Mälumängud 2009/2010 Prindi

Saku Gümnaasiumi võistkonnad mälumängudes

 

 2010/11 õppeaastal:

Õpilane

Klass

Juhendaja

Saavutatud koht

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Koolinoorte mälumängu meistrivõistluste Harjumaa voor

Oliver Kuldmäe

 

9c

 

 

 

 

 

Kersti Vissov

 

X

 

 

 

 

 

Marthi Lepik

 

 

 

 

 

Norman Madis

 

 

 

 

 

Preedik Sallaste

 

 

 

 

 

Rauno Alev

 

12B

 

 

X

 

 

 

 

Matis Pedak

 

 

 

 

 

Riin Rehemaa

 

 

 

 

 

Sigrit Sepper

 

 

 

 

 

Ago Allikmaa

 

11A

 

 

 

X

 

 

 

Ardo Kantemus

 

 

 

 

 

Argo Maripuu

 

 

 

 

 

Siim Sadrak

 

 

 

 

 

Harjumaa keskkoolide/gümnaasiumite vaheline mälumäng „Mõttemeister”

Rauno Alev

 

12b

 

Kersti Vissov

 

X

 

 

 

 

 

Matis Pedak

 

 

 

 

 

Andreas Siniväli

 

 

 

 

 

Sigrit Sepper

 

 

 

 

 

Koolinoorte mälumängu meistrivõistluste vabariiklik finaal

Oliver Kuldmäe

 

9c

 

 

 

 

 

Kersti Vissov

 

X

 

 

 

 

 

Marthi Lepik

 

 

 

 

 

Norman Madis

 

 

 

 

 

Preedik Sallaste

 

 

 

 

 

Rauno Alev

 

12B

 

Üleriigiliselt 10.koht gümnaasiumiklasside arvestuses

Matis Pedak

Andreas Siniväli

Sigrit Sepper

Ago Allikmaa

 

11A

 

 

 

 

 

 

Ardo Kantemus

 

 

 

 

 

 

Argo Maripuu

 

 

 

 

 

 

Siim Sadrak

 

 

 

 

 

 

Spordimälumäng „Bumerang” maakondlik finaal

Rauno Alev

 

12b

 

 

 

 

Kersti Vissov

 

 

 

x

 

 

 

Rauno Lunde

 

 

 

 

 

Matis Pedak

 

 

 

 

 

Andreas Siniväli

 

 

 

 

 

Oliver Kuldmäe

 

9c

 

 

 

 

X

 

 

Marthi Lepik

 

 

 

 

 

Norman Madis

 

 

 

 

 

Preedik Sallaste

 

 

 

 

 

Argo Sikk

8b

 

 

X

 

 

 

 

Rasmus Lilleorg

9c

 

 

 

 

 

Kert Aedla

10a

 

 

 

 

 

Simon Jorma Aabrams

 

 

 

 

 

Spordimälumäng „Bumerang” Põhjaregiooni finaal ja vabariiklik finaal

 

Rauno Alev

 

 

Kersti Vissov

 

 

 

X

 

 

 

Rauno Lunde

 

 

 

 

 

 

Matis Pedak

 

 

 

 

 

 

Simon Jorma Aabrams