Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

1.klasside teemapäev "Mina ja sõbrad" 14. veebruar Saku Gümnaasium

13.veebruaril toimus 1.klassidele läheneva sõbrapäeva puhul teemapäev "Mina ja sõbrad". Teemapäev oli nii õpilaste kui ka õpetajate arvates väga tore, õpetlik ja edukas. Sellel päeval said lapsed tavapäraste ainetundide asemel matemaatilist puslet kokku panna, täringute abil arvutada ja papptaldrikutest südamega kroone meisterdada. Samuti vaatasid lapsed multifilmi sõprusest, mille põhjal vastati valikvastustega küsimustele. Täideti ka iseloomuomaduste kohta vastandsõnade töölehti. Ühtlasi said lapsed osaleda sõpradevaheliste situatsioonide lavastamisel ning kirjutada sõbrale kirja. Päev lõppes "Kuldvillaku" ja tantsuga. Õpetajate sõnul olid lapsed töökad, tähelepanelikud ning oskasid abi küsida. Laste meelest oli kõige toredam see, et teemapäev oli palju põnevam kui tavaline koolipäev.

Aitäh kõigile lastele ja õpetajatele vahva teemapäeva eest!

Aitäh kõigile lastele ja õpetajatele vahva teemapäeva eest!