Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

11.-15. november toimus Saku Gümnaasiumis “Jaapani nädal” 19. november Saku Gümnaasium

Vaatame põgusalt tagasi, mis sellel nädalal siis toimus. Läbi nädala sai kuulata kooliraadiost Jaapani muusikat ja nautida koolitoidus Jaapani maitseid.
Algkoolis olid tantsuvahetunnid ja Jaapani võitluskunstide näidistunnid. Põhikoolis käis külas YFU, kes tutvustas oma tegemisi 4. - 5. klassidele. Kaasas olid ka vahetusõpilased Jaapanist.
Neljapäeval toimus avaüritus Jaapani Klubilt ja oma kogemust jagasid Saku noored, kes osalesid Eesti-Jaapani õpilasvahetuses.
Gümnaasiumis sai imetleda kunstitunnis tehtud Jaapanipäraseid töid ja kirjutada haikusid.

Mõned näited nendest:

Ole hell ja hea
ära näita kurja poolt
komplimente tee
(Robin Piir 11.RE)

Jaapani klubi
see on väga huvitav
sushi, matcha, riis
(Katariina Raig 10.HU)

Imesid täis
kirsiõied õitsemas
elu täis Tokyos