Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

26. septembril toimub teistmoodi koolipäev gümnaasiumiastmes 18. september Saku Gümnaasium

26. september on gümnaasiumi koolipäev teistmoodi. .
10. klassi õpilastel toimub üritus "G10 stardipakett", kus räägime aja planeerimisest, õpimotivatsioonist ja õppimisest gümnaasiumis.

11. ja 12. klassil toimub uurimistööde konverents,  kus 12. klassi õpilased teevad ettekandeid oma eelmisel aastal läbi viidud uurimistöödest ja jagavad oma kogemusi 11. klassile.

26. september on gümnaasiumi koolipäev teistmoodi. .

klassile.