Kontakt
Saku Gümnaasium
Tallinna mnt. 10, Saku, 75501
Telefon: +372 6718 000
Faks: +372 6718 006
e-post: gymnaasium@sakuvald.ee
Vaata kaarti
Gümnaasiumi uudised Prindi
Informaatikaviktoriin Kobras tulemused
21.12.2015
7.-18. detsembril 2015 toimus koolinoorte informaatikaviktoriini "Kobras" I voor. Selle I vooru tulemuste alusel kutsutakse Vabariiklikku finaali parimad, kuid see selgub alles mõne aja pärast.
I vooru tulemused on meie koolile väga head. Meil on väga tublid õpilased!
Benjamin 2015 (kuni 8. klass) (võimalik saada max: 30 p.) Kokku osales vabariigis selles vanuserühmas 1706 õpilast.
Saku Gümnaasiumist pääses sellest vanuserühmast esimese 100 hulka 56 õpilast. Võrdselt 28 punktiga- 4-33 kohani on järgmised õpilased (võrdsete punktide korral on võistlejad paigutatud viktoriini sooritamise kestvuse järgi):

1.       Elisabeth Raig -                       7.c klass (5 koht)
2.       Hugo Alandi                 6.d klass (6 koht)
3.       Getriin Riimand           7.c klass (7 koht)
4.       Karmen Pihlak             7.c klass (8. Koht)
5.       Kevin Adler                  8.a klass (9 koht)
6.       Marten Männi              8.a klass 10 koht)
7.       Grete Elisabeth Trei     6.d klass(11 koht)
8.       Tom Kelt                      8.b klass (13 koht)
9.       Tim Jürgen Saletajev   6.a klass (14 koht)
10.    Piret Pihl                      6.c klass (15 koht)
11.    Säde Ly Malberg          8.a klass (16 koht)
12.    Anni Liis Kastemäe     5.a klass (17 koht)
13.    Miia Maris Praks         6.b klass (18 koht)
14.    Inga Marozov               6.b klass (19 koht)
15.    Heinrich Küttis                        6.d klass (23 koht)
16.    Marimar Tuulik                       6.a klass (24 koht)
17.    Andy Tõnisson             6.d klass (26 koht)
18.    Linette Listmann          8.b klass (27 koht)
19.    Elen Raus                     6.b klass (28 koht)
20.    Rasmus Raasuke          6.b klass (29 koht)
21.    Markus Kuusik             6.a klass (31 koht)
22.    Janely Arak                  6.d klass (32 koht)
23.    Anete Ots                      6.d klass (33 koht)
24.        Leila Kinks            (27 punkti) 8.b klass (35 koht)
Järgmistel oli juba punkte võrdselt 26
25. Andreas Nugis           6.a klass (45 koht)
26. Jan-Erik Vahemäe     6.a klass (46 koht)
27. Johann Adamberg      6.d klass (47 koht)
28. Karmen Gloria Kõva 8.b klass (48 koht)
29. Jens Eric Möllits        7.b klass (49 koht)
30. Liis Rehemaa                         8.c klass (50 koht)
31. Joosep Soasepp          6.c klass (53 koht)
32. Elina Väizene                         6.d klass (56 koht)
33. Triinu Tõnstrem         8.c klass (58 koht)
34. Alex Loog                  8.c klass (59 koht)
35. Andreas Andrejev      6.c klass (60 koht)
36. Caitlin Kesa               6.a klass (62 koht)
37. Kristiina Bulgarin      5.a klass (63 koht)
38. Sandra Ly Lõhmus     8.a klass (65 koht)
39. Martin Leemet           6.a klass (66 koht)
40. Olivia Silberg            6.c klass (67 koht)
41. Taago Tarkmeel         6.a klass (68 koht)
42. Karel Marten Kannel 6.a klass (71 koht)
43. Keidy Naber               6.d klass (73 koht)
44. Helin Sinisaar            8.c klass (74 koht)
45. Kirsika Roos- Nessler 6c klass (76 koht)
46. Oliver Toom              7.a klass (77 koht)
47. Oskar Matt                 6.a klass (78 koht)
48. Kätlin Jeedas              8.b klass (79 koht)
49. Trinity Pärn                6.b klass (80 koht)
50. Anna-Liisa Murre      7.a klass (81 koht)
51. Henri Hanson                         6.a klass (82 koht)
52. Jaak Krusell               5.a klass (83 koht)
53. Karoliin Remmelg     6.a klass (84 koht)
54. Lisett Saukas              6.c klass (85 koht)
55. Kirke Krusell             6.b klass (88 koht)
56. Villem Noot               6d klass (89 koht)

 
Juunior2015 (9. - 10. klass) (maksimaalne punktide arv: 30 p.). Kokku osales selles vanuserühmas 646 õpilast
Meie koolist saavutasid:
4. koht Henri Laiho    10 klass( tulemusega 28 punkti)
8. koht Joosep Noot  10. klass (26 punkti)
29. koht Ellinor Raudsepp     10 klass (24 punkti)
30. Anders Piir           10 klass (24 punkti)
60. Ingrid Lillemets. 10 klass )24 punkti)
 
Seenior2015 (11. - 12. klass) (võimalik maksimaalne punktide arv 120 p.) Kokku osales selles vanuserühmas 329 õpilast
 

1 koht. Christer Lohk 12 klass (maksimaalne punktide arv 120 punkti)!
5.koht Joosep Noot (108 punkti)
8 koht Laurel Lord 11 klass (107 punkti)
9. koht Krõõt Jaakson 12 klass (104 punkti)
19. Anne-Liis Kasterpalu 12 klass (100 punkti)
23. Rainer Binsol 12 klass (97 punkti)
33. Sten Ärm 11 klass (92 punkti)
37. Brigitte Piip 12. Klass (91 punkti)
44. Kardo Orav 12 klass (88 punkti)
61. Ege-Rita Noor 12 klass (85 punkti)
62. Rene Koppel 12 klass (85 punkti)
64-65. Sandra Undla 12 klass (84 punkti)
64-65. Madli Bulgarin 11 klass (84 punkti)
75. Margus Kaiva      11 klass 83. Punkti)
86. Kertu Uiboleht 12. Klass (80. Punkti)
87. Karl Thomas Kallasmaa 11. Klass (80. Punkti)

 
 
Eha Kask
informaatikaõpetaja