Ainevõistlused 2013/2014 Prindi

Saku Gümnaasiumi edukalt esindanud õpilased 2013/14 õppeaastal:

 

 

Õpilane

Klass

Juhendaja

Saavutatud koht

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Pranglimine

 Paul Kang

2.kl

 Eha Kask

Mariina Kirspuu

 

 

 

 

 

Vene keele olümpiaadi maakondlik voor

(24.aprill)

 Merily Adams

6.kl

 Tatjana Nõomaa

 

 

 

 

 

 Evelin Elstein

6.kl

 Natalia Kurankova

 

 

 

 

x

 

 Helen Kauts

7.kl

 Inna Galkina

 

 x 

 

 

 

 

 Gloria Prants

7.kl

 Aide Vungo

 

 

 

 

 

 Mirjam Orav

7.kl

 Aide Vungo

 

 

 

 x

 

 

Tallinna ja Harjumaa koolide võistlus "Liiklustark"

(22.mai)

Madis Pass

Kairiin Palmiste

Jan Joonas Tuuna

Grete Elisabet Trei

4.kl

3.kl

4.kl

4.kl

 Riina Viira

Evelin Jauk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Üleriigiline vene keele viktoriin

(9.mai)

Annabell Aer

Susan Sooäär

Kevin Väät

Benedikte Petrutis

Henri Petrutis

Triinu Vahenõmm

8.kl

8.kl

8.kl

9.kl

9.kl

9.kl

 

 

Natalia Kurankova

 

 

 

 

 

 

 

Maakondlik joonistusvõistlus Tüdrukutele

Karoliin Remmelg

4. kl

 Kersti Kivi

Äramärgitud töö

Maakondlik autode joonistusvõistlus poistele

Jesse Kaustel

4. kl

 Reet Videse

Äramärgitud töö

Martin Leemet

4. kl

 Kersti Kivi

Äramärgitud töö

Mart Nael 4.kl Evelin Jauk

Äramärgitud töö

Marlon Hellaste

3. kl

 Piret Sahva

Äramärgitud töö

Hans Gregor Õunapuu

3. kl

 Sirje Õunroos

Äramärgitud töö

Jan Nurme

2. kl

 Riina Viira

Äramärgitud töö

Harjumaa maakondlik II klasside kõnekäändude päev

Paul Kang

2.kl

Reet Videse

 

 

 

 

 

Pärli Koptelkov

2.kl

Reet Videse

 

 

 

 

 

x

Harjumaa maakondlik III klasside kõnekäändude päev

Diandra Tubli

3.d kl

Kaire Põld

 

 

  

 

 x

 

Nora Liisa Suislepp

3.a kl

Kaire Põld

 

 

 

 

 x

 

Etlejate konkurss

Nora Liisa Suislepp

3.kl

Kaire Põld

 x

 

  

 

 

 

Lisette Pentinen

1. kl

 Hiie Plakk

Äramärgitud töö

Matemaatikavõistlus KÄNGURU

 
(28 märts 2013)

Eliise Gertrud Põlluvee

2. kl

Eva Ool

75. koht

 

 

 

 

Paul Kang

2. kl

Mariina Kirspuu

99. koht

 

 

 

 

Inga Morozov

4. kl

Mari Tuisk

14. koht

 

 

 

 

Oskar Johannes Matt

4. kl

Kersti Kivi

85. koht

 

 

 

 

Henry Grünberg

4. kl

Kersti Kivi

245. koht

 

 

 

 

Rauno Viil

4. kl

Evelin Jauk

330. koht

 

 

 

 

Laura Rea

4. kl

Kersti Kivi

418. koht

 

 

 

 

Marileen Nael

4. kl

Evelin Jauk

497. koht

 

 

 

 

Getriin Riimand

5. kl

Aita Kivistik

266. koht

 

 

 

 

Katarin Mägi

6. kl

Aita Kivistik

22. koht

 

 

 

 

Marten Männi

6. kl

Krista Polman

117. koht

 

 

 

 

Laura Susanna Lätte

6. kl

Mati Polman

163. koht

 

 

 

 

Mirjam Orav

7. kl

Krista Polman

 163. koht

 

 

 

 

Olav Kristjan Kasterpalu

7. kl

Krista Polman

239.koht

 

 

 

 

Hannamari Ots

7. kl

Krista Polman

278.koht

 

 

 

 

Joosep Raudväli

8. kl

Anneli Pihl

 145.koht

 

 

 

 

Renee Zirk

8. kl

Anneli Pihl

196.koht

 

 

 

 

Henri Harri Laiho

8. kl

Anneli Pihl

377.koht

 

 

 

 

Sten Ärm

9. kl

Rein Rinne

 128.koht

 

 

 

 

Karl Hendrik Leppik

9. kl

Rein Rinne

400.koht

 

 

 

 

Kertu Uiboleht

10.kl

Krista Polman

262.koht

 

 

 

 

Rainer Binsol

10.kl

Krista Polman

400.koht

 

 

 

 

Kardo Orav

10.kl

Krista Polman

454.koht

 

 

 

 

Juhan ja Jakob Liivi loomingule pühendatud etluskonkursi Harjumaa voor

(8.aprill 2014)

Laura-Liisa Sell

5.kl

Merli Paasik

 

 

 x 

 

 

 

Liisa Aan

7.kl

Kadri Koppel

x

 

 

 

 

 

Tüdrukute maakondlik joonistusvõistlus

Karolina Kuusk

4. kl

 Evelin Jauk

Võistluse üldvõitja

Inga Morozov

4. kl

 Mari Tuisk

Äramärgitud töö

Pranglimise Harju maakonna finaalvõistlus

(28. märts 2014)

Getriin Riimand

5.kl

Eha Kask

 x

 

 

 

 

 

Loodusteaduste olümpiaadi Harjumaa voor  

(8 märts 2014)

Joosep Raudväli

8

Anna Kikkas

Laive Jürimaa

Gerrit Kanarbik

Kersti Vissov

 

 

 x

 

 

Liisa Marie Kerner

8

 

 

 

  x

Henri Laiho

8

 

 

 

  x

Kunstiolümpiaadi maakondlik voor

(1.märts 2014)

Laura - Maria Vahimets

8.kl

Eda Piisang

 

 

 

 

 

Saara Soasepp

8.kl

Eda Piisang

x

kutsutud üleriigilisse vooru

Anne Liis Kasterpalu

10.kl

Eda Piisang

 

 

 

 

x

 

Mirjam Henno

11.kl

Eda Piisang

 

 

x

 

   

Marleen Eino

11.kl

Eda Piisang

 x 

üleriigilises voorus 5.koht 

Marleen Valdmaa

12.kl

Eda Piisang

 

 

 

 

 

Füüsikaolümpiaadi maakondlik voor

(1.märts 2014)

Helger Õun

8.kl

Gerrit Kanarbik

 

 

 

 

 

 x 

Karl Hendrik Leppik

9.kl

Gerrit Kanarbik

   

 

 

 x

 

Madis Peterson

9.kl

Gerrit Kanarbik

 

x

 

 

   

Sten Ärm

9.kl

Gerrit Kanarbik

 x 

 

 

 

   

Liisi Raudväli

11.kl

Gerrit Kanarbik

 x 

kutsutud üleriigilisse vooru

Karin-Liis Tambaum

12.kl

Gerrit Kanarbik

 

 

 

   

Matemaatikaolümpiaadi maakondlik voor

(28.veebr.2014)

Inga Morozov

4.kl

Mari Tuisk

 

 

 

 

 

Elisabeth Saar

5.kl

Aita Kivistik

 

x

 

 

 

 

Üleriigilise informaatikaviktoriini KOBRAS lõppvoor

(veebr. 2014)

Henri Laiho

8. kl

 Eha Kask

Üleriigilises lõppvoorus 9.koht

Ajaloo-olümpiaadi maakondlik voor

(15.veebr. 2014)

Liisa Aan

7.kl

Urmas Kaus

 

 

 

   

Rain Alev

12.kl

Kristiina Noormets

   

x

 

   

Liis Pass

12.kl

Kristiina Noormets

 

 

 

   

Matemaatikaviktoriini NUPUTA maakondlik voor

(13.veebr.2014)

Getriin Riimand

5.kl

Aita Kivistik

 

 

 

 

 

x

   

Elisabeth Saar

5.kl

Aita Kivistik

 

 

 

   

Katarin Mägi

6.kl

Aita Kivistik

 

 

 

   

Leial Kinks

6.kl

Mati Polman

 

 

 

   

Mirjam Orav

7.kl

Krista Polman

 

 

 

 

   

Hannamari Ots

7.kl

Krista Polman

 

 

 

   

Olav-Kristjan Kasterpalu

7.kl

Krista Polman

 

 

 

   

Keemiaolümpiaadi maakondlik voor

(8.veebr. 2014)

Henri Laiho

8.kl

Anna Kikkas

 

 kutsustud TÜ huvipäevale

Sten Ärm

9.kl

Anna Kikkas

 

x

 

 

   

Madis Peterson

9.kl

Anna Kikkas

 

 

 x

 

   

Olivia Stella Salm

9.kl

Anna Kikkas

 

 

 

 

 x

 

Kärt Koppel

9.kl

Anna Kikkas

 

 

 

 

   x

Rainer Binsol

10.kl

Anna Kikkas

 

 

 

   

Christer Lohk

10.kl

Anna Kikkas

 

 

 

 

 x 

 

Mirjam Henno

11.kl

Anna Kikkas

 

 

 

 

   x

Martin Näks

12.kl

Anna Kikkas

 

x

 

 

   

Reijo Olavi Komu

12.kl

Anna Kikkas

 

 

 

 

 x

 

Robert Kotsalainen

12.kl

Anna Kikkas

 

 

 

 

 

Bioloogiaolümpiaadi maakondlik voor

(1.veebr. 2014)

Maria Hindreko

5.kl

Tiiu Allikmaa

 

 

 

   

Chris Andreas Loog

5.kl

Tiiu Allikmaa

   

 

x

   

Säde Järvekülg

6.kl

Laive Jürimaa

 

 

 

 

 x

 

Andrei Printsev

8.kl

Laive Jürimaa

 

 

 

x

 

 

Liisi Raudväli

11.kl

Tiiu Allikmaa

 x

kutsutud üleriigilisse vooru

Matemaatikaolümpiaadi maakondlik voor

(25. jaan. 2014)

Mirjam Orav

7.kl

Krista Polman

 x

 

 

 

   

Liisa Liik

7.kl

Krista Polman

 

 

 

   

Joosep Raudväli

8.kl

Anneli Pihl

 x

kutsutud TÜ huvipäevale 

Sten Ärm

9.kl

Rein Rinne

 x

 

 

 

   

Christer Lohk

10.kl

Krista Polman

 

 

 

 

   x

Indrek Valgma

11.kl

Krista Polman

 

 

 

   

Muusikaolümpiaadi maakondlik voor

(31.jaan. 2014)

Liisi Raudväli

11.kl

Inga Nurme

 

 x

 

 

   

Emakeele olümpiaadi maakondlik voor

(18.jaan. 2014)

Emili Järv

7.kl

Kadri Koppel

 

 

 x

 

   

Inglise keele olümpiaadi maakondlik voor

(4.dets., 5.dets 2013)

Valdo Taevere

11.kl

 Kaire Tampere      

 

 x  

Diana Jõessar

12.kl

 Sirje Roots  

 x

       

Triin Evard

12.kl

 Silja Ild    

x

     

Geograafiaolümpiaadi maakondlik voor

 

(14. dets 2013)

Renee Zirk

8.kl

     

 x

     

Liisi Raudväli

11.kl

Kersti Vissov

x

     kutsutud üleriigilisse vooru

Rain Alev

12.kl

         x    

Üleriigilise informaatikaviktoriini KOBRAS eelvoor

(nov. 2013)

Henri Laiho

8.kl

 

 

 

 

 

Eha Kask

1.

 

 

 

Benjamine osales 2197

 

Paula Maria Mengel

6.kl

73.

Renee Zirk

8.kl

81.

Joosep Raudväli

8.kl

90.

Mattias Markus Essenson

8.kl

96.

Tõnis Piip

12.kl

85.

 

Seeniore osales 432

Triin Evard

12.kl

88.

2013. aasta arvutijoonistuste võistlus: EENet 20

Merily Adams

6.kl

Eha Kask

Äramärgitud töö

Mirjam Henno

11.kl

Eha Kask

Äramärgitud töö

Füüsika-keemia maakondlik viktoriin

(20.nov.2013.a.)

Andrei Printsev

8.kl

 

 

 

 

 

 

 

 

Anna Kikkas

Gerrit Kanarbik

   

 

x

     

Mattias Essenson

8.kl

         

Sten Ärm

9.kl

         

Ädu Arvisto

9.kl

         

Renee Zirk

8.kl

     

 

x

   

Liisa Marie Kerner

8.kl

         

Henri Laiho

8.kl

         

Joosep Raudväli

8.kl

         

Olivia-Stella Salm

9.kl

       

 

x

 

Benedikte Petrutis

9.kl

         

Karl Leppik

9.kl

         

Henri Petrutis

9.kl

         

Üleriigiline geograafia-alane GIS päeva arvutivõistlus

(20.nov.2013)

Aleks Adamson

7.kl

 

x

         

Mark Anders Lepik

7.kl

Kersti Vissov

x

         

Karl Joosep Heinla

7.kl

     

x

     

Maakondlike geograafia teemapäevade viktoriinid

(19.nov. 2013, 26.veebr.2014)

Joosep Raudväli

8.kl

     

 x

   x

 x

Jaagup Voomets

8.kl

     

x

   x

 x

Helger Õun

8.kl

Kersti Vissov

   

 x

   x

 x

Mattias-Markus Essenson

8.kl

     

 x

   

 x

Andrei Printsev

8.kl

     

x

   

 x

Renee Zirk

8.kl

     

 x

   

 x

Harjumaa 6.kl õpioskuste olümpiaad

27.sept.2013

Indrek Pihl

6.kl

 

 

   

 

 

x

     

Anett Aedla

6.kl

         

Katarin Mägi

6.kl

         

Made Järvekülg

6.kl

         

Vanessa Johanson

6.kl