Õppetöö korraldus põhikooliosas

Konsultatsioonide ajad PK 2020/21 õppeaasta

Täiendavate konsultatsiooniaegade kohta saab infot aineõpetajalt.


Õpetaja Ruum E T K N R
Akimova, Darja 305 14.45-15.30        
Altmets, Alo-Allar 143       13.50-14.35  
Ailt, Helina 322       kokkuleppel  
Ammer, Valmar võimla       kokkuleppel  
Aro, Marit 123v   12.00-12.45      
Bauman, Kristina 206v       12.55- 13.40  
Breiberg, Mari 411U 12.55-13.40        
Darja Vassiljeva Lankina 307         13.50-15.00 ette
Eglit, Inga 208v     12.55- 13.40    
Esperk, Marianne 135v 12.55- 13.40        
Heinat, Reet 142     kokkuleppel    
Jauk, Evelin 319       13.50-14.35  
Kaare, Piret 128 kokkuleppel        
Kalbre, Kauri võimla     kokkuleppel    
Kaselaid, Marje 140v     12.55- 13.40    
Kiiver, Mary 214U 13.50-14.35 14.45-15.30      
Kikas, Robert 143 kokkuleppel        
Kikkas, Anna 213SG kokkuleppel        
Kivestu, Pirje 314U 12.55- 13.40        
Kivistik, Aita 252 14.45-16.15        
Kolbak, Mery-Liis 239   12.55-13.50      
Koppel, Kadri 405   13.50-15.30      
Krusell, Annika 251   14.00-14.45 14.00-14.45    
Kuks, Jaan 323       kokkuleppel  
Kurankova, Natalja 411       kokkuleppel  
Laane, Mariann 205v 12.55- 13.40        
Laanela, Lisanna 311   14.45-15.30 14.45-15.30    
Lauk, Anu-Liis 234   13.40-14.35      
Lepik, Karina 315     13.50-14.35    
Loonurm, Kaire 410U     12.00-12.45    
Luich, Tatjana 305     14.35-15.30    
Läänemets, Ulvi 141       13.50-14.35  
Maalma, Mare  403 kokkuleppel        
Maasi, Inga 121v   12.55- 13.40      
Mehine, Erle 215U 12.55- 13.40        
Mägi, Sandra 235 12.55-13.40        
Müller, Tiia 314 14.35-15.30        
Narkeliῦnaite,Rimma 410     14.40-15.25 13.50-14.35  
Nikiforova, Regina 324 14.35-15.15        
Nurme, Inga  139     14.35-15.15    
Nõlvak, Kadri 209v   12.55- 13.40      
Ojaperv, Henri võimla       13.45-14.30  
Olvi, Sille 322 13.50-14.35        
Ots, Eda 412U     13.50-14.35    
Paal, Helena 405     kokkuleppel    
Peterson, Lana-Maria 116U     12.55-13.40    
Piisang, Eda 115u   14.45-      
Pirnipuu, Marita 115U         kokkuleppel
Polman, Krista 249   12.50-14.35   13.50-14.35  
Põld, Diana 218v       12.55- 13.40  
Põld, Kaire 133v   12.00-12.45      
Põld, Reet 129   13.50-14.35      
Raam, Märt võimla     13.50-14.35    
Randjärv, Tuuli 312U   13.50-14.35      
Rinne, Rein 416 13.50-14.35        
Sillakivi, Mirjam 406 13.50-14.35        
Soodla, Pille 416U        kokkuleppel  
Soon Edward 139 14.45-15.30        
Sülluste, Henriette 203v     12.55- 13.40    
Zirnask, Tiiu võimla 13.50-14.35        
Talts, Evelin võimla kokkuleppel kokkuleppel kokkuleppel kokkuleppel kokkuleppel
Tamm, Peeter 117U       13.50-14.35  
Tammik, Janika 212U 12.55- 13.40        
Teder, Mari 415U     12.55- 13.40    
Tetto Mirelle 404   14.45-15.30      
Tiitus, Jana 324 14.45-15.30        
Toom, Ele 322   14.45-15.30      
Torn, Maimu 303       kokkuleppel  
Tuulis, Kati 311U kokkuleppel        
Ukkivi, Edlin 248         12.55-13.40
Vainola, Monica võimla     kokkuleppel    
Varik, Erik 419 14.45-15.30        
Vettner, Kristi 310U   12.55-13.40      
Videse, Reet 134v 12.55- 13.40        
Viira, Riina 236       13.50-14.35  
Villemsoo, Karin 124v   12.00-12.45      
Väljamäe, Birgit 204v       12.55- 13.40  
Vissov, Kersti 320   13.50-15.30      
Õunroos, Sirje 213U       12.55-14.35  
Õpetaja Ruum E T K N R
Akimova, Darja 305 14.45-15.30        
Altmets, Alo-Allar 143       13.50-14.35  
Ailt, Helina 322       kokkuleppel  
Ammer, Valmar võimla       kokkuleppel  
Aro, Marit 123v   12.00-12.45      
Bauman, Kristina 206v       12.55- 13.40  
Breiberg, Mari 411U 12.55-13.40        
Darja Vassiljeva Lankina 307         13.50-15.00 ette
Eglit, Inga 208v     12.55- 13.40    
Esperk, Marianne 135v 12.55- 13.40        
Heinat, Reet 142     kokkuleppel    
Jauk, Evelin 319       13.50-14.35  
Kaare, Piret 128 kokkuleppel        
Kalbre, Kauri võimla     kokkuleppel    
Kaselaid, Marje 140v     12.55- 13.40    
Kiiver, Mary 214U 13.50-14.35 14.45-15.30      
Kikas, Robert 143 kokkuleppel        
Kikkas, Anna 213SG kokkuleppel        
Kivestu, Pirje 314U 12.55- 13.40        
Kivistik, Aita 252 14.45-16.15        
Kolbak, Mery-Liis 239   12.55-13.50      
Koppel, Kadri 405   13.50-15.30      
Krusell, Annika 251   14.00-14.45 14.00-14.45    
Kuks, Jaan 323       kokkuleppel  
Kurankova, Natalja 411       kokkuleppel  
Laane, Mariann 205v 12.55- 13.40        
Laanela, Lisanna 311   14.45-15.30 14.45-15.30    
Lauk, Anu-Liis 234   13.40-14.35      
Lepik, Karina 315     13.50-14.35    
Loonurm, Kaire 410U     12.00-12.45    
Luich, Tatjana 305     14.35-15.30    
Läänemets, Ulvi 141       13.50-14.35  
Maalma, Mare  403 kokkuleppel        
Maasi, Inga 121v   12.55- 13.40      
Mehine, Erle 215U 12.55- 13.40        
Mägi, Sandra 235 12.55-13.40        
Müller, Tiia 314 14.35-15.30        
Narkeliῦnaite,Rimma 410     14.40-15.25 13.50-14.35  
Nikiforova, Regina 324 14.35-15.15        
Nurme, Inga  139     14.35-15.15    
Nõlvak, Kadri 209v   12.55- 13.40      
Ojaperv, Henri võimla       13.45-14.30  
Olvi, Sille 322 13.50-14.35        
Ots, Eda 412U     13.50-14.35    
Paal, Helena 405     kokkuleppel    
Peterson, Lana-Maria 116U     12.55-13.40    
Piisang, Eda 115u   14.45-      
Pirnipuu, Marita 115U         kokkuleppel
Polman, Krista 249   12.50-14.35   13.50-14.35  
Põld, Diana 218v       12.55- 13.40  
Põld, Kaire 133v   12.00-12.45      
Põld, Reet 129   13.50-14.35      
Raam, Märt võimla     13.50-14.35    
Randjärv, Tuuli 312U   13.50-14.35      
Rinne, Rein 416 13.50-14.35        
Sillakivi, Mirjam 406 13.50-14.35        
Soodla, Pille 416U        kokkuleppel  
Soon Edward 139 14.45-15.30        
Sülluste, Henriette 203v     12.55- 13.40    
Zirnask, Tiiu võimla 13.50-14.35        
Talts, Evelin võimla kokkuleppel kokkuleppel kokkuleppel kokkuleppel kokkuleppel
Tamm, Peeter 117U       13.50-14.35  
Tammik, Janika 212U 12.55- 13.40        
Teder, Mari 415U     12.55- 13.40    
Tetto Mirelle 404   14.45-15.30      
Tiitus, Jana 324 14.45-15.30        
Toom, Ele 322   14.45-15.30      
Torn, Maimu 303       kokkuleppel  
Tuulis, Kati 311U kokkuleppel        
Ukkivi, Edlin 248         12.55-13.40
Vainola, Monica võimla     kokkuleppel    
Varik, Erik 419 14.45-15.30        
Vettner, Kristi 310U   12.55-13.40      
Videse, Reet 134v 12.55- 13.40        
Viira, Riina 236       13.50-14.35  
Villemsoo, Karin 124v   12.00-12.45      
Väljamäe, Birgit 204v       12.55- 13.40  
Vissov, Kersti 320   13.50-15.30      
Õunroos, Sirje 213U       12.55-14.35