Ainevõistlused 2016/2017 Prindi

Saku Gümnaasiumi edukalt esindanud õpilased 2016/17 õppeaastal:

 

Õpilane

Klass

Juhendaja

Saavutatud koht

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Maakondliku etluskonkurss

Lilian Kallas

1c

Õp R.Videse

 

 

 x 

 

 

 

Sebastian Marks

2a

Õp K.Unt

eripreemia

Sten Armin Mahlapuu

3d

Õp K.Vettner

eripreemia 

Maakondliku etluskonkurss

Oliver Linnas

2d

Õp S.Õunroos

äramärgitud töö

Gert Grünberg

3c

Õp K.Kivi

äramärgitud töö

Hannes Tamm

4a

Õp P.Kallast

äramärgitud töö

Tristan Priit Allik

4d

Õp K.Villemsoo

äramärgitud töö 

Maakondliku 3.kl õpioskuste olümpiaad

Eneli Tender

3b

Õp K.Kivi

Õp M.Esperk

 

 

 

 

 

Marie Karo

3b

Õp K.Kivi

Õp M.Esperk

 

 

 

 x

 

 

Iris Vühner

3d

Õp K.Vettner

 

 

 

 x

 

 

Vabariikliku ERM-joonistusvõistlus

Loore-Marii Pind

3b

 Õp M.Esperk

 

 

 

 

 

Maakondliku 3.-4.klasside inglise keele e-viktoriin

Klaus Mattias Kannel

4a

 Õp H.Plakk

 x

 

 

 

 

 

Maakondliku 4.kl kirjandusviktoriin

Janell Lohk

4b

 Õp R.Viira

 x

 

 

 

 

 

Liisi Lipso

4a

 Õp H.Plakk

 

 

x

 

 

 

Gloria Peeters

4c

 Õp P.Kallast

 

 

 

 

 

Johanna Jakobson

4d

 Õp K.Villemsoo

 

 

 

 

 

Mia Roos

4e

Õp Ü.Martinson

 

 

 

 

 

Vene keele olümpiaadi maakondlik voor

(3. mai 2017, 12. mai)

Margarita Kopanitski

7c

 Olga Polomina

 

 

 

x

 

 

Viktoria Uvarova

7c

 Natalia Kurankova

 

 

 

 

 

 x

Evelin Elstein

9c

 Olga Polomina

 

 

 

x

 

 

Kristina Maria Morozov

9a

 Tatjana Nõomaa

 x

 

 

 

 

 

Regiina Silberg

9a

 Nadežda Fjodorova

 

 

 

x

 

Üleriigiline nutiviktoriin „Nutt tuleb peale vol 2“

(5. – 6. aprill 2017)

Henri Petrutis

Margus Volkov

Pärtel Voomets

12maj

12maj

12maj

 Carmen Pilve

 x

 

 

 

 

 

Matemaatikavõistlus KÄNGURU

(16.märts 2017)

Rene Lehtla

2a

Õp K.Unt

6.koht

Hugo Hendrik Orav

2a

Õp K.Unt

44.koht

Sebastian Marks

2a

Õp K.Unt

108.koht

Oskar Jaanimets

2a

Õp K.Unt

282.koht

Triine Avango

2a

Õp K.Unt

330.koht

Katariina Kang

2a

Õp K.Unt

390.koht

Mathias Malberg

2a

Õp K.Unt

80.koht

Kirke- Riin Laugen

2d

Õp S.Õunroos

390.koht

Birgit Pihl

2d

Õp S.Õunroos

303.koht

Maira Noormägi

2e

Õp K.Kurig

80.koht

Rasmus Raadla

2e

Õp K.Kurig

330.koht

Joosep Tarkmeel

3b

Õp M.Esperk

367.koht

Oliver Ulmas

3c

Õp K.Kivi

299.koht

Iris Vühner

3d

Õp K.Vettner

335.koht

Anette Ärm

4b

Õp R.Viira

224.koht

Janell Lohk

4b

Õp R.Viira

367.koht

Emma Katariina Kaare

4c

Õp P.Kallast

262.koht

Meribel Kangert

4c

Õp P.Kallast

28.koht

Joonas Rohtla

4e

Õp Ü.Martinson

189.koht

Paul Kang

5d

Anneli Pihl

279.koht (osales 4654 Benjamini)

Kirke Metsvahi

5a

Krista Polman

464.koht (osales 4654 Benjamini)

Piret Pihl

7c

Maret Rinne

112.koht (osales 3274 Katetti)

Kirke Krusell

7b

Annika Krusell

259.koht (osales 3274 Katetti)

Elisabeth Saar

8a

Aita Kivistik

276.koht (osales 3274 Katetti)

Kenno Niglas

7d

Anneli Pihl

329.koht (osales 3274 Katetti)

Getriin Riimand

8c

Aita Kivistik

393.koht (osales 3274 Katetti)

Klen Kert Korjus

8a

Aita Kivistik

469.koht (osales 3274 Katetti)

Laura Lätte

9b

Maret Rinne

264.koht (osales 2265 Juuniori)

Joosep Raudväli

11re

Maret Rinne

91.koht (osales 1036 Student’i)

Henri Harri Laiho

11re

Maret Rinne

104.koht (osales 1036 Student’i)

Sten Ärm

12re

Maret Rinne

140.koht (osales 1036 Student’i)

Loodusteaduste olümpiaadi maakondlik voor

(11.veebr 2107)

Kristiina Verte

8a

 Anna Kikkas

Gerrit Kanarbik

Laive Jürimaa

 

 

 

 

x

 

Nikolai Ovtšinnikov

 8c

Anna Kikkas

Gerrit Kanarbik

Laive Jürimaa

x

Osales üleriigilises voorus

5.klasside maakondliku inglise keele teemapäeva "Estonia - my country" viktoriin

(30.märts 2017)

Miia Triin Binsol

5b

Evelin Jauk

 x

 

 

 

 

 

Paul Kang

5d

Imbi Kõiv

 

 

x

 

   

Kunstiõpetuse olümpiaadi maakondlik voor

(4.märts 2107)

Sandra Serena Sulin

9c

Eda Piisang

1.koht üleriigilises voorus

Madis Peterson

12re

Eda Piisang

osales üleriigilises voorus

Geograafia maakondlikud teemapäevad

(2.nov. 2016, 16.veebr.2017)

Anete Järvelaid

Kerttu –Leaanika Lipetski

Marleen Reinart

 

8a

 

Kersti Vissov

 

 

x 

 

x

 

 

 

x

Ann-Mari Servet

Ralf-Sander Suvinõmm

Rasmus Tammis

 

8b

 

Kersti Vissov

 

 

x

 

 

x

   

Mari-Liis Prunt

Karmen Pihlak

Elisabet Raig

 

8c

 

Kersti Vissov

 

 

 

 

 

 

x

Karmen Pihlak

Karmen-Margarita Saadi

Helen Tarlap

 

8c

Kersti Vissov

 

 

x

       

Inimeseõpetuse olümpiaadi maakondlik voor

(15. veebruar 2017)

Lotta Siim

5a

Merilin Tatter

 

 

 

 

 

x

Diandra Tubli

6c

Anu-Liis Lauk

 x

 Osales üleriigilises voorus

Miia Maris Praks 7b

Merilin Tatter

 x

 Osales üleriigilises voorus

Matemaatikavõistluse NUPUTA maakondlik voor

(16.veebr. 2016)

Kirke Männik

7a

Aita Kivistik

 

X

osales üleriigilises lõppvoorus 

Kirke Krusell

7b

Annika Krusell

  osales üleriigilises lõppvoorus   

Piret Pihl

7c

Maret Rinne

  osales üleriigilises lõppvoorus   

Paul Kang

5d

Anneli Pihl

     

X

   

Karmen Kent

5d

Anneli Pihl

         

Jaak Krusell

6a

Annika Krusell

         

Ramon Egert Valgma

6b

Annika Krusell

         

Matemaatikaolümpiaadi maakondlik voor

(7. veebr. 2017)

Karl Johannes Kaskla

10re

Krista Polman

 

 

 

 

 

x

Henri Harri Laiho

11re

Maret Rinne

 x

osales üleriigilises voorus

Joosep Raudväli 11re

Maret Rinne

   

 

 x

   
 Sten Ärm 12re

Maret Rinne

 x  

 

 

   

Bioloogiaolümpiaadi maakondlik voor

(4. veebr. 2017)
Paul Kang 5d Helina Ailt    

 

 

 x

 

Tom Enriko Kelt 9b Laive Jürimaa    x

 

 

   
Olav Kristjan Kasterpalu 10re Laive Jürimaa    

 x

 

   

Henri Harri Laiho

11re

Helina Ailt

   

Anders Piir

11re

Helina Ailt

   
Mattias Markus Essenson 11hu Helina Ailt    

 

 

   x
Sten Ärm 12re Helina Ailt    x

 

 

   
Tiit Träss 12re Helina Ailt    

 

 

  x 

Siim-Silver Sepp 12hu Helina Ailt    

 

 

 x 

Emakeeleolümpiaadi maakondlik voor

(30. jaan. 2017)

Kristiina Verte

8a

Merli Paasik

 

 

 x

 

   

Sten Ärm

12re

Reelika Raidmäe

 

 

 

 

 x  

Füüsikaolümpiaadi maakondlik voor

(28. jaan. 2017)

Henri Harri Laiho

11re

Gerrit Kanarbik

 x

Osales üleriigilises voorus

 Madis Peterson 12re Gerrit Kanarbik  x  

 

 

   
 Sten Ärm 12re Gerrit Kanarbik    x

 

 

   

Inglise keele olümpiaadi maakondlik voor

(27. jaan. 2017)

Mattias-Markus Essenson

11hu

Imbi Kõiv

 

 

 

 

x

 

Keemiaolümpiaadi maakondlik voor

(21. jaan. 2017)

Nikolai Ovtšinnikov

8c

Anna Kikkas

 

 

 

 x

   
Ann-Mari Servet 8b Anna Kikkas  

 x 

   

 

Kristiina Verte

8a

Anna Kikkas

 

 x

     
Emili Järv 10re Anna Kikkas    

 x

 

   

Olav Kristjan Kasterpalu

10re

Anna Kikkas

 

 

 

 

 

  x

Henri Harri Laiho 11re Anna Kikkas

 x

osales üleriigilises voorus 
Joosep Raudväli 11re Anna Kikkas      

 x 

 

 

Andrei Printsev 11re Anna Kikkas        

  x

 

Anders Piir 11re Anna Kikkas      

 

 

Sten Ärm 12re Anna Kikkas

 x

       

 

Madis Peterson 12re Anna Kikkas    

 x

   

 

Karl Hendrik Leppik 12re Anna Kikkas          

Geograafiaolümpiaadi maakondlik voor

(10. dets. 2016)

Sten Ärm

12re

Kersti Vissov

 x

 

       
Tiit Tärss 12re Kersti Vissov          

x

Henri Harri Laiho

11re

Kersti Vissov

 x

 

 

     

Joosep Raudväli

11re

Kersti Vissov

 

 x

 

 

   
Renee Zirk 11re Kersti Vissov      

x

   
Jaagup Voomets 11hu Kersti Vissov          

x

Füüsika-keemiaviktoriin „Välk ja Pauk“

(2.dets.2016)

Hanna Bulgarin

9c

Anna Kikkas

Gerrit Kanarbik

         

x

Anett Aedla

9c

         

Kristina Maria Morozov

9a

         

Laura-Liis Ulst

9a

         

GIS päeva arvutikaardi võistlus

(16.nov.2016)

Henri Harri Laiho

11re

Kersti Vissov

x

         

Roomet Lunde

11maj

   

x

   

Renee Zirk

11re

   

x

   

Anders Piir

11re

         

x