Ainevõistlused 2010/2011 Prindi

.

 

Saku Gümnaasiumi esindanud õpilaste tulemused

 

2010/2011 õppeaastal:

 

 

 

Õpilane

 

Klass

 

Juhendaja

Saavutatud koht

1.

2.

3.

4.

5.

6.

 

Vene keele olümpiaadi Harjumaa voor (16.mai 2011)

Renate Selberg

6c

Natalia Kurankova

 

 x

 

     

 

17. Balti informaatikaolümpiaad (mai 2011 )

Ago Allikmaa

12a

Lidia Uuselu

 

 

 x

     

 

Harjumaa 2. õpilaskonverents (7. aprill 2011 )

Mari-Liis Duglas

 8c

Anna Kikkas

Äramärgitud töö

„Saku Põllumajandusuuringute Keskus“

 

 

Matemaatikavõistlus „Känguru” (18. märts 2011 )

Siret Siim

4d

Maris Kastemäe

55. koht

 

 

     

Mirjam Orav

4d

Maris Kastemäe

108. koht

 

 

     

Iti Miina Ulmas

4a

Kaire Põld

153. koht

 

 

     

Emili Järv

4b

Marianne Esperk

177. koht

 

 

     

Rasmus Piirsalu

4b

Marianne Esperk

217. koht

 

 

     

Hannamari Ots

4a

Kaire Põld

319. koht

 

 

     

Sten Ärm

6c

Rein Rinne

111. koht

 

 

     

Joosep Raudväli

5a

C. Roomets

345. koht

 

 

   

 

Robert Altmäe

6a

Lidia Uuselu

454. koht

 

 

     

Kätriin Kukk

8b

C. Roomets

117. koht

 

 

   

 

Liisi Raudväli

8a

Mati Polman

128. koht

 

 

     

Christer Lohk

7a

Krista Polman

222. koht

 

 

   

 

Relika Linnjärv

8a

Mati Polman

280. koht

 

 

     

Triin Gretel Tauk

8b

C. Roomets

342. koht

 

 

   

 

Keijo Kapp

8c

Anneli Pihl

394. koht

 

 

     

Rainer Binsol

7a

Krista Polman

424. koht

 

 

   

 

Indrek Valgma

8a

Mati Polman

462. koht

 

 

     

Siim Soasepp

10a

Krista Polman

434. koht

 

 

   

 

Christo Leppik

10a

Krista Polman

471. koht

 

 

     

 

Matemaatikavõistlus NUPUTA Harjumaa voor (2. märts 2011)

Karl Toomas Radik

Andrei Printsev

Robert Altmäe

Benedikte Petrutis

5a

5b

6a

6a

Carmen Roomets 

ja

Lidia Uuselu

 

 

 

   

 x

 

Kardo Orav

Christer Lohk

Rainer Binsol

7a

7a

7a

 

Krista Polman

 

 

 

 

 

 

Õpilasfirmade vabariiklik laat Kristiines (12.veebruar 2011)

Oskar Künnapuu

Siim-Johan Ottep

Karl Mahl

Kenet Vuks

 

10b

 

Talvi Järv

Aare Ulmas

 Õpilasfirma Puidupoisid - Auhind” Parim toote kvaliteet”

 

 

Loodusteaduste olümpiaadi Harjumaa voor (12. veebruar. 2011)

Kaspar Uuselu

8a

 Anna Kikkas, Laive Jürimaa,  Karli Klaas

 

 x

 

 

     

Mari-Liis Duglas

8b

 Anna Kikkas, Laive Jürimaa,  Karli Klaas

 

 

 

   

 

x

 

 

Informaatikaolümpiaadi vabariiklik lõppvoor (12. veebruar. 2011)

Ago Allikmaa

12a

 Lidia Uuselu

 

 

 x

     

 

Informaatikaviktoriin "Kobras" vabariiklik lõppvoor (12. veebruar. 2011)

Ago Allikmaa

12a

 Lidia Uuselu

x

         

 

Bioloogiaolümpiaadi Harjumaa voor (5. veebruar 2011)

Andrei Printsev

5b

 Laive Jürimaa

x

 

   

 

 

Kätriin Kukk

8b

Laive Jürimaa

 x

 

 

 

   

Liisi Raudväli

8a

Laive Jürimaa

 

 x

   

 

 

Raune Kobin

11a

Tiiu Allikmaa

 

 

 

 

   x

Argo Maripuu

12a

 Tiiu Allikmaa

 

 

 

 

 x

 

 

Füüsikaolümpiaadi Harjumaa voor (29. jaanuar 2011)

Siim-Sander Rooba

11a

 Karli Klaas

 

 

 x

     

 

Inglise keele olümpiaadi Harjumaa voor (28. jaan. 2011)

Mattias Kõosalu

10a

 Taivi Õigus

 x

 

   

 

 

Oliver Kuldmäe

10a

 Taivi Õigus

 

 

 

x

   

Martin Kangur

11a

 Taivi Õigus

 

 

 x

 

 

 

Argo Maripuu

12a

Silja Ild

 

 

 

 

 x

 

 

Keemiaolümpiaadi Harjumaa voor (22. jaan. 2011)

Kätriin Kukk

8b

 Anna Kikkas

 x

 

   

 

 

Keijo Kapp

8c

 Anna Kikkas

 

 

 

   

Liisi Raudväli

8a

 Anna Kikkas

 

 

   

 

Triin-Gretel Tauk

8b

 Anna Kikkas

 

 

   

 

 x

Triin Evard

9b

 Anna Kikkas

 

   

 

 

Meeta Morozov

9a

 Anna Kikkas

 

 

 x

 

 

 

Lennart Lind

10a

 Anna Kikkas

 x

 

   

 

 

Mattias Kõosalu

10a

 Anna Kikkas

 

 

   

 

Maretn Liivik

10a

 Anna Kikkas

 

 

   

 

 x

Johanna Rõigas

11a

 Merike Toompärg

 x

 

 

 

   

Siim-Sander Rooba

11a

 Merike Toompärg

 

 

 

 

x

 

Martin Kangur

11a

 Merike Toompärg

 

 

 

 

   x

 

Matemaatikaolümpiaadi Harjumaa voor (15. jaan. 2011, 15. aprill 2011)

Siret Siim

4d

 Kaire Põld

 

 x

   

 

 

Joosep Raudväli

5a

 Carmen Roomets

 

 

 

x

 

 

 

Sten Ärm

6c

 Rein Rinne

 x

 

   

 

 

Anne-Liis Kasterpalu

7a

 Krista Polman

 

 

   

x

 

Kätriin Kukk

8b

 Carmen Roomets

 

 

 

x

   

Andres Rea

9a

 Mati Polman

 

 

   

 

 x

Rainer Loopere

11a

 Krista Polman

 

x

 

 

   

Johanna Rõigas

11a

 Krista Polman

 

 

 

x

   

Ago Allikmaa

12a

 Krista Polman

 

x

 

 

   

 

Geograafia maakondlike teemapäevade viktoriinid

Hanna-Katrin Krestinov

Kätriin Kukk

Liisi Raudväli

8b

8b

8a

 

Kersti Vissov

 

x

 

 

 x

     

Nils-Gregory Aer

Toomas Liik

Erik Mumm

 

8b

 

Kersti Vissov

 

x

 

 

 

     

 

Informaatikaviktoriin „Kobras” nov. 2010

Rasmus Lilleorg

10a

Lidia Uuselu

 70. (685 osalejat)

 

Katrin Sõber

10a

Lidia Uuselu

 87. (685 osalejat)

 

Kristin Reiman

11a

Lidia Uuselu

37. (626 osalejat)

 

Martin Tsirna

11a

Lidia Uuselu

59. (626 osalejat)

 

Ago Allikmaa

12a

Lidia Uuselu

 8. (626 osalejat)

 

Argo Maripuu

12a

Lidia Uuselu

35. (626 osalejat)

 

Krista Kekk

12a

Lidia Uuselu

 73. (626 osalejat)

 

Rauno Nõmmiko

12a

Lidia Uuselu

 75. (626 osalejat)

 

 

Informaatikaolümpiaadi eelvoor (11. dets. 2010)

Ago Allikmaa

12a

 Lidia Uuselu

x

         

 

Geograafiaolümpiaadi Harjumaa voor (4. dets. 2010)

Liisi Raudväli

8a

 Kersti Vissov

 

x

       

Ago Allikmaa

12a

 Kersti Vissov

 

 

x

     

 

Maakondlik inglise keele olümpiaad (29. nov. 2010)

Mirjam Henno

8b

 Piret Limperk

   

x

     

 

Deklamaatorite konkurss

Caitlyn Kesa

1a

 Kersti Kivi

 

 x

       

 

Maakondlik autode joonistamise võistlus poistele

Karl Joosep Kaare

2b

Marianne Esperk

 Äramärgitud tööd

 

Kert Kõpper

2c

Reet Videse 

 Äramärgitud tööd

 

Marten Männi

3a

Kaire Loonurm

Äramärgitud tööd

 

Robin Org

3c

Sirje Õunroos

Äramärgitud tööd

 

 

Maakondlik joonistamise võistlus "Rahvuslik ehe-sõlg" 

Maria Hindreko

2b

Marianne Esperk

 Äramärgitud tööd

 

Helen Kauts

4d

Maris Kastemäe

 Äramärgitud tööd

 

 

Vanasõnad ja kõnekäänud

 Made Järvekülg  3c Sirje Õunroos  1 -5 koht

 

 Katariina Mägi  3c

Sirje Õunroos

 1 -5 koht

 

 

15.üleriigiline koolidevaheline võistujoonistamine

(Tartu EMA, 3.dets 2010)

Saku Gümnaasium saavutas 2.-3. koha

Madis Peterson

6b

Eda Piisang

 

 

Kardo Orav

7a

Eda Piisang

 

 

Kristin Reiman

11a

Eda Piisang

Auhinnatud töö

 

Siim Pajula

12b

Eda Piisang

Auhinnatud töö

 

 

Informaatikaolümpiaadi eelvoor (11. dets. 2010)

Ago Allikmaa

12a

 Lidia Uuselu

x

         

 

Mõistatused 2. klassidele

Getriin Riimand

Elisabeth Saar

2c

2a

Kaire Põld

Reet Videse

 

x

         

Sara Lotte Muzakko

Marianne Allas

2b

2d

Anne Kuldmäe

Kaire Põld

 

 

x

       

 

Geograafiaolümpiaadi Harjumaa voor (4. dets. 2010)

Liisi Raudväli

8a

 Kersti Vissov

 

x

       

Ago Allikmaa

12a

 Kersti Vissov

 

 

x

     

 

Õpioskuste olümpiaad 3. klassidele

Made Järvekülg

Robert Tarlap

Christin Sandra Topkin

3c

3d

3d

Kaire Põld

Kirsti Esperk

Kirsti Esperk

 

x