Ainevõistlused 2015/2016 Prindi

 

 

Õpilane

Klass

Juhendaja

Saavutatud koht

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Vene keele võistlus „Mida tean Tallinna kohta?“

 

(13.mai 2016)

Triinu Tõnsterm

8c Natalia Kurankova          

x

Helin Sinisaar

8c Natalia Kurankova          

Liis Rehemaa

8c Natalia Kurankova          

Karl-Johan Maitus

9c

Olga Golubeva

         

Lisette Rooberg

9c

Olga Golubeva

         

Alexandra Katariina Org

9c Natalia Kurankova          

Matemaatikavõistlus KÄNGURU

(17. märts 2016)

PRE-EKOLIER’id

(5390 võistlejat)

Gert Grünberg

2c

Kersti Kivi

35. koht

Eneli Tender

2b

Marianne Esperk

191. koht

Iris Vühner

2d

Kristi Vettner

207. koht

Inger Uutsalu

2d

Kristi Vettner

253. koht

Fred Lindoja

2b

Marianne Esperk

272. koht

Mirell Lohk

2b

Marianne Esperk

492. koht

EKOLIER’id

(5509 võistlejat)

Karmen Kent

4d

Irja Loorand

199. koht

Joonas Rohtla

3e

Maris Kastemäe

341. koht

Paul Kang

4d

Irja Loorand

396. koht

Jan Hendrik Jõgi

4c

Kadri Roots

505. koht

BENJAMIN’id (4337 võistlejat)

Inga Morozov

6b

Annika Krusell

42. koht

Piret Pihl

6c

Maret Rinne

161. koht

Kirke Männik

6a

Aita Kivistik

191. koht

Kirke Krusell

6b

Annika Krusell

208. koht

Henry Grünberg

6a

Aita Kivistik

403. koht

Jaak Krusell

5a

Annika Krusell

502. koht

KADETT’id (3313 võistlejat)

Marten Männi

8a

Krista Polman

204. koht

Elisabeth Saar

7a

Aita Kivistik

215. koht

Leila Kinks

8b

Maret Rinne

302. koht

Säde-Ly Malberg

8a

Krista Polman

345. koht

JUUNIOR’id (2327 võistlejat)

Joosep Raudväli

10 RE

Maret Rinne

204. koht

Henri Harri Laiho

10 RE

Maret Rinne

204. koht

Hannamari Ots

9a

Krista Polman

348. koht

STUDENT’id (1034 võistlejat)

Christer Lohk

12 RE

Krista Polman

174. koht

Kertu Uibolrht

12 RE

Krista Polman

395. koht

Rainer Binsol

12 RE

Krista Polman

445.koht

Sten Ärm

11 RE

Maret Rinne

494. koht

Lauluvõistluse Harjumaa voor

(22. aprill 2016)

Anne Liis Kasterpalu 12RE Inga Nurme    

 x

     

Vene keele olümpiaadi Harjumaa voor

(12. aprill 2016)

Kristina Maria Morozov 8a Tatjana Nõomaa    x  

 

   
Evelin Elstein 8c Natalia Kurankova      

 x

   
Gloria Prants 9a Aide Vungo    

 x

 

   
Getriin Riimand 7c Aide Vungo    

 x

   

 

Loodusteaduste olümpiaadi Harjumaa voor

(5. märts 2016)

Tom Enriko Kelt 8b
     

 x

   

Pranglimise maakondlik arvestus

(2015/16)

Paul Kang

4d

Eha Kask

Maakondliku finaali 5.koht

Getriin Riimnad

7c

Eha Kask

Maakondliku finaali 3.koht

Ellinor Raudsepp

10RE

Eha Kask

Maakondliku finaali 2.koht

Joosep Raudväli

10RE

Eha Kask

Maakondliku finaali 5.koht

Maakondlikud geograafia teemapäevad

(25.nov. 2015, 16.veebr.2016)

Säde Järvekülg

8c

Kersti Vissov

 

x

       

Helin Sinisaar

8c          

Sandra Serena Sulin

8c        

x

Merily Adams

8c          

Hanna Bulgarin

8c          

Kristina Maria Morozov

8a

x

   

x

   

Laura-Liis Ulst

8a        

Paula Marie Loopere

8a        

Füüsikaolümpiaadi Harjumaa voor

(27.veebr. 2016)

Hanna Bulgarin

 8c

Gerrit Kanarbik

 

       

 x

Henri Harri Laiho

10RE

Gerrit Kanarbik

x

         

Andrei Printsev

10RE

Gerrit Kanarbik

 

x

       

Sthen-Erich Soosaar

10RE

Gerrit Kanarbik

 

       

 x

Joosep Raudväli

10RE

Gerrit Kanarbik

 

   

 x

   

Karl-Hendrik Leppik

11RE

Gerrit Kanarbik

 

   

 x

   

Sten Ärm

11RE

Gerrit Kanarbik

 

 

 x

     

Rainer Binsol

12RE

Gerrit Kanarbik

 x

osales üleriigilises lõppvoorus

Christer Lohk

12RE

Gerrit Kanarbik

 

 x

       

Kunstiolümpiaadi Harjumaa voor

(20.veebr. 2016)

Sandra Serena Sulin

 8c

Eda Piisang

 x

     2.koht üleriigilises voorus

Madis Peterson

 11RE

Eda Piisang

 x

    4.koht üleriigilises voorus 

Matemaatikavõistluse NUPUTA  Harjumaa voor

(17.veebr. 2016)

Jaak Krusell

5a

Annika Krusell

   

 x

     

Ramon Egert Valgma

5b

Annika Krusell

         

Inga Morozov

6b

Annika Krusell

         

Piret Pihl

6c

Maret Rinne

         

Elisabeth Saar

7a

Aita Kivistik

     

 x

   

Getriin Riimand

7c

Aita Kivistik

         

Ann-Mari Servet

7b

Aita Kivistik

         

Ajaloo-olümpiaadi Harjumaa voor

(13.veebr. 2016)

Anders Piir

 10RE

Anu-Liis Lauk

 

 

 x

     

Tambet Kurm

 12RE

Raigo Loide

 

     

 x

 

Bioloogiaolümpiaadi Harjumaa voor

(6. veebr. 2016)

Triin Merilain  6a Laive Jürimaa    

 x

     
Andrei Printsev  10RE Laive Jürimaa        

 x

 
Henri Harri Laiho  10RE Laive Jürimaa

 x

         
Andres Piir  10RE Laive Jürimaa    

 x

     
Christer Lohk  12RE Tiiu Allikmaa    

 x

     

Inglise keele olümpiaadi Harjumaa voor

(2. veebr. 2016)

Linda Sepp 10HU Kaire Tampere      

 x

   
Sten Ärm 11RE Taivi Õigus          

 x

Robert Voogmaa

12RE Kaire Tampere  

 x

       
Hanna Bulgarin 8c Kaire Tampere          

x

Matemaatikaolümpiaadi Harjumaa voor

(30. jaan. 2016, 5.märts 2016)

Paul Kang

 4d

Irja Loorand

x

         

Jan Hendrik Jõgi

 4c

Kadri Roots

 

x

       

Piret Pihl

 6c Maret Rinne       x      
Elisabeth Saar  7a Aita Kivistik    x          
Joosep Raudväli  10RE Maret Rinne  

 x

       
Henri Harri Laiho  10RE  Maret Rinne        

 x

 
Sten Ärm  11RE  Maret Rinne  

 x

       
Christer Lohk  12RE  Krista Polman    

 x

     
Rainer Binsol  12RE  Krista Polman      

 x

   

Keemiaolümpiaadi Harjumaa voor

(23. jaan. 2016)

Emili Järv  9a Anna Kikkas            x
Henri Harri Laiho  10RE  Anna Kikkas    x        

Joosep Rauväli

 10RE  Anna Kikkas      x      
Andrei Printsev  10RE  Anna Kikkas          x  
Sten Ärm  11RE  Anna Kikkas      x      
Madis Peterson  11RE  Anna Kikkas          x  
Eleri Paatsi  11MAJ  Anna Kikkas            x
Christer Lohk  12RE  Anna Kikkas  x

Kutsustud vabariiklkku vooru 

Rainer Binsol  12RE  Anna Kikkas  x Kutsutud vabariiklkku vooru  

Informaatikaviktoriin "Kobras"

(7. – 18. dets. 2015)

Anni Liis Kastemäe

5a

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Marimar Tuulik

6a

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Markus Kuusik

6a

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Tim Jürgen Zaletajev

6a

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Miia Maris Praks

6b

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Inga Morozov

6b

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Elen Raus

6b

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Rasmus Raasuke

6b

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Piret Pihl

6c

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Hugo Alandi

6d

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Grete Elisabeth Trei

6d

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Heinrich Küttis

6d

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Andy Tõnisson

6d

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Janely Arak

6d

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Anete Ots

6d

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Elisabeth Raig

7c

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Getriin Riimand

7c

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Karmen Pihlak

7c

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Kevin Adler

8a

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Marten Männi

8a

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Säde Ly Malberg

8a

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Tom Enrico Kelt

8b

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Linette Listmann

8b

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Joosep Raudväli

10RE

Eha Kask

Vabariiklikus finaalis 9.koht

Laurel Lord

11RE

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Joosep Noot

12RE

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Christer Lohk

12RE

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Krõõt Jaakson

12RE

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Anne-Liis Kasterpalu

12RE

Eha Kask

Kutsutud vabariiklikku finaali

Geograafiaolümpiaadi Harjumaa voor

(11.dets. 2015)

Joosep Raudväli  10RE Kersti Vissov  x          
Henri Harri Laiho  10RE  Kersti Vissov        x    

Mattias-Markus Essenson

 10HU  Kersti Vissov            x
Anders Piir  10RE  Kersti Vissov          x  
Tiit Träss  10RE  Kersti Vissov      x      

Informaatikaolümpiaad

Henri Harri Laiho

10RE

Eha Kask

Kutsutud üleriigilisse lõppvooru

Üleriigiline üldhariduskoolide kodanikupäeva viktoriin

Tim Jürgen Zaletajev

6a

Merilin Tatter

5. – 6.kl arvestuses 2.koht

Maakondlikud geograafia teemapäevad

(25.nov. 2015)

Sandra Serena Sulin

8c

Kersti Vissov

 

x

       

Säde Järvekülg

8c

         

Helin Sinisaar

8c

         

Eliis Rahu

8a

         

Keemiaviktoriin „Kolb“

(26.nov. 2015)

Emili Järv

9a

Anna Kikkas

7.koht üleriigilises finaalis

Evelyn Pil

9a

Gloria Prants

9a

Üleriigilise geograafia-alase GIS päeva arvutiklassi võistlus

(18.nov. 2015)

Tiit Träss

11RE

Kersti Vissov

x

       

Madis Peterson

11RE

x

       

Karl Nurme

9a

     

x

   

Rait Ärm

9a

         

x

Maakondlik füüsika-keemiaviktoriin "Välk ja pauk" 

(2.dets. 2015)

Laura Susanna Lätte

8b

Anna Kikkas

Gerrit Kanarbik

         

x

Leila Kinks

8b

         

Laura-Liis Ulst

8a

         

Juhan Suzdalev

8a

         

Harjumaa 6. kl õpioskuste olümpiaad

(22.sept 2015)

Henry Grünberg

6a kl

Kersti Vissov

       

x

 

Kirke Männik

6a kl

         

Mathias Villemsoo

6a kl

         

Inga Morozov

6b kl

         

Grete Elisabet Trei

6d kl

         

Harjumaa 1.-4.kl õpilaste Playboxi võistlus

Eleri Kent

Birgit Pihl

Mirtel Nikker

Lenna Küüra

Kirke - Riin Laugen

 

 

1d

Sirje Õunroos

Diana Põld

eripreemia

Harjumaa võistkondlik mõistatuste lahendamise konkurss 2. klassidele

Eneli Tender

Mariann Koik

2b

2c

 

Kersti Kivi

 

 

x

       
3.kl võistkondlik õpioskuste olümpiaad

Liisi Lipso

Kert Adams

Meribel Kangert

3a

3a

3c 

 

Eva Ool

 

x

         

Maakondlik poiste joonistusvõistlus “Kõige stiilsem auto”

Gert Grünberg

2c

Kersti Kivi

auhinnatud töö

Trevor Maltis

2a

Liisa Lumiste

auhinnatud töö

Kenert Sepp

3d

Marje Kaselaid

auhinnatud töö

Martin Villem Vühner

4a

Kaire Loonurm

auhinnatud töö

Daniel Puusalu

4c

Kadri Roots

auhinnatud töö

Maakondlik etlejate konkurss

Sander Virks

1g

Kristiina Vanem

esiletõstetud esitlus

Mirell Soome

2c

Kersti Kivi

esiletõstetud esitlus

Gloria Peeters

3c

Reet Videse

esiletõstetud esitlus

Mathias Andro Männamets

4c

Kadri Roots

esiletõstetud esitlus

Maakondliku tüdrukute joonistusvõistlus

Gloria Peeters

 3c  Reet Videse    

x

     
Harjumaa võistkondlik 3.kl kõnekäändude tundmise konkurss

Gloria Peeters

Emma Katariina Kaare

 3c  Reet Videse

 x