Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior funktsioonis _google_tag_status_check() (rida 321 / /srv/kooliveeb/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Sulge

Meie koolist

Üldinfo

Saku Gümnaasium on Saku valla suurim haridusasutus. Keskharidust on selles koolis olnud võimalik omandada alates aastast 1977. Kool on Saku valla hallatav asutus. Õppetöö toimub kolmes hoones - algkoolihoones, põhikoolihoones ja gümnaasiumihoones.

2018/19 õppeaastat alustas koolis kokku 1317 õpilast.

2019/20 õppeaastat alustas Saku Gümnaasiumis 1363 õpilast.

2018/19 õppeaastat alustas koolis kokku 1317 õpilast.

2019/20 õppeaastat alustas Saku Gümnaasiumis 1363 õpilast.