Õpiabi Prindi
Õpiabi
 
Õpiabirühma võetakse vastu ajutiste ainealaste õpiraskustega ja väljakujunemata õpioskustega ning logopeediliste probleemidega põhikooli õpilane, kes vaatamata klassi- ja aineõpetajate abile ja nõustamisele ei suuda täita põhikooli riikliku õppekava nõudeid või kes vajab õpioskuste ja -harjumuste kujundamiseks toetavat õppekorraldust.

 

2017/18.õ-a õpiabi rühmade tunniplaanid

18.09.2017

 

7. - 9. kl õpiabirühmade tunniplaan

 2.poolaasta

 

esmaspäev

teisipäev

kolmapäev

neljapäev

reede

1.

 

 

 7C matem.

A.Pihl 251

 

 

2.

 

 

 

7C eesti k.

K.Zaletajev 404

 

3.

 

 

 

 

7A matem.

A.Pihl 251

4.

 

 

7B matem. 

A.Pihl 251

 7A eesti k.

K.Zaletajev 404

 

5.

 

 

 

 

 

6.

 8B,8C matem.

A.Pihl 251 

  

 

7B eesti k.

K.Zaletajev 404

 

7.

8D matem.

A.Pihl 251

 

 

9A,9B,9C matem.

A.Pihl 251  

8B,8C,8D eesti k

K.Zaletajev 404 

 

Õpetaja Tiiu Allikmaa ruum 313

 

 

esmaspäev

teisipäev

kolmapäev

neljapäev

reede

1.

 

 

M

4.d

M

4.a

 E

5.ab

2.

 

M

3.e

E

4.ac

M

4.c

M

4.e

3.

 

E

6.b

M

5.ab

 M

4.b

E

4.b

4.

 

E

4.e

 

E

4.d

 

5.

 

 

 

E

5.de

M6.d

6.

 

 

 M

5.de

E

6.d

M

6.b

7.

 

E

6.ac

M

6.c

 

 

 

Õpetaja Ülle Martinson ruum 416u

 

 

 

esmaspäev

teisipäev

kolmapäev

neljapäev

reede

1.

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 E

3.e

 

3.

 M

3.dg

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

5.

 

 

 E

3.dg

 

 

6.

 

 

 

 

 

 

Õpetaja Kristiina Vanem ruum 310u

 

 

 

esmaspäev

teisipäev

kolmapäev

neljapäev

reede

1.

2ae matem

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

4.

 

2ae eesti k

 

 

 

5.

 

 

2ae eesti k

 

 

6.

 

 

 

 

 

 

Õpetaja Kaire Kulbin ruum a207

 

 

 

esmaspäev

teisipäev

kolmapäev

neljapäev

reede

1.

  2.d matem

 2.d matem

  2.d eesti k

3.c eesti k 

  2.d eesti k

2.

 3.c matem

2.d eesti k 

  2.d eesti k

 2.d eesti k

3.c matem 

3.

 2.d eesti k

3.c eesti k 

 3.c matem

2.d eesti k 

2.d matem 

4.

 3.c eesti k

  3.c matem

 2.d matem

  3.c matem

  3.c eesti k

5.

  3.c loodusõp

 

3.c eesti k 

 

3.c loodusõp 

6.

 

 

 

 

 

 

Õpetaja Kaire Põld ruum a133

 

 

esmaspäev

teisipäev

kolmapäev

neljapäev

reede

1.

 2.d matem

 

 2.d eesti k

2.c eesti k 

 

2.

 2.c matem

2.c eesti k 

  3.a eesti k

3.b matem 

 

3.

 2.b matem

3.b eesti k 

 3.a matem

  2.d eesti k

 

4.

 3.b eesti k

  3.c matem

 2.b eesti k

  2.b eesti k

 

5.

3.a eesti k 

 

 3.c eesti k

  3.c eesti k

 

6.