Hoolekogu Prindi

Hoolekogu

Hoolekogu koosseisu kuuluvad:

(Saku vallavalitsuse korraldus 06.10.2015)

 

Hoolekogu esimees:
Kaur Lohk 1.-3.klasside lastevanemate esindaja algkoolis 2015-2018 kaur.lohk@gmail.com

 

Liikmed:
Peeter Kalmet 1.-3.klasside lastevanemate esindaja algkoolis 2015-2018 peeter.kalmet@gmail.com
Pille Maasik 1.-3.klasside lastevanemate esindaja algkoolis 2015-2018 pille.maasik@gmail.com
Margus Liivik 4.-6.klasside lastevanemate esindaja 2015-2018 mliivik@hotmail.com
Katrin Tammis 7.-9.klasside lastevanemate esindaja 2015-2018 katrintam@hotmail.com
Alo Johandi 10.-12.klasside lastevanemate esindaja 2017-2020 alo.johandi@gmail.com
Eero Alamaa volikogu esindaja eeroalamaa@gmail.com
Piret Kaare õpetajate esindaja 2017-2020 piret.kaare@sakuvald.ee
Marje Kaselaid õpetajate esindaja 2015-2018 marje.kaselaid@sakuvald.ee
Hanna-Lisa Kuslap õpilaste esindaja alates 2017 hannalisa.kuslap@hotmail.com
Kalev Pihl vilistlaskogu esindaja alates 2016 kalev@sk.ee

 

 

Hoolekogu protokollides kajastuvad küsimused, millega hoolekogu on tegelenud.

Lapsevanemad saavad omalt poolt kaasa aidata kooli töö tõhustamiseks, esitades hoolekogule päevakorda võtmiseks aktuaalseid ettepanekuid.

 

Hoolekogu protokoll 14.11.2006
Hoolekogu protokoll 30.08.2006
Hoolekogu protokoll 30.01.2007
Hoolekogu protokoll 05.06.2007
Hoolekogu protokoll 28.08.2007
Hoolekogu protokoll 29.01.2008
Hoolekogu protokoll 26.08.2008
Hoolekogu protokoll 25.11.2008
Hoolekogu protokoll 21.01.2009
Hoolekogu protokoll 21.04.2009

Hoolekogu protokoll 25.08.2009

Hoolekogu protokoll 19.11.2009

Hoolekogu protokoll 05.01.2010

Hoolekogu protokoll 01.04.2010

Hoolekogu protokoll 10.06.2010

Hoolekogu protokoll 26.08.2010

Hoolekogu protokoll 13.10.2010

Hoolekogu protokoll 30.11.2010

Hoolekogu protokoll 03.03.2011

Hoolekogu protokoll 07.06.2011

Hoolekogu protokoll 29.08.2011

Hoolekogu protokoll 05.12.2011

Hoolekogu protokoll 20.02.2012 

Hoolekogu protokoll 06.06.2012

Hoolekogu protokoll 06.09.2012

Hoolekogu protokoll 03.12.2012

Hoolekogu protokoll 12.03.2013

Hoolekogu protokoll 02.04.2013

Hoolekogu protokoll 28.08.2013

Hoolekogu protokoll 27.11.2013

Hoolekogu protokoll 25.08.2014

Hoolekogu protokoll 03.12.2014

Hoolekogu protokoll 18.03.2015

Hoolekogu protokoll 26.08.2015

Lastevanemate üldkoosoleku protokoll 24.09.2015

Hoolekogu protokoll 03.12.2015

Hoolekogu protokoll 09.03.2016

Hoolekogu protokoll 10.06.2016

Hoolekogu protokoll 29.08.2016

Lastevanemate üldkoosoleku protokoll 22.09.2016

Hoolekogu protokoll 07.12.2016

Hoolekogu protokoll 25.01.2017

Hoolekogu protokoll 07.03.2017

Hoolekogu protokoll 17.04.2017

Hoolekogu protokoll 12.05.2017

Hoolekogu protokoll 19.05.2017

Hoolekogu protokoll 29.08.2017

Hoolekogu protokoll 20.09.2017

Lastevanemate üldkoosoleku protokoll 28.09.2017

Hoolekogu protokoll 06.12.2017

Hoolekogu protokoll 20.03.2018