Ainevõistlused 2008/2009 Prindi

 Saku Gümnaasiumi õpilaste saavutused 2008/09 õppeaastal

 

Õpilane
Klass
Juhendaja
Saavutatud koht
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Harjumaa geograafiaolümpiaad
Meeta Morozov
7A
Kersti Vissov
     
x
     
Preedik Sallaste
8c
x
           
Ago Allkimaa
10a
 
x
         
Üleriigiline koolinoorte kunstiprojekt „Kunst on linnas”
Rauno Liivat
5b
Eda Piisang
Auhinnatud töö
Erik Mumm
6b
Auhinnatud töö
Maret Lond
6b
Auhinnatud töö
Regor Roos
6a
Auhinnatud töö
Karin Telling
7c
Auhinnatud töö
Üleriigiline geograafia-alane joonistusvõistlus ja arvutiviktoriin
Anna-Liisa Altmets
11b
Eda Piisang
K.Vissov
x
           
Heli Laaneman
11b
x
           
Anna Lutter
11b
eripreemia
Oliver Kuldmäe
8c
 
Kersti Vissov,
Eve Roossaar
x
           
Christo Leppik
8c
 
x
         
Marthi Lepik
8c
   
x
       
Geithy Sepp
8c
     
x
     
Irina Seleznjova
8c
     
x
     
Preedik Sallaste
8c
       
x
   
Norman Madis
8c
         
x
 
Anni Sadrak
8c
           
x
Üleriigiline õpilaste esseekokurss „Eesti Vabariik läbi 90 aasta”
Anna Lutter
11b
Veiko Klaan
K.Vissov
eripreemia
Üleriigiline viktoriin „Euroscola”
Mihkel Näks
Sigrit Sepper
Riin Rehemaa
10b
11b
11b
Piret Limperk
Kersti Vissov
Ave Veermäe
9.koht vabariigis
Koolinoorte mälumängu Harjumaa voor
Oliver Kuldmäe
Marthi Lepik
Preedik Sallaste
8c
 
 
 
Kersti Vissov
 
x
         
Siim Sadrak
Riin Rehemaa
Sigrit Sepper
10a
11b
11b
   
x
       
Harjumaa geograafia teemapäeva viktoriinid
Oliver Kuldmäe
Norman Madis
Preedik Sallaste
8c
 
Kersti Vissov
x
x
x
       
Maakonna üldarvestuses 1.koht
Eva Maria Kõrvas
Gerli Piirimaa
Rebecca Rebane
8c
 
x
 
 
x
x
   
Maakonna üldarvestuses 4.koht
 
Harjumaa inglise keele olümpiaad
Karmen Raamat
8c
Taivi Õigus
         
x
 
Harjumaa bioloogiaolümpiaad
Preedik Sallaste
Kutsutud vabar.vooru
8c
Laive Jürimaa
x
           
Vabariiklik Riigikohtu 89.aastapäeva kaasuskonkurss
Anni Kivimäe
10b
Mai Kahru
   
x
       
Harjumaa füüsikaolümpiaad
Siim-Sander Rooba
9c
Gerrit Kanarbik
 
x
         
Andres Aava
9c
       
x
   
Oliver Kudmäe
8c
       
x
   
Harjumaa keemiaolümpiaad
Harry-Karl Lepp –
kutsustud vabar. keem.huvipäevale
8c
Anna Kikkas
x
           
Geithy Sepp
8c
Anna Kikkas
   
x
       
Martin Tsirna
9c
Merike Toompärg
     
x
     
Siim Sander Rooba
9c
Merike Toompärg
         
x
 
Ago Allikmaa
10a
Anna Kikkas
 
x
         
Harjumaa loodusteaduste olümpiaad
Preedik Sallaste
8c
Laive Jürimaa
x
           
Oliver Kuldmäe
8c
Laive Jürimaa
         
x
 
Harjumaa matemaatikaolümpiaad
Christer Lohk
5c
Krista Poman
   
x
       
Kärt Poots
6a
Krista Polman
x
           
Kätriin Kukk
6b
Eva Ool
       
x
   
Geithy Sepp
8c
Eva Ool
           
x
Ago Allikmaa
10a
Krista Polman
         
x
 
Sigrid Sepper
11b
Aivar Kauge
       
x
   
„Nuputa“ Harjumaa voor
Kärt Poots
6a
Krista Polman
       
x
   
Liisi Raudväli
6a
Krista Polman
           
Alar Järvelaid
5c
Krista Polman
           
Grete Õunapuu
5c
Krista Polman
           
Harjumaa vene keele olümpiaad
Anna Lutter
Vabar. voorus 10.koht
11b
Natalia Kurankova
x
         
Triinu Uiboleht
9c
Aide Vungo
     
x
     
Spordimälumäng „Bumerang“ maakondlik finaal
Rauno Alev
Rauno Lunde
Matis Pedak
Rannar Uusna
 
11b
Kersti Vissov
x
Regioonis 2.koht
         
         
         
         
Indrek Bauer
Kristo Lehiste
Andres Kurmiste
Kristjan Puu
12b
Kersti Vissov
     
x
     
           
           
           
Oliver Kuldmäe
Marthi Lepik
Norman Madis
Preedik Sallaste
8c
Kersti Vissov
       
x
   
           
           
           
Spordimälumäng „Bumerang“ vabariiklik finaal
Rauno Alev
Rauno Lunde
Matis Pedak
Norman Madis
11b
Kersti Vissov
             
Päästeteemaline omaloomingu võistlus
Hanna-Katrin Krestinov
6b
Riin Jürgenson
Harjumaal oma vanuseklassi parim
Vabariiklik õpilasfirmade kodulehe võistlus
Õpilasfirma „Tagasi nostalgias”
Siim Pajula
10b
Talvi Järv
X
           
Kaspar Haimre
10b
           
Sten Karu
10a
           
Õpilasfirma „Uduloor”
Kennet Käpp
10b
Talvi Järv
 
Eripreemia
Sander Rebane
10b
 
Gert-Kristjan Rungi
10b
 
Rahvusvaheline matemaatikavõistlus „Känguru“
Karl Toomas Radik
3
 
19.koht (Ekoliere osales 3718)
Triin Tammearu
4
 
65.koht (Ekoliere osales 3718)
Sten Ärm
4
 
153.koht (Ekoliere osales 3718)
Joosep Raudväli
3
 
188.koht (Ekoliere osales 3718)
Ädu Arvisto
4
 
198.koht (Ekoliere osales 3718)
Relika Linnjärv
6a
Krista Polman
77.koht (Benjamine osales 3537)
Kätriin Kukk
6b
Eva Ool
82.koht (Benjamine osales 3537)
Kärt Poots
6a
Krista Polman
118.koht (Benjamine osales 3537)
Triin Gretl Tauk
6b
Eva Ool
133.koht (Benjamine osales 3537)
Keijo Kapp
6c
Aivar Kauge
140.koht (Benjamine osales 3537)
Indrek Valgma
6a
Krista Polman
140.koht (Benjamine osales 3537)
Triin Siim
6a
Krista Polman
148.koht (Benjamine osales 3537)
Argo Maripuu
10a
Krista Polman
200.koht (Juuniore osales 2104)
Ardo Kantemus
10a
Krista Polman
200.koht (Juuniore osales 2104)
Harjumaa joonistusvõistlus "Kaasaegne auto"
       
Hardi Piirmaa
3c
õp Marianne Esperk
eripreemia
 
Rene Ringo
2c
õp Evelin Jauk
eripreemia
 
Harjumaa etlejate konkurss
       
Klaivert Erik Moores
1c
õp Sirje Õunroos
eripreemia
 
Markus Käpp
2a
õp Kaire Põld
eripreemia
 
Mõistatuste päev Harjumaa koolide 2. klassidele
       
Liisa Liik, Siret Siim
2d
õp Maris Kastemäe
2. koht
 
Õpioskuste olümpiaad 3. klassidele
       
Karl Toomas Radik
Renee Zirk
Siiri-Liis Huttunen
 
õp Kersti Kivi
2. koht