Ainevõistlused 2014/2015 Prindi

Õpilane

Klass

Juhendaja

Saavutatud koht

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Harjumaa 3.kl õpioskuste olümpiaad

Lotta Siim 3.a K. Loonurm

 

võistkondlik 1.koht 

Jan-Hendrik Jõgi 3.c E. Ool
Paul Kang 3.d M. Kirspuu

Matemaatikavõistlus KÄNGURU

(26.märts 2015)

Pre-ekolier (4996 võistlejat)
Anette Ärm 2b Marje Kaselaid

24.koht 

Joonas Rohtla 2e Piret Sahva

182.koht 

Mihkel Rohtla 2e Piret Sahva

278.koht 

Liisi Lipso 2a Hiie Plakk

301.koht 

Ekolier (5334 võistlejat)
Marlon Hellaste 4b Reet Põld

288.koht 

Jan Hendrik Jõgi 3c

Eva Ool

313.koht 

Rico Mathias Puna 4c Sirje Õunroos

343.koht

Jaak Krusell 4a Kaire Põld

440.koht

Benjamin (4061 võistlejat)
Elisabeth Saar 6a  Aita Kivistik

65.koht 

Inga Morozov 5b  Carmen Roomets

72.koht 

Getriin Riimand 6c  Aita Kivistik

197.koht 

Laura-Liisa Sell 6b  Aita Kivistik

263.koht 

Kirke Krusell 5b  Carmen Roomets

310.koht 

Risto Raik 6c  Aita Kivistik

333.koht 

Kadett (3212 võistlejat)
Martin Tava 8b  Anneli Pihl

160.koht 

Hannamari Ots 8a  Krista Polman

171.koht 

Rasmus Piirsalu 8b  Anneli Pihl

297.koht 

Mirjam Orav 8a  Krista Polman

297.koht 

Olav Kristjan Kasterpalu 8a  Krista Polman

444.koht 

Juuniorid (2198 võistlejat)
Joosep Raudväli 9a  Anneli Pihl

172.koht 

Juuniorid (2198 võistlejat)
Liisi Raudväli 12RE  Krista Polman

47.koht 

Triin Gretel Tauk 12RE  Krista Polman

103.koht 

Indrek Valgma 12RE  Krista Polman

171.koht 

Rainer Binsol 11RE  Krista Polman

171.koht 

Anne-Liis Kasterpalu 11RE  Krista Polman

262.koht 

Kertu Uiboleht 11RE  Krista Polman

275.koht 

Christer Lohk 11RE  Krista Polman

310.koht 

Reimo Loopere 12RE  Krista Polman

310.koht 

Robert Voogma 11RE  Krista Polman

444.koht 

Bioloogiaolümpiaadi maakondlik voor

(31.jaan. 2015)

Triin Merilainen

5a

Laive Jürimaa

x

 

     

 

Laura Rea

5a

Laive Jürimaa

 

 

 

 x

 

 

Inga Morozov

5b

Laive Jürimaa

 

 

   

 x

 

Piret Pihl

5b

Kersti Vissov

 

 

   

 x

 

Marileen Nael

5c

Tiiu Allikmaa

 

 x

     

 

Henri Harri Laiho

9a

Laive Jürimaa

 

 

 x

   

 

Christer Lohk

11RE

Tiiu Allikmaa

 

 x

     

 

Mirjam Henno

12RE

Tiiu Allikmaa

 

 

   

 x

 

Liisi Raudväli

12RE

Tiiu Allikmaa

 

 

   

 x

 

Matemaatika olümpiaadi maakondlik voor

(märts 2015)

Inga Morozov

5b

Carmen Roomets

 

 

     

Elisabeth Saar

6a

Aita Kivistik

 

 

 x

     

Laura-Liisa Sell

6b

Aita Kivistik

   

x

   

 

Pranglimine – maakondlik kokkuvõte

(2015.a.)

Getriin Riimand 6c Eha Kask

x

Kutsutud üleriigilisse lõppvooru

Hannamari Ots 8b Eha Kask

 

     

 x

 
Margus Kaiva 10RE Eha Kask

x

       

 

Joosep Noot 11RE Eha Kask    

x

     
Triin Gretel Tauk 12RE Eha Kask  

x

   

 

 
Liisi Raudväli 12RE Eha Kask  

 

 

 

 

Relika Linnjärv 12RE Eha Kask          

 x

Loodusteaduste olümpiaadi maakondlik voor

(14.veebr. 2015)

 

 

Greete Kelli Aava

 

 

8a

Anna Kikkas

Gerrit Kanarbik

Kersti Vissov

Laive Jürimaa

 

 

     

 

 

x

Füüsikaolümpiaadi maakondlik voor (28.veebr. 2015)

Raiko Malsroos 8a Gerrit Kanarbik  

 

     

x

Henri Harri Laiho 9a Gerrit Kanarbik

 x

 Kutsutud üleriigilisse vooru
Liisa Marie Kerner 9a Gerrit Kanarbik          

Karl-Hendrik Leppik 10RE Gerrit Kanarbik   x          
Christer Lohk 11RE Gerrit Kanarbik

x

  Kutsustud üleriigilisse vooru

 

Rainer Binsol 11RE Gerrit Kanarbik  

 x

 

 

 

 

Liisi Raudväli 12RE Gerrit Kanarbik     x        

Kunstiolümpiaadi maakondlik voor

(28.veebr. 2015)

Laura-Maria Vahimets  9c Eda Piisang    

 x

   

 

Marleen Eino  12HU Eda Piisang

x

Üleriigilises voorus 4.koht

Matemaatika olümpiaadi maakondlik voor

(7.veebr. 2015)

Sten Ärm 10RE Maret Rinne

 x

 

       
Tiit Träss 10RE Maret Rinne

 x

         
Karl Hendrik Leppik 10RE Maret Rinne    

x

   

 

Rainer Binsol 11RE Krista Polman  

 x

   

 

 
Liisi Raudväli 12RE Krista Polman      

 

 

 x

Emakeele olümpiaadi maakondlik voor

(6.veebr. 2015)

Kaisa Siiman  8a Reelika Raidmäe

 x

       

 

Matemaatikavõistlus NUPUTA maakondlik voor

 (18.veebr. 2015)

 Inga Morozov  5b  Carmen Roomets

 

 

   

x

 
 Piret Pihl  5c  Maret Rinne

 

 

     
 Getriin Riimand  6c  Aita kivistik

 

 

     
 Elisabeth Saar  6a  Aita kivistik

 

 

     
 Leila Kinks  7b  Mati Polman

 

 

   

x

 
 Säde-Ly Malberg  7a  Krista Polman

 

 

     
 Marten Männi  7a  Krista Polman

 

 

     

Informaatikaviktoriin Kobras üleriigiline finaalvõistlus

(14.-15.veebr. 2015)

Mari-Liis Prunt

6c

Eha Kask

7. koht

Liisa-Lotta Kuusk

7a

4. koht

Helin Sinisaar

7c

2. koht ja 2. järgu auhind

Liis Rehemaa 7c

1. koht ja 1. järgu auhind

Robin Loorpuu 8a

6. koht

Marko Paumere 8a

3. koht ja 3. järgu auhind

Mariel Peetson 8c

5. koht

TEADUSLAHING’u maakondlik voor

(27.jaan. 2015)

 Liisa Aan  8a    

x

       
 Marlene Kaljumäe  8a  

 

       
 Greete Kelli Aava  8a  

 

       
 Hanna-Lisa Kuslap  9a  

 

 

   

x

 
 Liisa-Lii Tamme  9a  

 

 

     
 Gerda Koidumäe  9a  

 

 

     

Bioloogiaolümpiaadi maakondlik voor

(31.jaan. 2015)

Triin Merilainen  5a Laive Jürimaa

 x

 

       
Laura Rea  5a Laive Jürimaa      

 x

 

 
Inga Morozov  5b Laive Jürimaa        

 x

 

Piret Pihl  5c Kersti Vissov  

 

   

 x

 
Marileen Nael  5d Tiiu Allikmaa  

 x

 

 

   
Henri Harri Laiho  9a Laive Jürimaa    

 x

 

 

 
Christer Lohk  11RE Tiiu Allikmaa  

 x

   

 

 x

Mirjam Henno  12RE Tiiu Allikmaa

 

     

 x

 
Liisi Raudväli  12RE Tiiu Allikmaa        

 x

 

Keemiaolümpiaadi maakondlik voor

(24.jaan. 2015)

Emili Järv  8a Anna Kikkas

 x

 

       
Greete Kelli Aava  8a Anna Kikkas        

 x

 
Olav-Kristjan Kasterpalu  8a Anna Kikkas          

 x

Henri Harri Laiho  9a Anna Kikkas  

 x

 15.koht üleriigilises voorus
Sten Ärm  10RE Anna Kikkas      

 x

   
Eleri Paatsi  10MAJ Anna Kikkas        

 x

 
Madis Peterson  10RE Anna Kikkas        

 

 x

Rainer Binsol  11RE Anna Kikkas

 x

     

 

 
Liisi Raudväli  12RE Anna Kikkas        

 x

 
Inglise keele olümpiaadi maakondlik voor

(5.dets. 2014)

Mikk Bauer  10HU Taivi Õigus  

 x

       
Robert Voogma  11RE Silja Ild        

 x

 

Geograafiaolümpiaadi maakondlik voor

(13.dets. 2014)

Joosep Raudväli

9a

Kersti Vissov

 

x

       

Henri Harri Laiho

9a

   

 

 

 x

 

Andrei Printsev

9a

         

x

Liisi Raudväli

12RE

 

 x

     

 

Kodanikupäeva viktoriin üldhariduskoolide õpilastele

Oliver Part

5b

Kristiina Noormets

 x

         

Relika Linnjärv

12RE

 

 x

       

Sandra Järv

12RE

   

 x

   

 

Üleriigiline geograafia-alasel GIS päeva arvutikaardi võistlus

(19.nov.2014)

Helger Õun

9a

Kersti Vissov

 

x

       

Markus Käpp

8a

   

x

     

Anton Karnjuðin

8a

         

x

Informaatikaviktoriin Kobras

Andy Tõnisson

5d

Eha Kask

Kutsutud finaalvõistlusele

Robin Subbi

5d

Kutsutud finaalvõistlusele

Jan Joonas Tuuna

5d

Kutsutud finaalvõistlusele

Rauno Viil

5d

Kutsutud finaalvõistlusele

Mari-Liis Prunt

6c

Kutsutud finaalvõistlusele

Liisa-Lotta Kuusk

7a

Kutsutud finaalvõistlusele

Helin Sinisaar

7c

Kutsutud finaalvõistlusele

Liis Rehemaa

7c

Kutsutud finaalvõistlusele

Robin Loorpuu

8a

Kutsutud finaalvõistlusele

Marko Paumere

8a

Kutsutud finaalvõistlusele

Mirjam Orav

8a

Kutsutud finaalvõistlusele

Mariel Peetson

8c

Kutsutud finaalvõistlusele

Füüsika-keemia maakondlik viktoriin

(3.dets. 2014.a.)

Mattias-Markus Essenson

9a

Anna Kikkas

Gerrit Kanarbik

x

         

Henri Laiho

9a

         

Liisa Marie Kerner

9a

         

Joosep Raudväli

9a

         

Andrei Printsev

9a

 

x

       

Renee Zirk

9a

         

Roomet Lunde

9a

         

Edvard Silberg

9a

         

Harjumaa 6.kl õpioskuste olümpiaad

(29.sept.2014)

Elisabeth Saar

6. kl

Kersti Vissov

       

x

 

Grete-Ly Ärsis

6. kl

         

Maria Hindreko

6. kl

         

Laura-Liisa Sell

6. kl

         

Getriin Riimand

6. kl