Ajalugu Prindi
Ajalugu
Kooli ajalugu on esitatud perioodide kaupa (vt. lõppu), et huvilistel oleks võimalik kiiresti üles leida just talle huvipakkuv periood kooli ajaloost. Esitatud on andmeid kooli õpilaste ja õpetajate arvu kohta, ära mainitud koolijuhtide nimed jne.
Alljärgnevalt on lisaks direktorite, õppealajuhatajate ning majandusjuhatajate nimekiri vastavalt töötatud aastatele.
KOOLIJUHATAJAD JA DIREKTORID
  1. Marie Ludvig-Loonde 1. okt 1931./33.–1939./40. õppeaastatel
  2. Olga Kallion 1940./41. I poolaastal
  3. Aleksander Tammet 1940./41. II poolaastal
  4. Helga Tammet 1941./42.–1946./47. õppeaastatel
  5. Valentina Breslavskaja 1947./48. I poolaastal
  6. M. Raudsepp 1947./48. II poolaastal
  7. Erna Graf 1948./49.–1955./56. õppeaastatel
  8. Aino Vihvelin 1956./57.–1957./58. I poolaastal
  9. Herta Tõnisson kt 1957./58. II poolaastal
  10. Aino Juttus-Vihvelin 1958./59. õppeaastal
  11. Anna Järv 1959./60.–1964./65. õppeaastatel
  12. Vello Juurik 1965./66.–1984./85. õppeaastatel
  13. Jüri Salme 1985./86.–1986./87. õppeaastatel
  14. Tarmo Pajus 1987./88.–10. november 1993
  15. Alar Tamm kt 10. november 1993–15. august 1994
  16. Karli Klaas 15. august 1994–14. august 1999
  17. Heli Veersalu kt. 1999/2000
  18. Olavi Otepalu 2000 - 2003
  19. Tõnu Valdma 2003 - 2004
  20. Karli Klaas 2004 - 31. detsember 2008
  21. Ulvi Läänemets 16.veebruar 2009 -  
ÕPPEALAJUHATAJAD
  1. Herta Tõnisson-Voolaid 11. jaanuar 1957–1. september 1981
  2. Mati Polman 1. september 1981–1. september 1984
  3. Helmi Kelement 1. september 1984–1. september 1986
  4. Tarmo Pajus 1. september 1986–1. september 1987
  5. Alar Tamm 1. september 1987–10. november 1993
  6. Mati Polman 10. november 1993– 2000
  7. Hella Koort 2000 - 2001
  8. Mati Polman 2001 - august 2006
  9. Merike Toompärg 1. september 2006 -
ALGKLASSIDE ÕPPEALAJUHATAJAD
  1. Reet Vilu 1. september 1980–9. september 1985
  2. Ene Must 9. september 1985–1. september 1986
  3. Helmi Kelement 1. september 1986–1. september 1989
  4. Kersti Kivi 1. september 1989–mai 1991
  5. Aime Järva mai 1991– 2001
  6. Ulvi Läänemets 2001 - 2007
  7. Piret Sahva (1.-3.kl) 2007 -
  8. Piret Kallaste  (4.-6.kl)2017 -
MAJANDUSJUHATAJAD
  1. Leida Kasesalu 1956–1971
  2. Malle Tamm 1971–1986
  3. Ants Kukk 1986
  4. Silva Tomingas 1. september 1986–1. november 1988
  5. Silvi Kruusenvald 1. november 1988– 13. august 2000
  6. Anne Laos 2000 - 1.jaanuar 2004