Ainevõistlused 2009/2010 Prindi

.

Saku Gümnaasiumi esindanud õpilaste tulemused

 

2009/2010 õppeaastal:

 

Õpilane

Klass

Juhendaja

Saavutatud koht

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Geograafia maakondlike teemapäevade viktoriinid

Oliver Kuldmäe

Norman Madis

Preedik Sallaste

 

9c

 

Kersti Vissov

 

x

 

x

       

 

Eva Maria Kõrvas

Rebecca Rebane

Riin Uusna

 

9c

 

Kersti Vissov

 

x

 

 

 

x

     

Harjumaa konkurss „Valgevene”

Daniil Kirejev

7c

Inna Galkina

       

 

 

x

 

Oliver Kuldmäe

9c

Aide Vungo

         

Norman Madis

9c

         

Preedik Sallaste

9c

         

Informaatikaviktoriini „Kobras” piirkondlik voor

Ago Allikmaa

11a

Lidia Uuselu

 

x

       

Informaatikaviktoriini „Kobras” vabariiklik voor

Ago Allikmaa

11a

Lidia Uuselu

X

       

Informaatikaolümpiaadi piirkondlik voor

Ago Allikmaa

11a

Lidia Uuselu

Kutsutud üleriigilisse lõppvooru

Informaatikaolümpiaadi vabariiklik voor

Ago Allikmaa

11a

Lidia Uuselu

Üleriigilises arvestuses 8.koht

16. Balti koolinoorte informaatikaolümpiaad

Ago Allikmaa

11a

Lidia Uuselu

   

X

     

Harjumaa geograafiaolümpiaad

Liisi Raudväli

7a

Kersti Vissov

 

x

       

Preedik Sallaste

9c

     

x

   

Kati Metsla

10a

         

x

Ago Allikmaa

11a

   

x

     

Üleriigiline õpilasfirmade konkurss

Õpilasfirma PIKKASSO

- vabariiklik 3.koht

Siim Pajula

11B

Talvi Järv

   

 

X

     

Gert-Kristjan Rungi

         

Sander Rebane

         

Anna Lutter

12B

         

Harjumaa inglise keele olümpiaad

Triin Evard

8B

Taivi Õigus

 

x

       

Andres Rea

8A

Sirje Roots

         

x

Ago Allikmaa

11A

Silja Ild

     

x

   

Üleriigiline Riigikohtu kaasuskonkurss

Kelly Laane

10a

Mai Kahru

   

x

     

Anni Kivimäe (7.koht)

11a

           

Harjumaa füüsikaolümpiaad

Preedik Sallaste

9c

Gerrit Kanarbik

   

x

     

Mattias Kõosalu

9c

         

x

Andres Aava

10a

 

x

       

Siim Sander Rooba

10a

     

x

   

Harjumaa emakeele olümpiaad „Meedia keel“

Preedik Sallaste

9c

Sille Kevvai

         

x

Kätriin Kukk

7b

   

x

     

Liisi Raudväli

7a

Kairi Zaletajev

     

x

   

Harjumaa keemiaolümpiad

Andres Rea

8a

 

 

Anna Kikkas

       

x

 

Meta Morozov

8a

         

x

Kerta Maripuu

9c

     

x

   

Harry-Larl Lepp

9c

         

x

Ago Allikmaa

11a

x

         

Mihkel Näks

11b

         

x

Johanna Rõigas

10a

Merike Toompärg

x

         

Siim-Sander Rooba

10a

 

x

       

Kelly Laane

10a

     

x

   

Harjumaa vene keele (võõrkeel) olümpiaad

Meta Karasevitð

12a

Inna Galkina

x

         

Marika-Margot Todurova

12a

     

x

   

Harjumaa matemaatikaolümpiad

Sten Ärm

5C

Rein Rinne

       

x

 

Keijo Kapp

7c

Aivar Kauge

x

         

Kätriin Kukk

7b

Eva Ool

   

x

     

Kerta Maripuu

9c

           

Ago Allikmaa

11a

Krista Polman

   

x

     

Harjumaa bioloogiaolümpiaad

Benedikte Petrutis

5a

Tiiu Allikmaa

eripreemia

Karl Hendrik Leppik

5c

eripreemia

Liisi Raudväli

7a

Laive Jürimaa

 

x

       

Preedik Sallaste – kutsutud üleriigilisse vooru

9c

x

         

Harjumaa 5.klasside inglise keele päev

Aleksandra -Maria Udras

5a

Sirje Roots

Piret Limperk

Helle Leisalu

   

 

x

     

Tuuli Helind

5a

         

Karl Hendrik Leppik

5c

         

Harjumaa ajaloo-olümpiaad

Toomas Liik

7b

Riin Jürgenson

 

x

       

Meta Morozov

8a

Urmas Kaus

       

x

 

Simon Suuban – kutsustud üleriigilisse vooru

9b

Mai Kahru

x

         

Preedik Sallaste

9c

   

x

     

Matis Pedak

12b

Urmas Kaus

   

x

     

Siim Sadrak

11a

Mai Kahru

     

x

   

Matemaatikavõistluse „Nuputa” maakondlik voor

Benedikte Petrutis

5a

Lidia Uuselu

         

 

X

Robert Altmäe

5a

         

Alar Järvelaid

6c

Krista Polman

         

Crister Lohk

6c

         

Triin Gret Tauk

7b

Eva Ool

 

 

X

       

Kätriin Kukk

7b

         

Keijo Kapp

7c

Aivar Kauge

         

Harjumaa loodusteaduste olümpiaad

Meta Morozov

8A

A.Kikkas, L.Jürimaa, G.Kanarbik

         

 

X

Matemaatikavõistlus „Känguru”

Sten Ärm

5C

Rein Rinne

179.koht

 

Benjamine osales 3853

Christer Lohk

6C

Krista Polman

179.koht

Kevin Presman

6C

323.koht

Kätriin Kukk

7B

Eva Ool

123.koht

 

Kadette osales 2924

Meeta Morozov

8A

257.koht

Triin Gretel Tauk

7B

332.koht

Toomas Koost

10A

Krista Polman

368.koht

Juuniore osales 2206

Harjumaa 5.klasside õpioskuste olümpiaad

Sten Ärm

 

5c

Klassijuhataja Piret Limperk

   

 

 

X

     

Renate Selberg

         

Triin Tammaru

         

Karl Hendrik Leppik

         

Mai-Liis Vahemäe

         

Üleriigiline õpilaste ajaloo-alaste uurimistööde „Meie ühine kodu – Eesti” võistlus Vabariigi Presidendi auhindadele

Eneli Kümnik

12a

Mai Kahru

Auhinnatud töö

 

Linda Luig

12a

Mai Kahru

Auhinnatud töö