Koolielu

Huviringid 2020/2021 õa

Saku Gümnaasium pakub huviringe erinevatele vanuseastmetele ja erinevates valdkondades. Täpsem info huviringi kohta otse juhendajalt. 


Ringi nimetus

Juhendaja

Toimumisaeg

Kontakt

Esimeste klasside lauluring

Diana Põld

T  5. tund

diana.pold@saku.edu.ee

Mudilaskoor (2.-4. kl)

Diana Põld

E  6. tund

diana.pold@saku.edu.ee

Poistekoor (1.-6. kl)

Diana Põld/ Inga Nurme

T  6. tund

diana.pold@saku.edu.ee / inga.nurme@saku.edu.ee

Lastekoor (5.-9. kl)

Inga Nurme

T  ja K 7. tund

inga.nurme@saku.edu.ee

Rahvatants (klassipõhine)

Marje Kaselaid/ Inga Eglit

E  ja K 5.-8. tund

marje.kaselaid@saku.edu.ee

Levimuusika

Alari Volf

Kokkuleppel

alari.volf@mail.ee

Füüsikaring (10.-12.kl)

Gerrit Kanarbik

Kokkuleppel

gerrit.kanarbik@saku.edu.ee

Keemiaring (7.-12.kl)

Anna Kikkas

E või N, kokkuleppel

anna.kikkas@saku.edu.ee

Loovusring (1.-2. kl)

Kaire Loonurm

N  5. tund (I kl)

T  6.tund (II kl)

kaire.loonurm@saku.edu.ee

Metallikunstiring (6.-12.kl)

Alo-Allar Altmets

K  14.45-16.30

aloallar.altmets@gmail.com

Kunstiring

Alo-Allar Altmets

N  14.45-16.30

aloallar.altmets@gmail.com

Tüdrukute meisterdamine (1.-4. kl)

Marianne Esperk

K  12.00-13.00 algajad
13.00-14.14 edasijõudnud

marianne.esperk@saku.edu.ee

Ringi nimetus

Juhendaja

Toimumisaeg

Kontakt

Esimeste klasside lauluring

Diana Põld

T  5. tund

diana.pold@saku.edu.ee

Mudilaskoor (2.-4. kl)

Diana Põld

E  6. tund

diana.pold@saku.edu.ee

Poistekoor (1.-6. kl)

Diana Põld/ Inga Nurme

T  6. tund

diana.pold@saku.edu.ee / inga.nurme@saku.edu.ee

Lastekoor (5.-9. kl)

Inga Nurme

T  ja K 7. tund

inga.nurme@saku.edu.ee

Rahvatants (klassipõhine)

Marje Kaselaid/ Inga Eglit

E  ja K 5.-8. tund

marje.kaselaid@saku.edu.ee

Levimuusika

Alari Volf

Kokkuleppel

alari.volf@mail.ee

Füüsikaring (10.-12.kl)

Gerrit Kanarbik

Kokkuleppel

gerrit.kanarbik@saku.edu.ee

Keemiaring (7.-12.kl)

Anna Kikkas

E või N, kokkuleppel

anna.kikkas@saku.edu.ee

Loovusring (1.-2. kl)

Kaire Loonurm

N  5. tund (I kl)

T  6.tund (II kl)

kaire.loonurm@saku.edu.ee

Metallikunstiring (6.-12.kl)

Alo-Allar Altmets

K  14.45-16.30

aloallar.altmets@gmail.com

Kunstiring

Alo-Allar Altmets

N  14.45-16.30

aloallar.altmets@gmail.com

Tüdrukute meisterdamine (1.-4. kl)

Marianne Esperk

K  12.00-13.00 algajad
13.00-14.14 edasijõudnud

marianne.esperk@saku.edu.ee