Õpilastööde konkursid 2013/14 Prindi

Saku Gümnaasiumi edukalt esindanud õpilased 2013/14 õppeaastal:

 

Õpilane

Klass

Juhendaja

Saavutatud koht

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Kullo Lastegalerii Kunstikonkurss „Haldjate Kokkutulek”

(okt. 2013)

Liisi Raudväli

11.kl

Eda Piisang

Auhinnatud töö

GIS päeva joonistusvõistlus

(nov. 2013)

Madis Peterson

9.kl

Eda Piisang

X

         

Üleriigiline koolilaste metsapostkaartide konkurss „Metsahüved”

(nov. 2013)

Sandra Serena Sulin

6.kl

 

Lõppvõistlusele valitud töö

Mirjam Orav

7.kl

Laive Jürimaa

Lõppvõistlusele valitud töö

Üleriigiline kodanikupäeva esseekonkurss “Kodanik loob ja hoiab kultuuripärandit”

(nov. 2013)

Renate Selberg

9.kl

K.Noormets

Ergutusauhind

Õpilasleiutajate riiklik konkurss

Liisi Raudväli

11.kl

 

aukirjaga tunnustatud leiutis „Teatekindad”

 

Esseekonkurss „Mida tähendab mulle, kui Eesti kodanikule, aktiivne ühiskonnaelus osalemine?”

(nov.2013)

Olivia-Stella Salm

9.kl

   

x

       

Susanne Rosenberg

9.kl

     

x

     

Gregor Sibold

11.kl

Kristiina

   

x

     

Merika-Ethel Triik

11.kl

Noormets

   

x

     

Hanna-Rooda Pedak

11.kl

 

eripreemia

EAÜS ja Tarbijakaitseameti õpilastööde konkurss

Foto „Minust algavad lahendused”

Joanna Parma

12.kl

Kristiina

x

         

Marleen Valdmaa

12.kl

Noormets

x

         

Fotolavastus „Rahvas – kõrgeima võimu kandja”

Karin-Liis Tambaum

12.kl

K.Noormets

x

         

Poster „Mis on tarbimise hind?”

Triin Tammaru

9a

Kristiina

x

         

Mai-Liis Vahemäe

9a

Noormets

x

         

Essee - "Kuivõrd tagab turumajandus ühiskonna jätkusuutlikkuse?"

Benedikte Petrutis

9c

K.Noormets

   

x

     

Lauamängu koostamine - "Sammud demokraatia arengus"

Sten Ärm

9a

 

x

         

Renate Selberg

9a

   

x

       

Triinu Noogen

9a

   

x

       

Ädu Arvisto

9a

Kristiina

   

x

     

Maret Lond

11.kl

Noormets

x

         

Mirjam Henno

11.kl

 

x

         

Grete Eenlo

11.kl

   

x

       

Gereteliis Salo

11.kl

   

x

       

Merika-Ethel Triik

11.kl

   

x

       

Hanna-Katrin Krestinov

11.kl

   

x

       

Maria Kruusel

11.kl

     

x

     

Marie Järva

11.kl

     

x

     

Tarbijakaitseameti tarbimisteemaliste kirjutiste konkurss nooretele

2014)
(veebr.

Marleen Eino

11.kl

 

 

 

Veebilehel Tarbijakool avaldamiseks väljavalitud tööd

 

Lisanna Ots

11.kl

 

Toomas Liik

11.kl

 

Elerin Aarma

11.kl

Reelika-Merylin

Cris Koppel

11.kl

Raidmäe

Grete Eenlo

11.kl

 

Liisi Raudväli

11.kl

 

Reimo Loopere

11.kl

 

Gregor Sibold

11.kl

 

Triin Gretel Tauk

11.kl

 

Sotsiaalministeeriumi ja Lapse Huvikaitse Koja poolt korraldatud loovtööde konkurss "Miks ma vajan perekonda?"

Grete Ruberg

9.kl

             

Karl-Thomas Kallasmaa

9.kl

             

Madli Bulgarin

9.kl

             

Johanna-Elisabeth

Kaustel

9.kl

             

Triin Tammaru,

9.kl

Kristiina Noormets

näitusele väljavalitud tööd

Susanne Rosenberg

9.kl

             

Renate Selberg

9.kl

             

Karina Telling

12.kl

             

Joanna Parma

12.kl

             

Kristi Rapper

12.kl

             

Kristjan Kõva

10.k

Ingi Roos

eriauhind esseede kategoorias

Noorteühingu Avatud Vabariik poolt välja kuulutatud Eesti Vabariigi 96. aastapäevale pühendatud fotokonkurss „Pildista iseseisvust!"

Mikk Bauer

9.kl

             

Renate Selberg

9.kl

             

Melissa Mariel Korjus

9.kl

             

Cristiana Carduccio

10.kl

             

Kristjan Laas

10.kl

Kristiina Noormets

Tänukirjaga tunnustatud tööd

Annete Trumm

11.kl

             

Fred Baranov

11.kl

             

Marleen Valdmaa

12.kl

             

Keith Karula

12.kl

             

 

Kaitseministeeriumi ja Eesti NATO Ühingu korraldatud õpilaste loomekonkurss „NATO mäng“,

Susanne Gretlin Kostla

10.kl

             

Sandra Kogermann

10.kl

             
Kertu Uiboleht 10.kl              

Sandra Undla

10.kl

Kristiina Noormets

Tänukirjaga tunnustatud tööd

Brigitte Piip

10.kl