2.-4.klassi tüdrukud joonistasid laulu 15. aprill Saku Gümnaasium

10.aprillil kogunesid Harjumaa koolide 2.-4.klasside parimad joonistavad tüdrukud Tabasalu Gümnaasiumisse, et üheskoos veelkord joonistada. Selleaastase joonistusvõistluse ülesanne oli tõeline väljakutse, sest ette oli antud neli võimalikku laulu, mille põhjal enda joonistus teha ning seda, millist laulu joonistama peab, sai teada alles kohapeal.

Tabasalu Gümnaasiumi mudilaskoor kandis ette 'Rõõmulaulu' (https://2019.laulupidu.ee/laulupidu/laulupeo-repertuaar/mudilaskoor) , mis tuleb ettelaulmisele ka suvisel laulupeol.

Laulu joonistamiseks oli noortel aega 1h ja 20minutit. Tühjaks läinud kõhu sai koolisööklas täis süüa ja parimate väljakuulutamine lõpetas mõnusa konkursipäeva.

Saku Gümnaasium oli esindatud 6 noorega:
3.d Kaja Kelder
3.a Laura Abe
4.a Agathe Ingeli Mikk
4.b Laura Kasterpalu
2.g Kirke Aljas
2.d Mereli Noormägi

Kõige silmapaistvama töö sakukatest joonistas Kirke, kes saavutas 2.klasside arvestuses 1.koha ja pälvis lisaks ka Tabasalu vallavalitsuse eripreemia. Tublid olid aga kõik joonistajad ja kes järgmisel kooliaastal veel 5.klassis ei ole, saab võimaluse veel ka järgmisel aastal maakondlikul joonistusvõistlusel osaleda.

Mõnusat joonistamist!

Huvijuht Heili Lepp

Enne joonistamist närve rahustamas, kooli puhkenurgast leidsime Tsirkusemängu, mida saime kõik koos mängida.

Laura K., Agathe, Kirke, võidupilt (sini-must-valge laululind), Mereli, Kaja, Laura A.

Saku Gümnaasium oli esindatud 6 noorega:
3.d Kaja Kelder

3.a Laura Abe