Ainevõistlused 2007/2008 Prindi
Saku Gümnaasiumi õpilaste saavutused 2007/2008 õppeaastal
Õpilane
Klass
Juhendaja
Saavutatud koht
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Üleriigiline geograafia-alane joonistusvõistlus ja arvutiviktoriin
Antero Maksing
10b
E.Piisang
x
           
Eva Kristjuhan
10b
E.Piisang
x
           
Leeni Oismann
10b
E.Piisang
x
           
Siim Rätsep
11b
E.Piisang
 
x
         
Gerli Rapper
10b
E.Piisang
 
x
         
Kärt Vilt
10b
E.Piisang
 
x
         
Reigo Adamson
10b
E.Piisang
   
x
       
Laura Staal
10b
E.Piisang
   
x
       
Riin Rehemaa - viktoriin
10b
Kersti Vissov
x
           
Harjumaa inglise keele olümpiaad
Sander Zoova
11a
Taivi Õigus
 
x
         
Harjumaa vene keele olümpiaad
Julia Garnjušina
9d
T.Nõomaa
         
x
 
Johanna Parma
6a
N.Kurankova
     
x
     
Tõnis Piip
6a
           
Andres Rea
6a
           
Meta Morozov
6a
T.Nõomaa
x
           
Harjumaa füüsikaolümpiaad
Martin Tsirna
8c
Gerrit Kanarbik
 
x
         
Kadri Lutter
9d
     
x
     
Mihkel Näks
9b
       
x
   
Harjumaa keemiaolümpiaad
Andres Aava
8c
M.Toompärg
         
x
 
Ago Allikmaa
9a
Anna Kikkas
 
x
         
Harjumaa matemaatikaolümpiaad
Tanel Luik
9a
Krista Polman
     
x
     
Ago Allikmaa
9a
       
x
   
Madis Allikmaa
12b
Aivar Kauge
       
x
   
Triin Gretel Tauk
5b
Eva Ool
x
           
Kätriin Kukk
5b
 
x
   
Kärt Poots
5a
Krista Polman
 
x
   
 
Harjumaa ajaloo-olümpiaad
Meta Morozov
6a
Kairi Ansmann
x
           
Preedik Sallaste
7c
       
x
   
Siim Sadrak
9a
Urmas Kaus
x
           
Vabariiklik 4.-5. koht
Harjumaa geograafiaolümpiaad
Preedik Sallaste
7c
Kersti Vissov
x
           
Vabariiklik 9. koht, geopeitus 1.koht
Madis Allikmaa
12b
   
x
       
Spordimälumäng „Bumerang“ maakondlik finaal
1.võistkond (Siim Vilba, Karl Leis, Marko Noorma, Allar Saar)
12c
12b
Kersti Vissov
 
x
         
Vabariiklik 4.-5. koht
3.võistkond (Indrek Bauer, Kristo Lehiste, Marten Liiva, Siim Veersalu)
11b
12c
   
x
       
Harjumaa laululaps 2008
Sirja Vadi
11a
Inga Nurme
 
x
         
Elis Loik
7a
Aili Brett
   
x
       
„Nuputa“ Harjumaa voor
Meta Morozov
6a
Eva Ool
 
x
         
Mark Kerner
6a
           
Triin Gretel Tauk
5b
           
Kärt Poots
5a
Krista Polman
           
Kelli Eilart
7c
Eva Ool
   
x
       
Geithy Sepp
7c
           
Preedik Sallaste
7c
           
Harjumaa 5.klasside õpioskuste olümpiaad
Kätriin Kukk
 
5B
 
Riin Jürgenson
   
 
x
       
Triin Gretel Tauk
           
Hanna-Katrin Krestinov
           
Erik Mumm
           
Toomas Liik
           
Rahvusvaheline matemaatikavõistlus „Känguru“
Meta Morozov
6a
Eva Ool
283 (3917)
74 (2910)
133 (2910)
58 (2306)
95 (2306)
Tõnis Kirsipuu
8c
Mati Polman
Liisa Staal
8c
Ardo Kantemus
9a
Krista Polman
Tanel Luik
9a