Õpilastööde konkursid 2014/2015 Prindi

Saku Gümnaasiumi edukalt esindanud õpilased 2014/15 õppeaastal:

 

 

Õpilane

Klass

Juhendaja

Saavutatud koht

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Mr Pritti kunstikonkurss

Emili-Loore Vabaoja

2.a

Marianne Esperk

 x

     

Rander Aviste

1.b

Marianne Esperk

 

eripreemiad

Gert Adams

2.a

Marianne Esperk

Maakondlik joonistusvõistlus tüdrukutele

Lisette Pentinen

2.a

Marianne Esperk

 

äramärgitud töö

Nicole Reinikka

2.b

Pirje Kivestu

Sandra Paas

3.b

Riina Viira

Heti Elis Uik

2.e

Maris Kastemäe

Maakondlik autode joonistusvõistlus poistele

Aari Annus

2.b

Pirje Kivestu

äramärgitud töö

Daniel Puusalu

3.c

Eva Ool

Martin Villem Vühner

3.a

Kaire Loonurm

Harjumaa maakondlik III klasside kõnekäändude päev

Merily Savi

3.a

Kaire Loonurm

 

 x

   

Jan-Hendrik Jõgi

3.c

Eva Ool

 

 x

   

Harjumaa maakondlik II klasside mõistatuste päev

Liisi Lipso

2.a

Reet Videse

võistkondlik 5.koht

Mairo Saar

2.a

Hiie Plakk

Vat Teatri ideekonkurss VEEB

(2015. a.)

Karl-Thomas Kallasmaa

10HU

Reelika-Merylin Raidmäe

Äramärgitud töö

Etluskonkursi maakondlik voor

(2.aprill 2015)

Nora Liisa Suislepp

4a

Kaire Põld

 

x

     

Maakondlik 4.klasside poiste joonistusvõistlus “Koolilapse auto”

(20.jaan. 2015)

Silver Erik Sepp

4c

Sirje Õunroos

Auhinnatud töö

ERM koolidevaheline joonistusvõistlus

Karolina Kuusk

5d

Eda Piisang

x

 

     

Ian Erik Uffert

5b

 

x

     

Sandra Serena Sulin

7c

   

     

Steven Martin Suits

8c

   

     

Madis Peterson

10RE

 

x

     

Mirjam Henno

12RE

 

     

Saku gümnaasium – parima kooli auhind

Noorteühingu Avatud Vabariik poolt korraldatud ülevabariigiline esseekonkurss

Hanna-Lisa Kuslap

Kristiina Noormets

 x

 

     

Kodanikupäevaks 2014 väljakuulutatud XIII esseekonkurss “LIIKUMINE TERVENDAB MAAILMA”

Liisi Raudväli

12RE

Kristiina Noormets

ergutusauhind

EENeti arvutijoonistuste võistlus „Liigu terviseks”

Elisabet Raig

6c

Eha Kask

   

x

     

Esseekonkurss “Eesti 10 aastat Euroopa Liidus”

Hanna-Marie Vabaoja

9b

Kristiina

Noormets

   

x

     

Mirjam Henno

12RE

 

x

       

Maret Lond

12HU

   

x

     

Hanna-Katrin Krestinov

12HU

   

x

     

Lisanna Ots

12HU

eripreemia

Reimo Loopere

12RE

eripreemia