Koolielu

Huviringid 2019/2020 õa

Saku Gümnaasium pakub huviringe erinevatele vanuseastmetele ja erinevates valdkondades. Täpsem info huviringi kohta otse juhendajalt. 


Ringi nimetus
Juhendaja
Kontakt
Tüdrukute meisterdamine (1.-3.kl.)
Marianne Esperk
Marienne.esperk@saku.edu.ee
Mudilaskoor (2.-4. kl)
Diana Põld
diana.pold@saku.edu.ee
Poistekoor (1.-7. kl.)
Diana Põld/Inga Nurme
diana.pold@saku.edu.ee/ inga.nurme@saku.edu.ee
Rahvatants (klassipõhine)
Marje Kaselaid/Kersti Ulmas
Marje.kaselaid@saku.edu.ee / kersti.ulmas@saku.edu.ee
Nuputamine (3.-4.klass)
Maarja Kändmaa
maarja.kandmaa@saku.edu.ee
Lastekoor (5.-8. kl.)
Inga Nurme
Inga.nurme@saku.edu.ee
Kunstiring (7.-12. kl), muusikal
Eda Piisang
Eda.piisang@saku.edu.ee
Levimuusika (5.-12.kl.)
Alari Volf
Alari.volf@mail.ee
Füüsikaring (10.-12.kl.)
Gerrit Kanarbik
Gerrit.kanarbik@saku.edu.ee
Füüsikaring (8.-9.kl.) Maimu Torn Maimu.torn@saku.edu.ee
Keemiaring (9.-12.kl.)
Anna Kikkas
Anna.kikkas@saku.edu.ee
Robootika (1.-2.kl.)
Liia Tammes
Liia.tammes@gmail.com

 

 

 

Ringi nimetus
Juhendaja
Kontakt
Tüdrukute meisterdamine (1.-3.kl.)
Marianne Esperk
Mudilaskoor (2.-4. kl)
Diana Põld
Poistekoor (1.-7. kl.)
Diana Põld/Inga Nurme
Rahvatants (klassipõhine)
Marje Kaselaid/Kersti Ulmas
Nuputamine (3.-4.klass)
Maarja Kändmaa
Lastekoor (5.-8. kl.)
Inga Nurme
Kunstiring (7.-12. kl), muusikal
Eda Piisang
Levimuusika (5.-12.kl.)
Alari Volf
Füüsikaring (10.-12.kl.)
Gerrit Kanarbik
Füüsikaring (8.-9.kl.) Maimu Torn Maimu.torn@saku.edu.ee
Keemiaring (9.-12.kl.)
Anna Kikkas
Robootika (1.-2.kl.)
Liia Tammes

 

 

 


Ringi nimetus
Juhendaja
Kontakt
Tüdrukute meisterdamine (1.-3.kl.)
Marianne Esperk
Marienne.esperk@saku.edu.ee
Mudilaskoor (2.-4. kl)
Diana Põld
diana.pold@saku.edu.ee
Poistekoor (1.-7. kl.)
Diana Põld/Inga Nurme
diana.pold@saku.edu.ee/ inga.nurme@saku.edu.ee
Rahvatants (klassipõhine)
Marje Kaselaid/Kersti Ulmas
Marje.kaselaid@saku.edu.ee / kersti.ulmas@saku.edu.ee
Nuputamine (3.-4.klass)
Maarja Kändmaa
maarja.kandmaa@saku.edu.ee
Lastekoor (5.-8. kl.)
Inga Nurme
Inga.nurme@saku.edu.ee
Kunstiring (7.-12. kl), muusikal
Eda Piisang
Eda.piisang@saku.edu.ee
Levimuusika (5.-12.kl.)
Alari Volf
Alari.volf@mail.ee
Füüsikaring (10.-12.kl.)
Gerrit Kanarbik
Gerrit.kanarbik@saku.edu.ee
Füüsikaring (8.-9.kl.) Maimu Torn Maimu.torn@saku.edu.ee
Keemiaring (9.-12.kl.)
Anna Kikkas
Anna.kikkas@saku.edu.ee
Robootika (1.-2.kl.)
Liia Tammes
Liia.tammes@gmail.com