Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Meie koolist

Põhiväärtused

Saku Gümnaasiumi missioon

Saku Gümnaasiumi missioon on luua õpilastele tingimused kvaliteetse ja võimetekohase hariduse omandamiseks, et tagada edaspidine toimetulek elus ning panna alus elukestvaks õppeks.

Saku Gümnaasiumi visioon

Saku Gümnaasiumi visioon on sõnastatud järgmiselt: Saku Gümnaasium on elutervet ja lugupidavat suhtumist kujundav kool, kus isiksusel on võimalik mitmekülgselt areneda.

Saku Gümnaasiumi väärtused

• Konkurentsivõimeline ja võimetekohane haridus