Ainevõistlused Prindi

Saku Gümnaasiumi edukalt esindanud õpilased 2017/18 õppeaastal:

 

Õpilane

Klass

Juhendaja

Saavutatud koht

1.

2.

3.

4.

5.

6.

 

Vene keele olümpiaadi maakondlik voor

(13.märts 2018)

Kristiina Verte

9 a

Natalia Kurankova

 

x

 

 

   

Matemaatikavõistlus KÄNGURU

(15.märts 2018)

Martin Kotkas

2.d

KK. Salo

235.koht (osales 5662 Pre-ekolieri)

Krisse- Mai Vahar

2.b

M. Kaselaid

260.koht (osales 5662 Pre-ekolieri)

Eneli Tender

4

 

2.koht (osales 5911 ekolieri)

Gert Grünberg

4

 

56.koht (osales 5911 ekolieri)

Hugo Hendrik Orav

3.a

K. Unt

97.koht (osales 5911 ekolieri)

Maira Noormägi

3.e

K. Kurig

97.koht (osales 5911 ekolieri)

Iris Vühner

4

 

132.koht (osales 5911 ekolieri)

Birgit Pihl

3.d

S. Õunroos

254.koht (osales 5911 ekolieri)

Lisanna Heinat

3.b

I. Maasi

301.koht (osales 5911 ekolieri)

Kirke- Riin Laugen

3.d

S. Õunroos

367.koht (osales 5911 ekolieri)

Mathias Malberg

3.a

Krista Unt

402.koht (osales 5911 ekolieri)

Maxim Kutkin

3.b

I. Maasi

402.koht (osales 5911 ekolieri)

Mirell Lohk

4

 

448.koht (osales 5911 ekolieri)

Adeele Adamberg

3.a

Krista Unt

498.koht (osales 5911 ekolieri)

Paul Kang

6

 

64.koht (osales 4764 Benjamini)

Miia Triin Binsol

6

 

182.koht(osales 4764Benjamini)

Kirke Metsvahi

6

 

374.koht(osales 4764Benjamini)

Piret Pihl

8.c

Maret Rinne

355.koht (osales 3391 Katetti)

Kenno Niglas

8.d

Anneli Pihl

423.koht (osales 3391 Katetti)

Marten Männi

10.hu

Anneli Pihl

49.koht (osales 2365 Juuniori)

Elisabeth Saar

9.a

Aita Kivistik

361.koht (osales 2365 Juuniori)

Laura Susanna Lätte

10.re

Maret Rinne

423.koht (osales 2365 Juuniori)

Ann-Mari Servet

9.b

Aita Kivistik

459.koht (osales 2365 Juuniori)

Olav Kristjan Kasterpalu

11.re

Krista Polman

298.koht (osales 1148 Studenti)

Matemaatikaolümpiaadi maakondlik voor

(9. märts. 2018)

Oliver Ulmas

4c

Siiri Raudna

 

   

 x

Paul Kang

6d

Anneli Pihl

 

 

 

 x

 

Majandusolümpiaadi maakondlik voor

(10.märts 2018)

Karl Nurme

11 maj

Merilin Tatter

 

 

 

 

 x  

Matemaatikaviktoriini NUPUTA maakondlik voor

(1. veebr. 2018)

 Anette Ärm

 Emma Katariina Kaare

 Miia Triin Binsol

 Paul Kang

5b

5c

6b

6d

Riina Viira

Krista Polman

Anneli Pihl

Anneli Pihl

x

 

 

 

   

Muusikaolümpiaadi maakondlik voor

(17. veebr. 2018)

 Emili Järv

11re

Inga Nurme

 

 x

 

 

   

Ajaloo-olümpiaadi maakondlik voor

(10. veebr. 2018)

 Hendrik Jõesalu

10re

Raigo Loide

 

   

 

 x  

 Christiin-Pauliin Kivi

11hu

Raigo Loide

 

 

 

x

 

 

 Mattias-Markus Essenson

12hu

Anu-Liis Lauk

  

    x

 

   

 Joosep Raudväli

12re

Anu-Liis Lauk

 

    

 

  x  

Matemaatikaolümpiaadi maakondlik voor

(7. veebr. 2018)

 Laura Susanna Lätte

10re

Maret Rinne

 

    x

 

   

 Karl Johannes Kaskla

11re

Krista Polman

 

 

x

 

 

 

 Henri Harri Laiho

12re

Maret Rinne

  x

   

 

   

 Joosep Raudväli

12re

Maret Rinne

 

     x

 

   

Bioloogiaolümpiaadi maakondlik voor

(4. veebr 2018)

 Olav Kristjan Kasterpalu

11re

Helina Ailt

     

   

 Evelyn Pil

11re

Helina Ailt

 

   

 

 x

 

 Henri Harri Laiho

12re

Helina Ailt

 x

   

 

    

 Anders Piir

12re

Helina Ailt

 

     x

 

   

 Joosep Raudväli

12re

Helina Ailt

 

     

   

 Andrei Printsev

12re

Helina Ailt

 

     

 

 

 x

Emakeeleolümpiaadi maakondlik voor

(26. jaan. 2018)

 Piret Pihl

 8c

Merli Paasik

 

    x      

Kunstiolümpiaadi maakondlik voor

(27. jaan. 2018)

 Laura Rea

8a

Eda Piisang

 x

Osales üleriigilises voorus Üleriigilises voorus parim kodune loovtöö

 Sandra Serena Sulin

10maj

Eda Piisang

 x

Üleriigilises voorus 5.koht Üleriigilises voorus parim kodune loovtöö

Keemiaolümpiaadi maakondlik voor

(27. jaan. 2018)

 Henri Harri Laiho

12re

Anna Kikkas

 x

   

 

   

 Joosep Raudväli

12re

Anna Kikkas

 

   

 

 x

 

 Olav Kristjan Kasterpalu

11re

Anna Kikkas

 

   

 

  x  

 Hanna Bulgarin

10re

Anna Kikkas

 

     x

 

   

Füüsikaolümpiaadi maakondlik voor

(20.jaan. 2018)

 Henri Harri Laiho

12re

Gerrit Kanarbik

 x

   

 

   

 Joosep Raudväli

12re

Gerrit Kanarbik

 

 x

 

 

   

 Andrei Printsev

12re

Gerrit Kanarbik

 

   

 x

   

 Hanna Bulgarin

10re

Gerrit Kanarbik

 

     x

 

   

Geograafiaolümpiaadi maakondlik voor

(9.dets. 2017)

 Jaagup Voomets

12hu

Kersti Vissov

 

   

 x

   

Loodusteaduste olümpiaadi maakondlik voor

(11.nov. 2107)

 

Piret Pihl

 

8c

Maimu Torn

Anna Kikkas

Laive Jürimaa

 

   

x

     

Geograafia maakondlikud teemapäevad

(21. nov. 2017)

Henry Grünberg

8a

Kersti Vissov

 

 

 

 

 

 

 

x

Caitlyn Kesa 8a Kersti Vissov      

 

 
Karmel Uuselu 8a Kersti Vissov          

Miia Maris Praks

8b

Kersti Vissov

 

 

 

 

 

 

 

x

Rasmus Raasuke 8b Kersti Vissov      

 

 
Kert-Kristian Terras 8b Kersti Vissov          

Keemiavõistlus „Kolb“

(sept.-okt. 2017)

Gertrud Roos

Kristiina Verte

Marleen Reinart

 

9a

Anna Kikkas

     

Üleriigilises lõppvoorus 11.koht

GIS päeva arvutikaardi võistlus

(15.nov.2017)

Ants Kattel

11re

Kersti Vissov

x

         

Karl-Johan Maitus

11maj

Kersti Vissov

 

 

 x

     

Gerda Nigul

11hu

Kersti Vissov

 

       

 x