Algkooli uudised Prindi
Teemanädal „VANA AJA KOOL“
16.04.2014

07. - 11.04.2014  toimus algkoolis tugisüsteemide teemanädal „Vana aja kool“.

Sellel nädalal sai vaadata näitust vanadest kooliõpikutest ja -tarvetest, osa võtta mängupäeva vahetundidest, mängides vana aja mänge ning osaleda viktoriinis.

Viktoriinis osales kokku 56 võistkonda. Parimad viktoriini vastajad olid:

1. klassidest:

1.c klassi võistkond „Eestimaa“, kuhu kuulusid Inger-Lill Hindreko, Karola Heintalu, Maribel Vainumäe, Konrad Uuselu, Laura Teniste.

1.c klassi võistkond „Tuli“, koosseisus: Mehis Tõnissoo, Anton Treve, Mihkel Kitvel, Ekke Rõuk.

2. klassidest:

2.a klassi võistkond „Täheke“, kuhu kuulusid Lotta Siim, Silver Uudam, Merily Savi, Jaan Hendrik Kaskla.

3. klassidest:

3.a klassi võistkond „Piima Peetrid“, kuhu kuulusid Artur Ulmas, Kristofer Pürg, Mark Matthias Kübarsepp, Henri Kabanen, Aksel Laugen.

4. klassidest:

4.a klassi võistkond „Ajaloo teadlased“, kuhu kuulusid Mattias Oliver Johandi, Taago Tarkmeel ning võistkond „Pioneerid“, koosseisus: Laura-Marie Jõgi, Triin Merilainen, Kirke Männik.

Täname õpilasi ja õpetajaid, kes aitasid kaasa näituse õnnestumisele! Eriline tänu õpetajatele: Aime Järva, Marianne Esperk, Anne Kuldmäe, Merike Toompärg, Natalja Kurankova, Piret Sahva ja Reet Videse.

Täname ka õpetajaid Riina Viirat, Kaire Põldu ja Hiie Plakki, kes mängisid lastega vana aja mänge.

Sotsiaalpedagoog Eda Esperk ja eripedagoog Riin Fingling