Kontakt
Saku Gümnaasium
Tallinna mnt. 10, Saku, 75501
Telefon: +372 6718 000
Faks: +372 6718 006
e-post: gymnaasium@sakuvald.ee
Vaata kaarti
Gümnaasiumi uudised Prindi
Inglise ainepäeva tulemused
16.11.2015
12.novembril 2015.a. toimus Saku Gümnaasiumis inglise keele ainepäev
TULEMUSED
 
5.-6. klassi õpilaste luuletuste lugemise konkursi tulemused:
5. KLASS
 
1.      Megan Vain 5c
2.      Kristiina Bulgarin 5c
3.      Rasmus Loorpuu & Mark Matthias Kübarsepp 5a
 
6. KLASS
 
1.      Piret Pihl 6c
2.      Laura Rea 6a
3.      Elina Väizene 6d
 
7.-9.klassi kooliolümpiaadi tulemused:
7.klassi tulemused:
1.      Aron Pill                                    48 p                        7c
2.      Kristiina Verte                           47 p                        7a
3.      Kristofer-Robin Aasna               44 p                        7b
      Merilin Alu                 44 p                        7c
  1. Hanna-Maria Hoffren-Aarma              43 p                 7a
  2. Maria Hindreko                                  42 p                 7b
  3. Elisabet Raig                                       38 p                 7c
  4. Sten Dreger                                        36 p                 7a
  5. Marc-Kaspar Parts                             34 p                 7c
  6. Ann-Mari Servet                                 32 p                 7b
  7. Rebecca Pilliroog                                29 p                 7a
  8. Sara Lotta Muzakko                           28 p                 7b
  9. Grethe-Ly Ärsis                                  19 p                 7a
 
 
8.klassi tulemused:
1.      Hanna Bulgarin                          57 p                        8c
2.      Kätlin Jeedas                             51 p                        8b
3.      Sandra Serena Sulin                   49 p                        8c
      Tom Enriko Kelt                        49 p                        8b
4.      Vahur Sõelsepp                         46 p                        8c
5.      Stiina Sammalkivi                       43 p                        8b
6.      Nils Treude                42 p                        8a
7.      Liisa-Lotta Kuusk                      41 p                        8a
8.      Laura-Liis Ulst                           35 p                        8a
9.      Paula Maria Mengel                   32 p                        8b
 
 
9.klassi tulemused:
1.      Marlene Kaljumäe                     55 p                        9a
      Marielle Tuum                           55 p                        9b
2.      Evelyn Pil                                  53 p                        9a
3.      Olav Kristjan Kasterpalu           49 p                       9a
4.      Arianna Sofia Jater                    48 p                        9c
5.      Rasmus Piirsalu                          47 p                        9b
6.      Marten Jürgens                          45 p                        9a
      Emili Järv                                   45 p                        9a
  1. Alexandra Katariina Org          42 p                            9c
  2. Raimond Eino                          41 p                            9b
  3. Johanna-Elise Kabel                39 p                            9c
 
 
8.ja 9.klasside kolmele esimesele kohale tulnud õpilased esindavad meie kooli Kose Gümnaasiumis 2.detsembril toimuval maakonnaolümpiaadil.