Lapsevanem Prindi
Hea lapsevanem, olete teinud hindamatut ja tänuväärset tööd ning üles kasvatanud toreda noore inimese. Äitäh!
Kevadel lõpeb tema kooliteel üks tähtis etapp ja ta seisab tähtsa otsuse ees. Kas jätkata haridusteed, kui jah siis millises koolis? Ehk kaalub ta võimalust minna tööle või hoopis koguda kogemusi välismaal vabatahtlikuna? Võimalusi on palju.
Loodetavasti olete seda teemat koos lapsega juba arutanud. Kas olete jõudnud kindla otsuseni? Kui lapsel on tulevikuplaanid selged ja asi otsustatud, palju õnne! Kui aga suures infotulvas orienteerumine tundub segadust aina suurendavat - kuluks Teile ehk veidi toetust ära?
Usun, et saame Teile abiks olla. Kirjutan Teile Keila karjäärikeskusest. Meie majas töötab karjääriinfo spetsialist ja karjäärinõustaja, kelle tööks ongi noore inimese toetamine tuleviku planeerimisel. Aitame inimesel end rohkem tundma õppida, teeme teste, täidame töölehti. Otsime koos infot nii hariduse- kui ka tööturul toimuva kohta. Arutleme erinevate võimaluste ja variantide üle, eesmärgiga suunata noor tegema teadlikke otsuseid.

Keila karjäärikeskus asub Keila Avatud Noortekeskuses. Meie teeninduspiirkonda kuuluvad noored kogu Lääne-Harjumaalt. Kui Keilasse tulek on probleem, võime suurema huvi korral tulla ka Teie lapse kooli, kohalikku noortekeskusesse või mujale sobivasse kohta.
Koos on lihtsam!

Teguderohket sügist ja võtke julgelt ühendust!

Keila Karjäärikeskus
Tel. 6773 950 / 53312139