26. septembril toimub teistmoodi koolipäev gümnaasiumiastmes 18. september Saku Gümnaasium

26. september on gümnaasiumi koolipäev teistmoodi. .
10. klassi õpilastel toimub üritus "G10 stardipakett", kus räägime aja planeerimisest, õpimotivatsioonist ja õppimisest gümnaasiumis.

11. ja 12. klassil toimub uurimistööde konverents,  kus 12. klassi õpilased teevad ettekandeid oma eelmisel aastal läbi viidud uurimistöödest ja jagavad oma kogemusi 11. klassile.

26. september on gümnaasiumi koolipäev teistmoodi. .

klassile.