1. koht vabariiklikult kunstiolümpiaadilt 06. mai Saku Gümnaasium

4. mail 2019 toimus Pelgulinna Gümnaasiumis vabariiklik kunstiolümpiaad, millel osales 33 maakondlikes voorudes 1.-2. koha saavutanud gümnaasiumiõpilast.

Saku Gümnaasiumi 11. maj. klassi õpilane SANDRA SERENA SULIN saavutas vabariiklikul kunstiolümpiaadil 1. koha 10.-12. kl. vanusegrupis.

Olümpiaad oli kolmeosaline: koduse loovtöö teemaks oli „Tants”. Sandra Serena tegi suureformaadilise akrüülmaali, kasutades erinevaid maalivõtteid. Ta töö kujutab elu-, surma- ja ka rahvatantsu (fotol).

Teise osa test nõudis head kunstiteooria ja -ajaloo tundmist.

Kohapeal valmiv loovtöö pidi kujutama igaühe lemmikmaastikku. Töö tuli kleepida värvilistest paberitest, arvestades õhuperspektiivi puhul värvitoonide muutumist looduses.

Sandra Serena valmistas õhtuse Saaremaa maastiku tondo formaadis.

Olümpiaadi pidulik lõpetamine toimus Kadrioru lossi valges saalis.

Tänan Sandra Serenat tubli töö eest!

Palju õnne!

Eda Piisang

kunstiõpetaja

Teise osa test nõudis head kunstiteooria ja -ajaloo tundmist.

Sandra Serena valmistas õhtuse Saaremaa maastiku tondo formaadis.

Olümpiaadi pidulik lõpetamine toimus Kadrioru lossi valges saalis.

Tänan Sandra Serenat tubli töö eest!

Palju õnne!

Eda Piisang