Ainevõistlused 2011/2012 Prindi

Saku Gümnaasiumi edukalt esindanud õpilased 2011/12 õppeaastal:

 

 

Õpilane

Klass

Juhendaja

Saavutatud koht

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Üleriigiline esseekonkurss „Tuleviku kool”

(aprill 2012)

Kati Metsla

12

Kristiina Noormets

 

 

 

 x

   

Margit Jõerand

12

Kristiina Noormets

 

 

     

 x

 

Vene keele olümpiaadi Harjumaa voor

(14.mai 2012)

Janeli-Carmel Allik

6c

Inna Galkina

 

 

 x

     

Helger Õun

6b

Inna Galkina

 

 

   

x

 

Nikita Kirejev

7c

N. Kurankova

 x

 

       

Vene keele olümpiaadi Harjumaa voor

(26.aprill 2012)

Anne-Liis Kasterpalu

8

Aide Vungo

 x

 

       

Geograafia maakondlike teemapäevade viktoriinid

(17.11.2011, 17.02.2012, 26.04.12)

Liisi Raudväli

9

Kersti Vissov

 x

 

       x

Hanna-Katrin Krestinov

9

Kersti Vissov

 x

 

       x

Kätriin Kukk

9

Kersti Vissov

 x

 

       x

Nils-Gregory Aer

9

Kersti Vissov

 

 

       x

Toomas Liik

9

Kersti Vissov

 

 

       x

Erik Mumm

9

Kersti Vissov

 

 

       x

Aigar Laane

9

Kersti Vissov

 

 

       x

Õpilasfirma GloGlo – vabariiklik finaal

(27.aprill 2012)

Andra Kivimäe

11

Talvi Järv

 

 4.-14.koht

Lennart Lind

11

Talvi Järv

 

Margret-Erika Triik

11

Talvi Järv

 

Evely Auger

11

Talvi Järv

 

Õpilasfirma PUUKLOTS

(27.aprill 2012)

Keith Karula

10

Talvi Järv

 

 Suurima müügikäibega SG õpilasfirma 2011/12 õ-a

Andro Halliko

10

Talvi Järv

 

Argo Sikk

10

Talvi Järv

 

Matemaatikavõistlus KÄNGURU

(16.märts 2012)

Siret Siim

5.

Lidia Uuselu

26. koht

 

 

 

Benjamine osales3863

Joosep Raudväli

6.

Anneli Pihl

172. koht

Iti Miina Ulmas

5.

Anneli Pihl

184.koht

Mirjam Orav

5.

Lidia Uuselu

450.koht

Rainer Binsol

8.

Krista Polman

136.koht

 

 

 

 

Kadette osales 2817

Kertu Uiboleht

8.

196.koht

Sten Ärm

7.

Rein Rinne

264.koht

Mai-Liis Vahemäe

7.

306.koht

Anne-Liis Kasterpalu

8.

Krista Polman

353.koht

Kardo Orav

8.

353.koht

Christer Lohk

8.

353.koht

Triin Tammaru

7.

Rein Rinne

433.koht

Liisi Raudväli

9.

Mati Polman

349.koht

Juuniore osales 2033

Kätriin Kukk

9.

Carmen Roomets

476.koht

Matemaatikaolümpiaadi Harjumaa voor

(6.märts 2012)

Siret Siim

5d

Lidia Uuselu

 x

 

       

Mirjam Orav

5d

Lidia Uuselu

 

 x

       

Liisa Liik

5d

Lidia Uuselu

 

        x  

Informaatikaviktoriin KOBRAS üleriigiline lõppvoor

(18.-19.märts 2012)

Johanna Rõigas

12a

Lidia Uuselu

7.koht

Üleriigiline korruptsiooniteemaline esseekonkurss

(dets. 2011)

Rainer Loopere

12a

Kristiina Noormets

 

 

 x

     

17.rahvusvaheline joonistusvõistlus „Rahvariided ja –tantsud”

Maret Lond

7

Eda Piisang

 

 x

       

Matemaatikavõistluse NUPUTA Harjumaa voor

(16.veebruar 2012)

Sten Ärm

7

Rein Rinne

 

 

 x

       

Benedikte Petrutis

7

Lidia Uuselu

         

Ädu Arvisto

7

Rein Rinne

       

 

Joosep Raudväli

6

Anneli Pihl

 

 

 

x

     

 

Hanna-Lisa Kuslap

6

Anneli Pihl

       

 

Siret Siim

5

Lidia Uuselu

     

 

 

Mirjam Orav

5

Lidia Uuselu

     

 

 

Ajaloo-olümpiaadi Harjumaa voor

(11.veebruar 2012)

Mattias Markus Essenson

6

Reet Põld

 

       

 x

Olivia Stella Salm

7

Urmas Kaus

   

 x

 

   

Renate Selberg

7

Urmas Kaus

     

 x

 

 

Kaspar Kull

11

Kristiina Noormets

   

 x

   

 

Alo-Allar Altmets

12

Urmas Kaus

       

 

 x

Maakondlik vene keele üritus „ Loeme ja laulame vene keeles“

(26.jaanuar 2012)

Nikita Kirejev

7

N.Kurankova

x

         

Priit Kasemaa

11

 

 

Tatjana Nõomaa

       

 

 

x

 

Kelli Eilart

11

         

Elis Loik

11

         

Marthi Lepik

11

         

Matemaatikaolümpiaadi Harjumaa voor

(28.jaanuar 2012)

Sten Ärm

7

Rein Rinne

x

         

Benedikte Petrutis

7

Lidia Uuselu

     

x

   

Liisi Raudväli

9

Mati Polman

         

x

Keijo Kapp

9

Anneli Pihl

         

x

Kätriin Kukk

9

C.Roomets

         

x

Johanna Rõigas   12 Krista Polman

x

         

Rainer Loopere

12

Krista Polman

       

x

 

Keemiaolümpiaadi Harjumaa voor

(4.veebruar 2012)

Rainer Binsol

8

 

 

 

 

 

Anna Kikkas

x

         

Christer Lohk

8

     

x

   

Kätriin Kukk

9

x

         

Liisi Raudväli

9

     

x

   

Martin Näks

10

   

x

     

Triin Evard

10

     

x

   

Reijo Olavi Komu

10

       

x

 

Lennart Lind

11

   

x

     

Johanna Rõigas

12

Merike Toompärg

x

         

Siim Sander Rooba

12

   

x

     

Keemia lahtine võistlus (vabariiklik)

(5.nov. 2011)

Keijo Kapp

9

Anna Kikkas

13.koht

Informaatikaviktoriin „Kobras”

(nov.2011)

Johanna Rõigas

12

 

 

 

 

Lidia Uuselu

8. (508 osalejat)

Kati Metsla

30. (685 osalejat)

Kelli Laane

61. (685 osalejat)

Eric Erm

11

68. (685 osalejat)

Oliver Kuldmäe

11

49. (685 osalejat)

Christo Leppik

88. (685 osalejat)

Siim Soasepp

90. (685 osalejat)

Üleriigiline esseekonkurss

„Mida tähendab mulle Eesti kodanikuks olemine?” (nov.2011)

Hanna-Katrin Krestinov

9

Kristiina Noormets

 

x

       

Tõnis Kirsipuu

12

   

x

     

Online olümpiaad Secret Genius

(detsember 2011)

Marthi Lepik

11

K. Noormets

       

4.-7.

Füüsikaolümpiaadi Harjumaa voor

(14.jaanuar 2012)

Karin Liis Tambaum

10

Karli Klaas

 

x

       

Emakeele olümpiaadi Harjumaa voor

(20.jaanuar 2012)

Benedikte Petrutis

7

Kairi Zaletajev

       

x

 

Bioloogiaolümpiaadi Harjumaa voor

(21.jaanuar 2012)

Andrei Printsev

6

 

 

 

Laive Jürimaa

 

x

       

Olivia Stella Salm

7

       

x

 

Kardo Orav

8

     

x

   

Kätriin Kukk

9

x

         

Liisi Raudväli

9

         

x

Helger Õun

6

       

x

 

Raune Kobin

12

Tiiu Allikmaa

 

x

       

Johanna Rõigas

12

         

x

Harju maakonna etlejate konkurss 1.-4.klass

Rasmus Kallas

2c

Kati Kurig

 x

 

       

Matemaatik olümpiaadi Harjumaa voor

(6.märtsill 2012)

Katarin Mägi

4c

S. Õunroos

 

 

 

 x

   

Harju maakonna mõistatuste päev 2.klassile

Emilia Cardenas

Ceitlyn Kesa

2c

2a

Kersti Kivi

Kaire Põld

 

 

   

 x

   

Harju maakonna poiste joonistusvõistlus:

"Kõige vingem auto" 2.-4.klass

Martin Leemet

2a

Kersti Kivi

Äramärgitud tööd

Marko Laas

3b

Marianne Esperk

Äramärgitud tööd

Mart Nael

2d

Evelin Jauk

Äramärgitud tööd

Edvin Kabanen

3c

Reet Videse

Äramärgitud tööd

Harju maakonna tüdrukute joonistusvõistlus 2.-4.klass

Anett Aedla

4c

S. Õunroos

Äramärgitud tööd

Maria Hindreko

4b

Marianne Esperk

Äramärgitud tööd

Karoliin Remmelg

2a

Kersti Kivi

Äramärgitud tööd