Saku Gümnaasiumi 8.-10. klassi õpilaste kofeiini tarbimise harjumused ja selle mõjud tervisele“
5. Anette Karbus „9.-11. klassi õpilaste huvi välismaal õppimise vastu“
6. Evelin Elstein „WAF laulukooli õpilaste teadlikkus muusikateraapiast“
7. Laura Susanna Lätte „Kartulivõrsete kasvamise kiirus kolme kuu jooksul“
8. Herki Piirmaa „Saku Gümnaasiumi 7.-9. klasside õpilaste teadlikkus seksuaalkasvatusest“
9. Hanna Bulgarin „Muusikakooli mõjud lapse arengule“
10. Anette Aro „Päikeseprillide ultravalguse kaitse“
11. Leila Kinks „Saku Gümnaasiumi 6., 9. ja 12. klassi neidude enesehinnang“

Kuulamas olid 11.-12. klasside õpilased, kes said ülevaatlikud teadmised nii 11. klassi kursusest kui ka 12. klassis nõutavast uurimis- või praktilisest tööst.
Õpilaste hinnangul oli lühikonverents põnev ja vajalik.

Oma uurimistöid tutvustasid
1. Anna Suzdalev „Une tähtsus Saku Gümnaasiumi 6.-7. klassi õpilaste seas“
3. Marten Männi „Jetispordist loobumise põhjused“

5. Anette Karbus „9.-11. klassi õpilaste huvi välismaal õppimise vastu“
6. Evelin Elstein „WAF laulukooli õpilaste teadlikkus muusikateraapiast“
7. Laura Susanna Lätte „Kartulivõrsete kasvamise kiirus kolme kuu jooksul“
9. Hanna Bulgarin „Muusikakooli mõjud lapse arengule“
10. Anette Aro „Päikeseprillide ultravalguse kaitse“
11. Leila Kinks „Saku Gümnaasiumi 6., 9. ja 12. klassi neidude enesehinnang“

Õpilaste hinnangul oli lühikonverents põnev ja vajalik.