Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Koolielu

Toitlustuse korraldus

Saku Gümnaasiumis on õpilastel võimalik süüa hommikuputru, koolilõunat ja pikapäevatoitu.

Hommikupudru maksumus on 0,55 €
Koolilõuna on kõigile Saku Gümnaasiumi 1.-9. klassi õpilastele tasuta.
10.-12. klassi õpilastele maksab koolilõuna 0,45€.
Pikapäevatoidu maksumus on 0,85 €

Hommikupudru, pikapäevatoidu ja gümnaasiumiastme õpilaste koolilõuna söömisel on kohustuslik iga söögikord valideerida e-õpilaspiletiga.

Hommikupudru, pikapäevatoidu ja gümnaasiumi astme õpilaste koolilõuna eest tasumine toimub vastavalt valideerimistele (õpilase vanemale saadetakse arve).

Küsimuste korral palun pöörduge meiliaadressil toitlustusteenistus@sakuvald.ee.

Hommikupudru maksumus on 0,55 €
Koolilõuna on kõigile Saku Gümnaasiumi 1.-9. klassi õpilastele tasuta.
10.-12. klassi õpilastele maksab koolilõuna 0,45€.
Pikapäevatoidu maksumus on 0,85 €

Küsimuste korral palun pöörduge meiliaadressil toitlustusteenistus@sakuvald.ee.