Õppetöö korraldus gümnaasiumiosas

Õpilastööde vormistamine

Saku Gümnaasiumi 11.klassis kursuste “Uurimistöö alused” ja “Arvuti kasutamine uurimistöös” raames koostavad ja kaitsevad  õpilased lühiuurimuse, mis on ettevalmistuseks gümnaasiumi lõpetamiseks koostatavale tööle.

Gümnaasiumi lõpetamiseks koostavad 12.kl õpilased uurimustöö või sooritavad praktilise töö, milleks on ette nähtud kaks kursust iseseisvat tööd (arvestatud kohustusliku 96 kursuse hulka).

SG uurimistööde ja praktiliste tööde ajakava 2019/20 õa

SG uurimistööde koostamise juhend 2019