1.klasside aabitsapidu 17. jaanuar Saku Gümnaasium

17.01.2019 kogunesid kõik Saku Gümnaasium viis esimest klassi algkooli aulasse, et tähistada esimest suurt verstaposti enda kooliteel - nimelt sai neil läbi 1.septembril direktorilt saadud aabits.

Külla tulid juba tuttavad putukad, kes käisid klasside ettevalmistatud tundides ja vaatasid, kuidas lapsed erinevaid aineid õpivad. Koolipäev oli pikk, sest läbi käidi eesti keel, loodusõpetus, matemaatika, kehaline kasvatus, käeline tegevus ja muusika veel kõige otsa. Aga lapsed olid tublid ja said igas aines hakkama. Peolt ei puudunud ka vahetunnid ning kui vahepeal oligi juba keeruline vaikselt istuda, siis sai vähemalt vahetunnis tantsida ja keksida ja laulda.

Laste aabitsaviktoriin tõestas lõplikult, et nemad on aabitsa küll läbi lugenud ja võivad aabitsale aitäh ja head aega öelda. Üheskoos anti aabitsatõotus ning igaüks sai Aabitsatarga tunnistuse. On aeg liikuda edasi uute õpikute juurde ja avastada maailma, mis muutub aina suuremaks, sest nüüd oskavad kõik lugeda ja egas see kirjatähtedes kirjutaminegi kaugel pole.

Aitäh kõigile lastele ja õpetajatele meeleoluka aabitsapeo eest!

Aitäh kõigile lastele ja õpetajatele meeleoluka aabitsapeo eest!