Koolielu

Toitlustuse korraldus

Saku Gümnaasiumis on õpilastel võimalik süüa hommikuputru, koolilõunat ja pikapäevatoitu.

Hommikupudru maksumus on 0,55 €
Koolilõuna on kõigile Saku Gümnaasiumi 1.-9. klassi õpilastele tasuta.
10.-12. klassi õpilastele maksab koolilõuna 0,45€.
Pikapäevatoidu maksumus on 0,85 €

Hommikupudru, pikapäevatoidu ja gümnaasiumiastme õpilaste koolilõuna söömisel on kohustuslik iga söögikord valideerida e-õpilaspiletiga.

Hommikupudru, pikapäevatoidu ja gümnaasiumi astme õpilaste koolilõuna eest tasumine toimub vastavalt valideerimistele (õpilase vanemale saadetakse arve).

Küsimuste korral palun pöörduge meiliaadressil toitlustusteenistus@sakuvald.ee.

Hommikupudru maksumus on 0,55 €
Koolilõuna on kõigile Saku Gümnaasiumi 1.-9. klassi õpilastele tasuta.
10.-12. klassi õpilastele maksab koolilõuna 0,45€.
Pikapäevatoidu maksumus on 0,85 €

Küsimuste korral palun pöörduge meiliaadressil toitlustusteenistus@sakuvald.ee.