Algkooli uudised Prindi
1.õppeveerandi viimane koolipäev
31.10.2012
I veerandit lõpetas algkool loominguliselt.

2.klassid organiseerisid toredate luuletustega aktuse, kus kiideti ning premeeriti parimaid õpilasi, hoolsusvõistluse võitjaid ja veerandi tegijaid.

4.b ja c korraldasid õppekäigu Saku valla koolidesse.  2.c käis vaatamas näidendit, mängisid mänge ja tegeleti lemmikloomadega. 2.b veetis päeva sportlikult. Tantsiti peotantsu, ujuti, kiideti üksteist ja kallistati kordades rohkem kui tavaliselt. 2.a tegeles kiituste, mängude ja filmi vaatamisega. 1. d kirjutas tahvliteksti oma klassist, võimlas köeti kirgi uute mängudega ning nauditi peastarvutamise lemmikmängu „Tahvlijalgpall“. 1.c-l oli klassihommik, kus pandi kõik saladused soovide tähele kirja, et need saaksid täituda ja vihuti tantsida. 1.b teemaks oli väga tõsine ja tähtis tegevus- mõtlemise õppimine. 1.a sisustas päeva lauamängude ja filmi vaatamisega. Neid külastas loomakaitse inimene, kes tõi kooli päris mao.2.d ja 3.d käisid kinos. 3.c mängis lauamängu „Alias“, esitasid segiaetud muinasjuttudest lühinäidendeid, kirjutasid luuletusi koolist ning koolielust. 3.b klass sidus päeva kooli selle aasta motoga ”Terves kehas terve vaim”. 3.a lavastas ja etendas 6 näitemängu, veel tegeleti luuletamise, lauluvõistlusega poiste ja tüdrukute vahel, loovjoonistamise ja kuldvillakuga loodusõpetuses.

Väga vahva ja elamusterohke veerandi lõpetamisega võib oodata vaid parimat II veerandilt!

Kirsti Esperk