Tugisüsteemi ennetustöö 2013/14 Prindi
Tugisüsteemide ennetustöö 2013/14     2013-2014 õppeaasta on PÄRANDKULTUURI aasta. Käesoleval  õppeaastal on Saku Gümnaasiumi tugisüsteemid suunanud tähelepanu teemale „KOOLIKULTUUR LÄBI AEGADE“ Ennetustöö raames tutvustatakse õpilastele kooli kujunemise lugu läbi ajaloo, millal Eestis koolid tekkisid ja milline on koolikultuur olnud, millised olid koolivormid ja koolitarbed. Koostöös eesti keele õpetajatega on õpilastel palutud rääkida kodus oma vanematega ja kirja panna lood sellest, mida huvitavat nemad oma kooliajast mäletavad ning mõned huvitavamad lood avaldame ka kooli kodulehel. Õpilastel on võimalik oma teadmisi proovile panna vastates küsimustikule koolikultuuri kohta Tugisüsteemi teemanädal „Koolikultuur läbi aegade” toimub 7.-11.04.2014.