Ainevõistlused 2012/2013 Prindi

Saku Gümnaasiumi edukalt esindanud õpilased 2012/13 õppeaastal:

 

 

 

 

 

Õpilane

Klass

Juhendaja

Saavutatud koht

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Matemaatikavõistlus KÄNGURU

 
(28 märts 2013)

Siret Siim

6

Maret Rinne

145. koht

 

 

 

 

Hannamari Ots

6

Anneli Pihl

 188. koht

 

 

 

 

Iti Miina Ulmas

6

Anneli Pihl

342.koht

 

 

 

 

Olav Kristjan Kasterpalu

6

Krista Polman

394.koht

 

 

 

 

Joosep Raudväli

7

Anneli Pihl

 39.koht

 

 

 

 

Sten Ärm

8

Rein Rinne

97.koht

 

 

 

 

Ädu Arvisto

8

Rein Rinne

190.koht

 

 

 

 

Hele Maasi

8

Rein Rinne

 371.koht

 

 

 

 

Reimo Loopere

10

Krista Polman

110.koht

 

 

 

 

Liisi Raudväli

10

Krista Polman

173.koht

 

 

 

 

Christer Lohk

9

Krista Polman

237.koht

 

 

 

 

Rainer Binsol

9

Krista Polman

384.koht

 

 

 

 

Maakondlik inglise keele võistlus

 
(4. aprill 2013)

Diana Jõessar

11

Sirje Roots

 

 

x

 

 

Marthi Lepik

12

Silja Ild

 

 

x

 

 

Oliver Kuldmäe

12

Taivi Õigus

 

 

x

 

 

Üleriigiline geograafia-alane arvutikaardi võistlus

Rasmus Piirsalu

 6b

Kersti Vissov

 

 x

 

 

 

 

Loodusteaduste olümpiaadi Harjumaa voor  

(9 märts 2013)

Andrei Printsev

7

Anna Kikkas

Laive Jürimaa

Gerrit Kanarbik

Alda Raidmaa

Kersti Vissov

 

 

 x

 

 

Helger Õun

7

 

 

 

 

 x

Benedikte Petrutis

8

 

 

 

 x

 

Sten Ärm

8

 x

 

 

 

 

Matemaatikaolümpiaadi Harjumaa voor

(1.03.2013)

 Katarin Mägi

 5

 Karli Klaas  

 x

 

 

 

 

 Leila Kinks

 5

 Karli Klaas  

 

 x

 

 

 

 Indrek Pihl

 5

 Karli Klaas  

 

 

 

 

 x

 Siret Siim

 6

 Maret Rinne  

 

 

 x

 

 

 Hannamari Ots

 6

 Anneli Pihl  

 

 

 

 x

 

Ühiskonnaõpetuse internetipõhine olümpiaad

(tulemus Harjumaal) (2.veebr. 2013)

Kertu Uiboleht

9

 

 x

Kutsutud üleriigilisse lõppvooru

Üleriigiline esseekonkurss „Politseinik – amet või eluviis”

 (veebr. 2013)

Käroly Treiberk

9

 Kristiina Noormets

Ergutusauhind

Gert Müür

9

 Kristiina Noormets

Ergutusauhind

Joosep Noot

9

 Kristiina Noormets

Ergutusauhind

Harjumaa geograafia teemapäevade viktoriinid

(20.11.2012, 14.02.2013)

Mikk Bauer

Madis Peterson

Sten Ärm

8

8

8

 

Kersti Vissov

 

 

x

 

 

 

x

Benedikte Petrutis

Renate Selberg

Olivia-Stella Salm

Marlene Raal

8

8

8

 

Kersti Vissov

 

 

x

 

 

 

Bioloogiaolümpiaadi Harjumaa voor

 
(1.veebr. 2013)

Säde Järvekülg

5

Laive Jürimaa

 

 

 

 

 x

Anett Aedla

5

Laive Jürimaa

 

 

 x

 

 

Iti Miina Ulmas

6

Laive Jürimaa

 x

 

 

 

 

Henni-Maria Johanson

6

Laive Jürimaa

 

 

 x

 

 

Andrei Printsev

7

Laive Jürimaa

 

 

 

 

 x

Helger Õun

7

Laive Jürimaa

 

 

 

 

 x

Renate Selberg

8

Laive Jürimaa

 

 

 

 x

 

Mirjam Henno

10

Tiiu Allikmaa

 

 x

 

 

 

Reijo-Olavi Komu

11

Tiiu Allikmaa

 

 

 x

 

 

Martin Näks

11

Tiiu Allikmaa

 

 x

 

 

 

Matemaatikavõistluse NUPUTA Harjumaa voor

 
(7.veebr. 2013)

Katarin Mägi

Robert Tarlap

Siret Siim

Hanna Mari Ots

5

5

6

6

Karli Klaas

Karli Klaas

Maret Rinne

Anneli Pihl

 

 

 

X

 

 

 

Joosep Raudväli

Liisa Marie Kerner

Renee Zirk

7

7

7

 

Anneli Pihl

 

 

 

 

 

X

Üleriigiline arvutijoonistuste võistlus

Mirjam Henno

10

 

Äramärgitud töö

Keemia olümpiaadi Harjumaa voor

 
(12.jaan.2013)

Sten Ärm

8

Anna Kikkas

x

 

 

 

 

 

Madis Peterson

8

Anna Kikkas

   

 

 

 x

 

Rainer Binsol

9

Anna Kikkas

x

 

 

 

 

 

Christer Lohk

9

Anna Kikkas

 

 

 

 x

 

Relika Linnjärv

10

Anna Kikkas

 

 

 x

 

 

Liisi Raudväli

10

Anna Kikkas

 

 

 

 

  x

 

Martin Näks

11

Anna Kikkas

   x

 

 

 

 

Karmen Suss

11

Anna Kikkas

 

 

 x

 

 

Reijo Olavi Komu

11

Anna Kikkas

 

 

 

 x

 

Robert Kotsalainen

11

Anna Kikkas

 

 

 

 

 x

Matemaatika olümpiaadi Harjumaa voor

 
(19.jaan.2013)

Joosep Raudväli

7

Anneli Pihl

 

 

 

 x

 

Sten Ärm

8

Rein Rinne

x

 

 

 

 

 

Ädu Arvisto

8

Rein Rinne

x

 

 

 

 

 

Benedikte Petrutis

8

Maret Rinne

 

 

 x

 

 

Rainer Binsol

9

Krista Polman

 

 

 

 

 x

Liisi Raudväli

10

Krista Polman

 

 

 x

 

 

Füüsika olümpiaadi Harjumaa voor

 
(26.jaan. 2012)

Madis Peterson

8

Gerrit Kanarbik

x

 

 

 

 

 

Sten Ärm

8

Gerrit Kanarbik

 

x

 

 

 

 

Rainer Binsol

9

Gerrit Kanarbik

 

 

 x

 

 

Geograafiaolümpiaadi Harjumaa voor

 (8.dets. 2012)

Sten Ärm

8

 

Kersti Vissov

 

 

 

 

 

x

Liisi Raudväli

10

 

 

x

 

 

 

Toomas Liik

10

 

 

 

 

 

x

Õpilasfirmade Pärnu laat
 
(dets.2012)

Õpilasfirma PUU & KLOTS

 

 

Talvi Järv

 

Aare Ulmas

 

 

Uudseima toote aukiri

Andro Halliko

11

Keith Karula

11

Argo Sikk

11

Siim Soasepp

12

Inglise keele olümpiaadi Harjumaa voor

 
(7.dets. 2012)

Diana Jõessar

11

Sirje Roots

x

 

 

 

 

 

Triin Evard

11

Silja Ild

 

x

 

 

 

 

Oliver Kuldmäe

12

Taivi Õigus

x

 Üleriigilises voorus 5.koht 

Norman Madis

12

Silja Ild

 

x

 

 

 

 

Mattias Kõosalu

12

Taivi Õigus

 

 

x

 

 

 

Üleriigiline Eesti Rahva Muuseumi 17.koolidevaheline joonistusvõistlus

 
(7.dets. 2012)

Madis Peterson

8

Eda Piisang

 

 

x

 

 

 

Triin Tammaru

8

ergutusauhind

Marleen Valdmaa

11

 

x

 

 

 

Õpilasleiutajate riiklik konkurss 2012

Liisi Raudväli

10

 

tänukiri

Harjumaa 2. ja 3.kooliastme inglise keele päev  

(4.dets.2012)

Sandra Serena Sulin

5

Kaire Tampere

 

 

 

 

x

 

Hanna Bulgarin

5

 

 

 

 

x

 

Grete Daut

6

Helle Leisalu

 

x

 

 

 

 

Andrei Printsev

7

Sirje Roots

 

x

 

 

 

 

Benedikte Petrutis

8

Sirje Roots

 

x

 

 

 

 

Karl Friedrich Kuusk

9

Helle Leisalu

 

x

 

 

 

 

Üleriigiline kodanikupäeva viktoriin

 
(nov. 2012)

Kristofer Sakk

9

 

 

 

Kristiina Noormets

9.

 

 

 

 

Osalejaid (7.-12.kl) 3680

Hans-Christoph Järvela

12

14-15

Oliver Kuldmäe

12

Lennart Lind

12

36

Karolin Niit

12

82

Marthi Lepik

12

100

Üleriigiline esseekonkurss „Kuidas aitab sport tunnetada Eesti kodanikuks olemist”

 
(nov. 2012)

Gert Müür

9

 

 

 

Kristiina Noormets

 

x

 

 

 

 

Liis Viljamäe

9

 

x

 

 

 

 

Taavi Ustal

9

 

 

x

 

 

 

Fred Anton

12

 

x

 

 

 

 

Kadi-Liis Laaspere

12

 

x

 

 

 

 

Stina Kaldma

12

 

 

x

 

 

 

Harjumaa 6.kl õpioskuste olümpiaad

Siret Siim

6

 

 

 

Mari Tuisk

 

 

 

 

 

x

 

 

 

Mirjam Orav

6

 

 

 

 

 

Liisa Liik

6

 

 

 

 

 

Karl Johannes Kaskla

6

 

 

 

 

 

Marko Paumere

6