1. ja 4. koht maakondlikult kunstiolümpiaadilt 13. veebruar Saku Gümnaasium

Laupäeval, 9. veebruaril 2019 toimus Jüri Gümnaasiumis Harjumaa kunstiolümpiaad.

Iga kool sai välja panna ühe õpilase esindamaks põhikooli ja ühe gümnaasiumi vanusegrupi õpilase.

Saku Gümnaasiumit esindasid KAROLINA KUUSK 9.D klassist ja

SANDRA SERENA SULIN 11.Maj. klassist.

Olümpiaad koosnes kolmest osast.

Mõlemal vanusegrupil oli kodutööks antud teema: põhikoolil oli „Uus ja vana” ja gümnaasiumil „Tants”. Igaüks võis teema lahendada endale sobivate vahenditega. Karolina tegi joonistuse (fotol) ja Sandra Serena tegi maali (fotol).

Kohapeal tuli lahendada test, mis sisaldas kunstiajalugu, üldkultuurilisi teadmisi, kunstitermineid ning perspektiivi, värvusõpetuse ja proportsiooni ülesandeid.

Kolmas ülesanne oli seotud maalikunstiga. Põhikooli õpilased pidid etteantud maali põhjal kleepima kollaaži ning gümnaasiumiõpilased maalima monokroomse maali.

Saku Gümnaasiumi õpilased esinesid väga edukalt:

KAROLINA KUUSK 9.D – 4.KOHT 7.-9.kl. vanusegrupis

SANDRA SERENA SULIN 11.Maj. – 1.KOHT 10.-12.kl. vanusegrupis

Sandra Serena esindab Saku Gümnaasiumit ka vabariiklikul kunstiolümpiaadil.

Edu talle!

Eda Piisang

kunstiõpetaja

Saku Gümnaasiumit esindasid KAROLINA KUUSK 9.D klassist ja

SANDRA SERENA SULIN 11.Maj. klassist.

Olümpiaad koosnes kolmest osast.

Saku Gümnaasiumi õpilased esinesid väga edukalt:

KAROLINA KUUSK 9.D – 4.KOHT 7.-9.kl. vanusegrupis

SANDRA SERENA SULIN 11.Maj. – 1.KOHT 10.-12.kl. vanusegrupis

Sandra Serena esindab Saku Gümnaasiumit ka vabariiklikul kunstiolümpiaadil.

Edu talle!

Eda Piisang