Saku Gümnaasiumi põhikoolimaja

Üldinfo
  • Tallinna mnt 10, Saku alevik, Harjumaa

  • +372 6718000

  • Saku Gümnaasiumi põhikoolimaja kantselei on avatud E-N kell 8.00-16.00 ja R 8.00-15.00

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Töötajad Tugiteenused

Ametikoht
 
Juhtkond (10)

Taavi Vilba

Direktori kt
+372 6718001
taavi.vilba@saku.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Piret Sahva

Õppealajuhataja 1.-4.klass
+372 6728701
piret.sahva@saku.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Piret Kallaste

Õppealajuhataja 5.-9. klass
51988809
piret.kallaste@saku.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Merike Toompärg

Õppealajuhataja 10.-12. klass
+372 6717166
merike.toomperg@saku.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Anne Kuldmäe

Projekti- ja arendusjuht
+372 6718014
anne.kuldmae@saku.edu.ee


Ketri Künnapas

Huvijuht
+372 6718012
ketri.kunnapas@saku.edu.ee


Marja-Liisa Dobrus

Huvijuht
+372 6718012
marjaliisa.dobrus@saku.edu.ee


Kaie Toomet

Tugisüsteemi juht, õppe- ja karjäärinõustaja gümnaasiumis
+372 53426222
kaie.toomet@saku.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum 320, gümnaasiumi maja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Urmas-Villem Sundja

IT-Juht
+372 6710375
it@saku.edu.ee


Pavel Krõlatov

Haridustehnoloog, SG veebilehe administraator
pavel.krolatov@saku.edu.ee

Haridus:

MBA, MSc Edu (TEFL), MCITP, Cambridge DELTA

Vastuvõtuaeg:

E-R 08:00-15:00
Õpetajad (100)

Sandra Mägi

Inimeseõpetus
sandra.magi@saku.edu.ee


Henriette Sülluste

Klassiõpetaja
henriette.sylluste@saku.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Mariann Laane

Klassiõpetaja
mariann.laane@saku.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kadri Nõlvak

Klassiõpetaja
kadri.nolvak@saku.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Marit Aro

Klassiõpetaja
marit.aro@saku.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Janika Tammik

Klassiõpetaja
janika.tammik@saku.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Marlene Raal

Õpiabiõpetaja
marlene.raal@saku.edu.ee


Mari Breiberg

Inglise keel
mari.breiberg@saku.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Edward Soon

Muusika
edward.soon@saku.edu.e

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Alo-Allar Altmets

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
alo-allar.altmets@saku.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Evelin Talts

Kehaline kasvatus
evelin.talts@saku.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kauri Kalbre

Kehaline kasvatus
kauri.kalbre@saku.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Helina Ailt

Bioloogia
helina.ailt@saku.edu.ee


Tiiu Allikmaa

Õpiabirühm
tiiu.allikmaa@saku.edu.ee


Valmar Ammer

Kehaline kasvatus
valmar.ammer@saku.edu.ee


Kaisa Annuk

Pikapäevarühm
kaisa.annuk@saku.edu.ee


Kristina Bauman

Klassiõpetaja
kristina.bauman@saku.edu.ee


Karel Brandt

Riigikaitseõpetus
karel.brandt@saku.edu.ee


Marianne Esperk

Klassiõpetaja
marianne.esperk@saku.edu.ee


Nadežda Fjodorova

Vene keel
nadezda.fjodorova@saku.edu.ee


Edvi Freiberg

Matemaatika
edvi.freiberg@saku.edu.ee


Reet Heinat

Käsitöö, kodundus
reet.heinat@saku.edu.ee


Ketter Heinmaa

Klassiõpetaja
ketter.heinmaa@saku.edu.ee


Evelin Jauk

Inglise keel
evelin.jauk@saku.edu.ee


Anna Judson

Inglise keel
anna.judson@saku.edu.ee


Piret Kaare

Käsitöö, kodundus
piret.kaare@saku.edu.ee


Gerrit Kanarbik

Füüsika
gerrit.kanarbik@saku.edu.ee


Marje Kaselaid

Klassiõpetaja
marje.kaselaid@saku.edu.ee


Sille Kevvai

Eesti keel
sille.kevvai@saku.edu.ee


Mary Kiiver

Inglise keel
mary.kiiver@saku.edu.ee


Anna Kikkas

Keemia
anna.kikkas@saku.edu.ee


Pirje Kivestu

Klassiõpetaja
pirje.kivestu@saku.edu.ee


Kersti Kivi

Õpiabiõpetaja
kersti.kivi@saku.edu.ee


Aita Kivistik

Matemaatika
aita.kivistik@saku.edu.ee


Mery-Liis Kolbak

Klassiõpetaja
meryliis.kolbak@saku.edu.ee


Kadri Koppel

Eesti keel
kadri.koppel@saku.edu.ee


Maret Koppelmann

Klassiõpetaja
maret.koppelmann@saku.edu.ee


Annika Krusell

Matemaatika
annika.krusell@saku.edu.ee


Jaan Kuks

Inglise keel
jaan.kuks@saku.edu.ee


Kaire Kulbin

Klassiõpetaja
kaire.kulbin@saku.edu.ee


Natalja Kurankova

Vene keel
natalja.kurankova@saku.edu.ee


Maarja Kändmaa

Klassiõpetaja
maarja.kandmaa@saku.edu.ee


Lisanne Laanela

Loodusõpetus
lisanne.laanela@saku.edu.ee


Marje Laar

Ujumisõpetaja
marje.laar@saku.edu.ee


Anu-Liis Lauk

Ajalugu, ühiskonnaõpetus
anuliis.lauk@saku.edu.ee


Karina Lepik

Inglise keel
karina.lepik@saku.edu.ee


Tatjana Luich

Vene keel
tatjana.luich@saku.edu.ee


Raigo Loide

Ajalugu, ühiskonnaõpetus
raigo.loide@saku.edu.ee


Kaire Loonurm

Klassiõpetaja
kaire.loonurm@saku.edu.ee


Elle Lukin

Asendusõpetaja
elle.lukin@saku.edu.ee


Ulvi Läänemets

Käsitöö, ajalugu
6718005
ulvi.laanemets@saku.edu.ee


Mare Maalma

Individuaalõpe
mare.maalma@saku.edu.ee


Inga Maasi

Klassiõpetaja
inga.maasi@saku.edu.ee


Erle Mehine

Klassiõpetaja
erle.mehine@saku.edu.ee


Marilin Meikar

Pikapäevarühm
marilin.meikar@saku.edu.ee


Tiia Müller

Inglise keel
tiia.muller@saku.edu.ee


Rimma Narkeliunaite

Vene keel
rimma.narkeliunaite@saku.edu.ee


Merilin Nigumann

Inimeseõpetus
merilin.tatter@saku.edu.ee


Regina Nikiforova

Vene keel
regina.nikiforova@saku.edu.ee


Inga Nurme

Muusika
inga.nurme@saku.edu.ee


Henri Ojaperv

Kehaline kasvatus
henri.ojaperv@saku.edu.ee


Sille Olvi

Loodusõpetus
sille.olvi@saku.edu.ee


Eda Ots

Klassiõpetaja
eda.ots@saku.edu.ee


Merli Paasik

Eesti keel
merli.paasik@saku.edu.ee


Lana-Maria Peterson

Muusika
lanamaria.peterson@saku.edu.ee


Anneli Pihl

Matemaatika
anneli.pihl@saku.edu.ee


Eda Piisang

Kunstiõpetus
eda.piisang@saku.edu.ee


Marita Pirnipuu

Klassiõpetaja
marita.pirnipuu@saku.edu.ee


Hiie Plakk

Klassiõpetaja
hiie.plakk@saku.edu.ee


Krista Polman

Matemaatika
krista.polman@saku.edu.ee


Olga Golubeva

Vene keel
olga.golubeva@saku.edu.ee


Maret Põder

Klassiõpetaja
maret.poder@saku.edu.ee


Diana Põld

Muusika
diana.pold@saku.edu.ee


Kaire Põld

Õpiabiõpetaja
kaire.pold@saku.edu.ee


Reet Põld

Klassiõpetaja
reet.pold@saku.edu.ee


Märt Raam

Kehaline kasvatus
mart.raam@saku.edu.ee


Maret Rinne

Matemaatika
maret.rinne@saku.edu.ee


Rein Rinne

Matemaatika
rein.rinne@saku.edu.ee


Jaan Sillakivi

Informaatika 10.-12.klass
jaan.sillakivi@saku.edu.ee


Pille Soodla

Klassiõpetaja
pille.soodla@saku.edu.ee


Kairi Zaletajev

Eesti keel
kairi.zaletajev@saku.edu.ee


Tiiu Zirnask

Kehaline kasvatus
tiiu.zirnask@saku.edu.ee


Mari Teder

Klassiõpetaja
mari.teder@saku.edu.ee


Mairi Tepner

Abiõpetaja
mairi.tepner@saku.edu.ee


Riho Tereping

Liiklusõpetus
riho.tereping@saku.edu.ee


Mirelle Tetto

Eesti keel
mirelle.tetto@saku.edu.ee


Jana Tiitus

Inglise keel
jana.tiitus@saku.edu.ee


Ele Toom

Geograafia
ele.toom@saku.edu.ee


Maimu Torn

Füüsika, keemia, loodusõpetus
maimu.torn@saku.edu.ee


Kati Tuulis

Klassiõpetaja
kati.tuulis@saku.edu.ee


Edlin Ukkivi

Klassiõpetaja
edlin.ukkivi@saku.edu.ee


Aare Ulmas

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
ulmas.aare@saku.edu.ee


Erik Varik

Arvuti- ja asendusõpetaja
erik.varik@saku.edu.ee


Reet Videse

Klassiõpetaja
reet.videse@saku.edu.ee


Riina Viira

Klassiõpetaja
riina.viira@saku.edu.ee


Karin Villemsoo

Klassiõpetaja
karin.villemsoo@saku.edu.ee


Kersti Vissov

Geograafia
kersti.vissov@saku.edu.ee


Birgit Väljamäe

Klassiõpetaja
birgit.valjamae@saku.edu.ee


Taivi Õigus

Inglise keel
taivi.oigus@saku.edu.ee


Sirje Õunroos

Klassiõpetaja
sirje.ounroos@saku.edu.ee

Töötajad (4)

Kersti Ulmas

Raamatukogu juhataja
6718005
kersti.ulmas@saku.edu.ee


Talvi Järv

Raamatukoguhoidja
talvi.jarv@saku.edu.ee


Miia Siidra

Juhiabi
6718000
miia.siidra@saku.edu.ee


Kaspar Kiltmaa

IT-spetsialist
+372 6710375
it@saku.edu.ee

Tugiteenused (9)

Kaie Toomet

Tugisüsteemi juht, õppe- ja karjäärinõustaja gümnaasiumis
+372 53426222
kaie.toomet@saku.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum 320, gümnaasiumi maja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kaily Kalde

Eripedagoog/HEVKO, klassid 1-4
+372 59197464
kaily.kalde@saku.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum 409U, põhikooli maja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Jäppe Johanson

Eripedagoog/HEVKO, klassid 5-9
+372 57863361
jappe.johanson@saku.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum 326, põhikooli maja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Eda Esperk

Sotsiaalpedagoog, klassid 1-4
+372 6 728 702
+372 5308 6681
eda.esperk@saku.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum 211, algkooli maja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Liis Rätsep

Sotsiaalpedagoog, klassid 4-6
+372 53516746
liis.ratsep@saku.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum 211U, põhikooli maja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Marju-Riina Laugen

Sotsiaalpedagoog, klassid 7-9 ja põhikooli majas õppivad algklassid 2.d, 2.e, 3.d, 3.e
+372 671 8003
+372 58540190
marjuriina.laugen@saku.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum 318, põhikooli maja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kairi Zaletajev

Logopeed
kairi.zaletajev@saku.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum 325, põhikooli maja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Marko Jääger

Koolipsühholoog (klassid 1-5)
+372 53098262
marko.jaager@saku.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum 309U, põhikooli maja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Elise Lillemägi

Koolipsühholoog (klassid 6-12)
+372 58874529
elise.lillemagi@saku.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum 414, põhikooli maja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Saku Gümnaasiumi põhikoolimaja

Üldinfo
  • Tallinna mnt 10, Saku alevik, Harjumaa

  • +372 6718000

  • Saku Gümnaasiumi põhikoolimaja kantselei on avatud E-N kell 8.00-16.00 ja R 8.00-15.00

Gümnaasiumimaja

Üldinfo

Algklasside maja

Üldinfo